• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Mieszkania na sprzedaż Lubuskie

Znalezionych ofert: 197

15710301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24373178 15710301 !!! 0% prowizji od kupującego !!!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 64-metrowe mieszkanie w inwestycji Osiedle nad Starą Notecią przy ul. Pierwszej Brygady w Drezdenku. Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest w bloku G pod numerem 12. To mie...

Drezdenko (Lubuskie, gm. Drezdenko)

440 000 PLN (6 875 zł/m2)

4
1
64 m2
2025
15737924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24897197 15737924 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,50 m² z dużym tarasem i prywatnym miejscem parkingowym, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku w spokojnej okolicy Słubic-osiedle „SADY” Atuty nieruchomości: *Mieszkanie w...

Słubice (Lubuskie, gm. Słubice)

455 000 PLN (11 235 zł/m2)

2
1
40.5 m2
2025
15737926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24897194 15737926 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,40 m² z dużym tarasem i prywatnym miejscem parkingowym, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku w spokojnej okolicy Słubic-osiedle „SADY” Atuty nieruchomości: *Mieszkanie w...

Słubice (Lubuskie, gm. Słubice)

425 000 PLN (11 364 zł/m2)

2
1
37.4 m2
2025
15786476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z garażem 25910114 15786476 Na sprzedaż mamy Państwu do zaoferowania przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Rzepinie, w bloku po termomodernizacji przy ul. E. Orzeszkowej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,20 m2 znajduje się na 2 piętrze i posiada balkon.Mieszkanie składa się...

Rzepin (Lubuskie, gm. Rzepin)

340 000 PLN (5 965 zł/m2)

3
1
57 m2
1978
15390188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17486244 15390188 Nowe Miasteczko, mieszkanie, 2 pokoje, 1 piętro, 41,36 m2, sprzedam, 115 000. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Nowym Miasteczku. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w kamienicy w skład którego wchod...

Nowe Miasteczko (Lubuskie, gm. Nowe Miasteczko)

115 000 PLN (2 805 zł/m2)

2
1
41 m2
-
15760133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w Centrum Słubic 25350458 15760133 Na sprzedaż mamy Państwu do zaoferowania przestronną, kawalerkę w centrum Słubic w wieżowcu przy ul. Chopina 18. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,78 m2 znajduje się na 5 piętrze z balkonem i pięknym widokiem na Odrę i Frankfurt.Mieszkanie składa...

Słubice (Lubuskie, gm. Słubice)

350 000 PLN (10 938 zł/m2)

1
1
32 m2
1986
15675625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23754482 15675625 Szprotawa, mieszkanie 2 pokoje, 60 m2, cena 229 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż polecam mieszkanie na parterze w murowanym jednokondygnacyjnym budynku mieszkalnym na Sowinach. Lokal składa się z: - pokoju 22 m2, - pokoju 10 m2, - łazien...

Szprotawa (Lubuskie, gm. Szprotawa)

229 000 PLN (3 817 zł/m2)

2
1
60 m2
1950
15643149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23128743 15643149 Szprotawa, kawalerka w Rynku, 56 m2, cena 220 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż oferuję Państwu mieszkanie dwupoziomowe w zabytkowej kamienicy w Rynku. Na 1 piętrze znajduje się kawalerka 35 m2, po kapitalnym remoncie, z widokiem na ratusz. Mies...

Szprotawa (Rynek) (Lubuskie, gm. Szprotawa)

220 000 PLN (4 000 zł/m2)

1
1
55 m2
-
15011825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 6717356 15011825 Leszno Górne, Szprotawa, mieszkanie w kamienicy, 2 pokoje, sprzedam, cena 199000 zł. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie, usytuowane w przedwojennej kamienicy, na pierwszym piętrze. Kilka lat temu w mieszkaniu przeprowadzono remont, wymienio...

Leszno Górne (Lubuskie, gm. Szprotawa)

199 000 PLN (3 159 zł/m2)

2
1
63 m2
-
15666760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23589335 15666760 Leszno Górne, mieszkanie 5 pokoi, 93,27 m2, sprzedam, cena 249 000 zł. Oferta wyłącznie w WGN Nieruchomości. Sprzedam duże mieszkanie w Lesznie Górnym. Nieruchomość składa się z dwóch dużych ustawnych pokoi, z trzech mniejszych pokoi pod ...

Leszno Górne (Lubuskie, gm. Szprotawa)

249 000 PLN (2 677 zł/m2)

5
1
93 m2
-
15666783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23589332 15666783 Szprotawa, mieszkanie 2 pokoje, 37 m2, sprzedam, cena 219 000 zł. Oferta wyłącznie w WGN Nieruchomości. Sprzedam mieszkanie dwupokojowe w bloku na osiedlu Słonecznym. Wszystkie meble zostaje w cenie nieruchomości. Do lokalu przynależy ...

Szprotawa (Lubuskie, gm. Szprotawa)

219 000 PLN (5 919 zł/m2)

2
1
37 m2
-
15624124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22691315 15624124 Szprotawa, mieszkanie 3 pokoje, 75 m2, sprzedam, cena 319 000 zł. Nowa cena! Oferta wyłącznie w WGN Nieruchomości. Sprzedam mieszkanie bezczynszowe w Szprotawie. Nieruchomość mieści się w bloku i składa się z trzech pokoi, kuchni i łazie...

Szprotawa (Lubuskie, gm. Szprotawa)

319 000 PLN (4 253 zł/m2)

3
1
75 m2
-