• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Mieszkania na sprzedaż Lubuskie

Znalezionych ofert: 197

15875970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27526080 15875970 Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem w samym sercu Żagania – z widokiem na ratusz!Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna kawalerka o powierzchni 34,57 m², położona na 3. piętrze w ścisłym centrum Żagań. To miejsce, które zachwyca nie tylko lokalizac...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

209 000 PLN (6 046 zł/m2)

1
1
34.57 m2
1920
15868758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne, bezczynszowe mieszkanie w kamienicy! 27390184 15868758 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,85 m², położone w kamienicy w spokojnej części Starego Kurowa. Lokal jest po remoncie i gotowy do zamieszkania od razu.W skład mieszkania wchodzą:przestronny, jasny salon z wyjściem na ...

Stare Kurowo (Lubuskie, gm. Stare Kurowo)

290 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
1
58 m2
1920
15888792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27825460 15888792 Przestronne mieszkanie w pięknym otoczeniu.4-pokojowe mieszkanie w Iłowej, w województwie lubuskim. Mieszkanie w pełni wyposażone wraz ze sprzętami, zadbane, dwustronne, idealne dla rodziny lub na inwestycję na wynajem ze względu na rozwijającą się m...

Iłowa (Lubuskie, gm. Iłowa)

390 000 PLN (5 493 zł/m2)

4
-
71 m2
-
15868837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27392323 15868837 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania (70,69 m²) położonego w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul.Wolności, w Sulechowie.Słoneczne mieszkanie o powie...

Sulechów (Lubuskie, gm. Sulechów)

466 000 PLN (6 592 zł/m2)

3
1
70.69 m2
1902
15887929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27797554 15887929 Syndyk prowadzący postępowanie upadłościowe osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza drugi przetarg ofertowy pisemny na sprzedaż udziału ½ w prawie do lokalu mieszkalnego położonego w Zielonej Górze Osiedle Pomorskie 4C4, usyt...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

114 000 PLN (2 345 zł/m2)

2
-
48.62 m2
-
15557940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21217920 15557940 Polecam mieszkanie na sprzedaż w Karwinie (województwo lubuskie, powiat strzelecko - drezdenecki, gmina Drezdenko) o łącznej powierzchni użytkowej wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych 134,80 m 2 . Nieruchomość składa się z...

Karwin (Lubuskie, gm. Drezdenko)

199 000 PLN (3 685 zł/m2)

2
-
54 m2
1909
15798253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165591 15798253 Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 40,10 m² położone w sercu Drezdenka, w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Lokal znajduje się na 1. piętrze kamienicy zlokalizowanej w centrum miasta, co zapewnia łatwy dostęp do pełnej in...

Drezdenko (Lubuskie, gm. Drezdenko)

119 000 PLN (2 975 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15800953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26223935 15800953 Przestronne, układne  3-pokojowe mieszkanie 57 m² na ul. Morelowej, idealne do własnej aranżacji. Jasne wnętrza, balkon od południa, funkcjonalny układ. Blisko las, park z placem zabaw, szkoła, przedszkole, poczta oraz sklepy. Świetna lokalizacja dla...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

410 000 PLN (7 193 zł/m2)

3
1
57 m2
1970
15811923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26444848 15811923 Wyjątkowe, przestronne i słoneczne mieszkanie na Osiedlu Leśnym natura tuż za oknem!OKAZJA. OBNIŻKA CENY!Oferujemy na sprzedaż przestronne, ustawne i w pełni wyposażone mieszkanie, które zachwyca idealnym stanem technicznym i wysoką jakością wykończ...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

719 000 PLN (8 877 zł/m2)

3
1
81 m2
2008
15812691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem – kamienica, centrum 26544744 15812691 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73,70 m², usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy, zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących przestrzeni do własnej aranżacji lub lokaty kapitału.C...

Drezdenko (Lubuskie, gm. Drezdenko)

230 000 PLN (3 151 zł/m2)

3
1
73 m2
1895
15867129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże 3 pokojowe mieszkanie z murowanym garażem 27335512 15867129 Nieruchomości ApartamentMikołaj Krzyżosiak513 383 116      Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 97 m² (bez uwzględnienia strychu, garażu, piwnicy oraz dwóch pomieszczeń gospodarczych), zloka...

Wschowa (Lubuskie, gm. Wschowa)

299 900 PLN (2 380 zł/m2)

3
1
126 m2
1914
15885461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27730976 15885461 Przedstawiamy wyjątkową okazję zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni około 150 m, usytuowanego w urokliwej, poniemieckiej kamienicy w miejscowości Osiecko. To komfortowe lokum znajduje się zaledwie 4 km od malowniczej miejscowości turystyczne...

Osiecko (Lubuskie, gm. Bledzew)

215 000 PLN (1 433 zł/m2)

5
-
150 m2
-