• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Mieszkania na sprzedaż Lubuskie

Znalezionych ofert: 195

15875693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527593 15875693 Jeżeli szukasz mieszkania, które realnie wyróżnia się światłem, ekspozycją i prywatnością, ta oferta zasługuje na Twoją uwagę. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,52 m², położone na ostatnim, 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Lu...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

500 000 PLN (10 748 zł/m2)

3
1
46.52 m2
2025
15812691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem – kamienica, centrum 26544744 15812691 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73,70 m², usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy, zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących przestrzeni do własnej aranżacji lub lokaty kapitału.C...

Drezdenko (Lubuskie, gm. Drezdenko)

230 000 PLN (3 151 zł/m2)

3
1
73 m2
1895
15875812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527595 15875812 Na sprzedaż połowa kamienicy w samym centrum Kożuchowa, tuż przy rynku! Idealna propozycja dla osób szukających mieszkania z klimatem lub inwestycji z potencjałem.W skład nieruchomości wchodzi: Mieszkanie o powierzchni ok. 54 m² mieści się na pierwsz...

Kożuchów (Lubuskie, gm. Kożuchów)

270 000 PLN (1 583 zł/m2)

2
1
170.6 m2
1900
15875538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527737 15875538 Sprzedane Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe, 42m2, po generalnym remoncie –w niskim, zadbanym bloku przy ul. Ignacego Krasickiego!Funkcjonalne, przytulne, zadbane i bardzo ustawne mieszkanie, położone na niskim piętrze w atrakcyjne...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

389 000 PLN (9 308 zł/m2)

2
1
41.79 m2
1996
15870802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie,blisko centrum 27439334 15870802 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 32,9 m², położonego na 2. piętrze w niskim, zadbanym budynku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz zachodnią ekspozycją, dzięki której wnętrza są ja...

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

299 000 PLN (9 344 zł/m2)

2
1
32 m2
1965
15877275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 2 pokojowe mieszkanie,w super lokalizacji 27563839 15877275 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,2 m², położonego na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym, zadbanym budynku z 1995 roku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz zachodnią ekspozycją, dzię...

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

349 000 PLN (7 426 zł/m2)

2
1
47 m2
1995
15885754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
70M 4 pokoje w Zielonej Górze 27740610 15885754 Na sprzedaż mieszkanie 69,66 m² - Zielona Góra, os. PomorskiePrzestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Zielona Góra. Lokal znajduje się na 4. piętrze (5. kondygnacja) i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży ...

Zielona Góra (Jany) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15868129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27365691 15868129 Syndyk sprzeda lokal mieszkalny - I PRZETARG Syndyk Masy Upadłości Piotra Pawlaczyka – Magdalena Żylińska, sygnatura akt GW1GGUp32024, zaprasza do udziału w pierwszym pisemnym, ofertowym, nieograniczonym przetargu dotycz...

Lubiszyn (Lubuskie, gm. Lubiszyn)

261 900 PLN (3 446 zł/m2)

3
-
76 m2
-
15794740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26078664 15794740 Syndyk sprzeda nieruchomości – II próba sprzedaży Udział w wysokości 1216 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 7 o funkcji mieszkalnej, położonej w Sulechowie przy Al. Niepodległości nr 17 składającej się ...

Sulechów (Lubuskie, gm. Sulechów)

79 275 PLN (2 734 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15894134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w bloku, I piętro ! 40 mkw ! Super lokalizacja ! 27926549 15894134 Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w bloku mieszkalnym w Nowej Soli. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchnia, łazienki z WC oraz przestronnego przedpokoju. Jasny salon z balkonem. Standard wykończeni...

Nowa Sól, Kilińskieego

265 000 PLN (6 625 zł/m2)

2
1
40 m2
-
6203254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 77492 6203254 Oferujemy Państwu do sprzedaży 2 mieszkania o pow. ok. 150-160 m2 każde, w Kęszycy Leśnej koło Międzyrzecza. Mieszkania znajdują się w budynku po dawnej jednostce wojskowej, w tym dwa na parterze zostały już sprzedane. W budynku przeprowadzono remont...

Kęszyca Leśna (Lubuskie, gm. Międzyrzecz)

150 000 PLN (1 000 zł/m2)

3
-
150 m2
-
15790210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25957916 15790210 Wyjątkowa nieruchomość w sercu Zielonej Góry 79,5 m² możliwości!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania położonego tuż przy Starym Rynku, w jednej z urokliwych, zabytkowych kamienic. To idealne miejsce dla osób ceniących klima...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

400 000 PLN (5 063 zł/m2)

2
2
79 m2
1930