• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Mieszkania na sprzedaż Lubuskie

Znalezionych ofert: 185

15812691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem – kamienica, centrum 26544744 15812691 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73,70 m², usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy, zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących przestrzeni do własnej aranżacji lub lokaty kapitału.C...

Drezdenko (Lubuskie, gm. Drezdenko)

230 000 PLN (3 151 zł/m2)

3
1
73 m2
1895
15870802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie,blisko centrum 27439334 15870802 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 32,9 m², położonego na 2. piętrze w niskim, zadbanym budynku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz zachodnią ekspozycją, dzięki której wnętrza są ja...

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

299 000 PLN (9 344 zł/m2)

2
1
32 m2
1965
15877275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 2 pokojowe mieszkanie,w super lokalizacji 27563839 15877275 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,2 m², położonego na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym, zadbanym budynku z 1995 roku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz zachodnią ekspozycją, dzię...

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

349 000 PLN (7 426 zł/m2)

2
1
47 m2
1995
15894134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w bloku, I piętro ! 40 mkw ! Super lokalizacja ! 27926549 15894134 Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w bloku mieszkalnym w Nowej Soli. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchnia, łazienki z WC oraz przestronnego przedpokoju. Jasny salon z balkonem. Standard wykończeni...

Nowa Sól, Kilińskieego

265 000 PLN (6 625 zł/m2)

2
1
40 m2
-
6203254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 77492 6203254 Oferujemy Państwu do sprzedaży 2 mieszkania o pow. ok. 150-160 m2 każde, w Kęszycy Leśnej koło Międzyrzecza. Mieszkania znajdują się w budynku po dawnej jednostce wojskowej, w tym dwa na parterze zostały już sprzedane. W budynku przeprowadzono remont...

Kęszyca Leśna (Lubuskie, gm. Międzyrzecz)

150 000 PLN (1 000 zł/m2)

3
-
150 m2
-
15693910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24072839 15693910 Mieszkanie na starówce! Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję!TYLKO W METROHOUSE!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,2m2 w Zielonej Górze przy Alei Niepodległości. Lokal znajduje się na 2. piętrze w przedwojennej kamieni...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

360 000 PLN (9 474 zł/m2)

2
1
38 m2
1924
15827051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633297 15827051 Ekskluzywny, dwupoziomowy apartament klasy premium 80,7 m² (ok. 120 m² po podłodze)3 pokoje sauna 2 łazienki klimatyzacja smart homeCena: 1 250 000 złNa sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament zaprojektowany według indywidualnej koncepcji re...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
1
120 m2
2003
15676689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23775643 15676689 INWESTYCJA TOMASZOWO – ŻAGAŃZielona Góra – 45 km Granica z Niemcami – 19 kmProsimy o niekontaktowanie się agentów i pośredników nieruchomości. Sprzedaż bezpośrednia – dziękujemy za uszanowanie czasu obu stron.Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mi...

Tomaszowo (Lubuskie, gm. Żagań)

229 000 PLN (2 337 zł/m2)

5
-
98 m2
1980
15836253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26707893 15836253 Funkcjonalne mieszkanie, 45 m², Gozdnica, balkon i piwnica.Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 45 m², położonego na 3 piętrze w zadbanym budynku, w centrum Gozdnicy, na spokojnym osiedlu. To idealna prop...

Gozdnica (Lubuskie, gm. Gozdnica)

195 000 PLN (4 333 zł/m2)

2
1
45 m2
1974
15889773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27861170 15889773 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBezczynszowe mieszkanie przy rynku Nowego Miasteczka o powierzchni 48,81 m2. Mieszkanie składa się 2 dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki, toalety, dużej jasnej kuchni z balkonem oraz spiżarki. W mieszkaniu jest og...

Nowe Miasteczko (Lubuskie, gm. Nowe Miasteczko)

230 000 PLN (4 792 zł/m2)

2
-
48 m2
1916
15888431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27814065 15888431 Oferujemy do sprzedaży duże mieszkanie na osiedlu Malarzy w Zielonej Górze.OFERTA TYLKO W METROHOUSE!Mieszkanie stanowi część domu i znajduje sie na I piętrze budynku przy ulicy Wyczółkowskiego w Zielonej Górze. Jego powierzchnia to blisko 120 m2. Po...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

750 000 PLN (6 356 zł/m2)

4
2
118 m2
1997
15631114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22865578 15631114 Tylko u nas!Zapraszamy do zapoznania się z propozycją dla tych, którzy cenią sobie klimat ścisłego centrum, ale lubią też trochę przestrzeni i swobody. Oferujemy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 55,55m², w kameralnym, czterorodzinnym budynku . R...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

345 000 PLN (6 211 zł/m2)

3
1
55.55 m2
1930