• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Mieszkania na sprzedaż Lubuskie

Znalezionych ofert: 197

15404401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Cesja - Osiedle Sady Słubice 40,50m 17783234 15404401 Na sprzedaż cesja umowy deweloperskiej mieszkania z rynku pierwotnego na Osiedlu Sady w Słubicach.Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w nowobudowanym budynku i składa się z:kuchnia z salonem, sypialnia, łazienka, przedpokój.o łącznej powierzchni uży...

Słubice (Lubuskie, gm. Słubice)

321 975 PLN (8 049 zł/m2)

2
1
40 m2
2024
15150361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe Mieszkanie na Osiedlu Świerkowym 11024297 15150361 Na sprzedaż klimatyczne i przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Słubic na Osiedlu Świerkowym. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z 2014 roku.Mieszkanie składa się z:1 poziom:- salon z jasną kuchnią w zabudowie, łazienka oraz sypi...

Słubice (Lubuskie, gm. Słubice)

899 000 PLN (7 430 zł/m2)

4
2
121 m2
2014
15822663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie bezczynszowe, 3 -pokojowe z poddaszem 26592836 15822663 Na sprzedaż klimatyczne i przestronne, bezczynszowe - 3-pokojowe mieszkanie w budynku jednorodzinnym - dwulokalowym w Słubicach przy ul. Agrestowej z poddaszem nieużytkowym i miejscem parkingowym.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i jest w stanie d...

Słubice (Lubuskie, gm. Słubice)

442 672 PLN (7 378 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15425807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie os. Wimar - 3-pokojowe wysoki standard 18288797 15425807 Na sprzedaż oferujemy Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Słubicach na Osiedlu Wimar. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku mieszkalnym - wielorodzinnym.Mieszkanie składa się z:- przedpokój, salon  z otwartą, jasną ...

Słubice (Lubuskie, gm. Słubice)

625 000 PLN (11 364 zł/m2)

3
1
55 m2
2020
15771247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25573737 15771247 LUBISZYN, POWIAT GORZOWSKI Ofertą jest mieszkanie o łącznej powierzchni:40,3 m2 wraz z przynależną piwnicądodatkowe 30m2 powierzchni strychowej do adaptacji.. ...

Lubiszyn, Myśliborska

250 000 PLN (6 203 zł/m2)

1
1
40.3 m2
1980
15795437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26096679 15795437 Przytok popularna miejscowość tz. sypialnia Zielonej GóryZjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. Dobry dojazd do Zielonej Góry oraz trasy S3 .Dojazd do centrum Zielonej Góry zajmuje zaledwie 10 minutNajwiększą zaletą niewątpliwie jest lokalizacja, oto...

Przytok (Lubuskie, gm. Zabór)

199 000 PLN (2 488 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15643717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
mieszkanie 37,27m2 Os. Sady 23140441 15643717 Na sprzedaż przestronne, 2-pokowe mieszkanie w Słubicach na os. Sady w stanie deweloperskim. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,27 m2 znajduje się na 2 piętrze.Mieszkanie składa się z:- przedpokój, salon z kuchnią, łazienka, sypialnia.Mieszkanie p...

Słubice (Lubuskie, gm. Słubice)

296 297 PLN (8 008 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
14765192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 182401 14765192 Na obszarze 3 hektarów powstaje nowoczesne, komfortowe i pełne zieleni osiedle Sady. W ofercie znajdą Państwo 247 nowoczesnych mieszkań i apartamentów o powierzchni od 30 m kw do 76 m kw. Do wyboru mieszkania na parterze z ogródkiem lub na wyższych ...

Słubice (Lubuskie, gm. Słubice)

286 254 PLN (8 100 zł/m2)

2
-
35.34 m2
2022
15739320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24926543 15739320 Na sprzedaż: Klimatyczne dwupokojowe mieszkanie w sercu miasta – zabytkowa kamienica Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w samym centrum miasta, w jednej z najpiękniejszych, odrestaurowanych kamienic o historyc...

Słubice (Lubuskie, gm. Słubice)

329 000 PLN (6 729 zł/m2)

2
1
48.89 m2
-
15682877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23888223 15682877 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż oferujemy piękne, w pełni wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Krośnieńskiej w Zielonej Górze, na zielonym i doskonale skomunikowanym osiedlu Łużyckim. To wyjątkowa ofe...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

498 000 PLN (10 184 zł/m2)

2
-
48.9 m2
1977
15798582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piętro domu, balkon, ogród , garaż ! Supe lokalizacja ! 26176203 15798582 Witam, oferujemy Państwu na sprzedaż całe piętro domu jednorodzinnego ( osobne wejście , klatka schodowa, balkon) zlokalizowanego w spokojnej dzielniczy na Zatorzu w Nowej Soli. Mieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni...

Nowa Sól (Zatorze), Zatorze

385 000 PLN (4 813 zł/m2)

4
1
80 m2
-
15720035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24581325 15720035 UMEBLOWANY, BEZCZYNSZOWY Apartament dwupoziomowy w pobliżu jeziora – Pszczew, ul. Szarzecka Twoje miejsce na ziemi – blisko jeziora, jeszcze bliżej natury.Szukasz przestrzeni, w której odnajdziesz spokój, bliskość przyrody i wygodę całorocznego miesz...

Pszczew (Lubuskie, gm. Pszczew)

649 000 PLN (11 386 zł/m2)

3
-
57 m2
2024