• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Domy na sprzedaż Lubuskie

Znalezionych ofert: 139

15871073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27456567 15871073 W toku postępowania upadłościowego dłużnika: ANETTY KRYSTYNY ZIENTARA w upadłości konsumenckiej, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości: 1) udział wynoszący 46 części nieruchomości ...

Świdnica (Lubuskie, gm. Świdnica)

485 300 PLN (2 941 zł/m2)

5
-
165 m2
-
15643458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23137753 15643458 Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową zabudowaną w Wielotów – I próba sprzedaży W toku postępowania upadłościowego Justyny Sykała Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) prawo własności nieruchomoś...

Gubin (Lubuskie, gm. Gubin)

365 500 PLN (3 416 zł/m2)

3
-
107 m2
-
6203240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 77489 6203240 Oferujemy Państwu, na terenie województwa lubuskiego, pośrednictwo w budowie domów jednorodzinnych pod klucz (stan developerski) w tradycyjnej technologii murowanej na działce klienta . Projekty i wykonanie firma Arde HAUS, pewny partner w budowaniu ...

Międzyrzecz (Lubuskie, gm. Międzyrzecz)

415 500 PLN (3 743 zł/m2)

4
-
111 m2
-
6203267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 77512 6203267 Oferujemy Państwu, na terenie województwa lubuskiego, pośrednictwo w budowie domów jednorodzinnych pod klucz (stan developerski) w tradycyjnej technologii murowanej na działce klienta . Projekty i wykonanie firma ARDE HAUS .Dom Arde 85 Classic to nie...

Międzyrzecz (Lubuskie, gm. Międzyrzecz)

405 000 PLN (4 709 zł/m2)

3
-
86 m2
-
6203270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 77563 6203270 Oferujemy Państwu, na terenie województwa lubuskiego, pośrednictwo w budowie domów jednorodzinnych pod klucz (stan developerski) w tradycyjnej technologii murowanej na działce klienta . Projekty i wykonanie firma Arde HAUS, pewny partner w budowaniu ...

Międzyrzecz (Lubuskie, gm. Międzyrzecz)

445 990 PLN (3 686 zł/m2)

4
-
121 m2
-
6203246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 77481 6203246 Oferujemy Państwu, na terenie województwa lubuskiego, pośrednictwo w budowie domów jednorodzinnych pod klucz (stan developerski) w tradycyjnej technologii murowanej na działce klienta . Projekty i wykonanie firma ARDE HAUS .Dom Bungalow Classic 108 t...

Międzyrzecz (Lubuskie, gm. Międzyrzecz)

406 990 PLN (3 768 zł/m2)

4
-
108 m2
-
6203247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 77483 6203247 Oferujemy Państwu, na terenie województwa lubuskiego, pośrednictwo w budowie domów jednorodzinnych pod klucz (stan developerski) w tradycyjnej technologii murowanej na działce klienta . Projekt i wykonanie firma Arde HAUS. Duże przeszklenia okien ora...

Międzyrzecz (Lubuskie, gm. Międzyrzecz)

610 000 PLN (3 526 zł/m2)

6
-
173 m2
-
6203248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 77482 6203248 Oferujemy Państwu, na terenie województwa lubuskiego, pośrednictwo w budowie domów jednorodzinnych pod klucz (stan developerski) w tradycyjnej technologii murowanej na działce klienta . Projekty i wykonanie firma Arde HAUS, pewny partner w budowaniu ...

Międzyrzecz (Lubuskie, gm. Międzyrzecz)

475 990 PLN (3 634 zł/m2)

4
-
131 m2
-
15883135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673538 15883135 Wyjątkowy dom wolnostojący z basenem, sauną i pięknym ogrodem. Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż niezwykle przestronny dom wolnostojący, usytuowany na działce o powierzchni 1320 m² w prestiżowej sypialni Gorzowa. To miejsce jest prawdziwą enklawą...

Kłodawa (Lubuskie, gm. Kłodawa)

1 399 000 PLN (9 084 zł/m2)

4
2
154 m2
2009
15875155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525592 15875155 Wielki potencjał i przestronny dom z duszą w Nowogrodzie Bobrzańskim!Szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem, którą możesz zaadaptować według własnych potrzeb? Ta oferta jest dla Ciebie! Dom w Nowogrodzie Bobrzańskim to wielka przestrzeń do zago...

Nowogród Bobrzański (Lubuskie, gm. Nowogród Bobrzański)

329 000 PLN (4 492 zł/m2)

4
1
73.24 m2
1936
15875496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526070 15875496 Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny gotowy do zamieszkania, położony w spokojnej miejscowości Świbna. Nieruchomość znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji – z szybkim dojazdem zarówno do Żar (ok. 12 minut) i Lubska (ok. 10 minut), dzięki cze...

Żary (Lubuskie, gm. Żary)

799 000 PLN (3 716 zł/m2)

5
2
215 m2
-
15459422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19031625 15459422 Odkryj Swój Wymarzony Dom i Warsztat w Nowym Raduszcu pod Krosnem Odrzańskim Położony na rozległej działce o powierzchni 0,4 hektara w urokliwej miejscowości Nowy Raduszec, ten niewykończony dom jednorodzinny oferuje wyjątkową okazję do stworzenia id...

Nowy Raduszec (Lubuskie, gm. Krosno Odrzańskie)

399 000 PLN (1 946 zł/m2)

3
-
205 m2
2007