• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Mieszkania na sprzedaż Lubuskie

Znalezionych ofert: 197

15536507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20754555 15536507 Kawalerka - BobrzanyNa sprzedaż kawalerka o metrażu 35,5m2 w miejscowości Bobrzany oddalonej około 7km od Szprotawy.Mieszkanie znajduje się na pierwszy piętrze dwu piętrowego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica o metrażu 7,9m2 oraz miejsce parkin...

Bobrzany (Lubuskie, gm. Małomice)

145 000 PLN (4 028 zł/m2)

1
1
36 m2
1988
15446927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18760505 15446927 Do sprzedaży polecam mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 75 m2, położone w kamienicy z niskimi opłatami. Nieruchomość wymaga remontu. Do mieszkania przynależy ogródek, strych, komórka i piwnica. Spokojna okolica. Okazyjna cena. Dobra inwestycja r...

Niegosławice (Lubuskie, gm. Niegosławice)

119 000 PLN (1 587 zł/m2)

4
1
75 m2
1900
15885214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27720531 15885214 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWitnica Park to nowoczesne osiedle mieszkań w malowniczej Witnicy, gdzie zielone otoczenie spotyka się z miejskim komfortem. Oddalone zaledwie 20 minut od Gorzowa Wielkopolskiego, osiedle kusi bliskością lasów, p...

Witnica (Lubuskie, gm. Witnica)

367 500 PLN (7 500 zł/m2)

2
-
49 m2
2026
15885215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27720536 15885215 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWitnica Park to nowoczesne osiedle mieszkań w malowniczej Witnicy, gdzie zielone otoczenie spotyka się z miejskim komfortem. Oddalone zaledwie 20 minut od Gorzowa Wielkopolskiego, osiedle kusi bliskością lasów, p...

Witnica (Lubuskie, gm. Witnica)

255 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
-
34 m2
2026
15850627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27000856 15850627 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWitnica Park to nowoczesne osiedle mieszkań w malowniczej Witnicy, gdzie zielone otoczenie spotyka się z miejskim komfortem. Oddalone zaledwie 20 minut od Gorzowa Wielkopolskiego, osiedle kusi bliskością lasów, p...

Witnica (Lubuskie, gm. Witnica)

392 550 PLN (7 549 zł/m2)

2
-
52 m2
2026
15876752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27552011 15876752 Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o łącznej powierzchni 70,81 m, usytuowanego na parterze w odnowionym, dwu piętrowym bloku przy ulicy Kilińskiego w Międzyrzeczu. Nieruchomość została starannie przekształcona przez obecnych właścici...

Międzyrzecz (Lubuskie, gm. Międzyrzecz)

385 000 PLN (5 500 zł/m2)

4
2
70 m2
-
15663844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23539163 15663844 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż oferujemy Państwu, nieruchomość mieszkalną do generalnego remontu, o powierzchni 73,5 m², z dodatkowymi 30 m² pomieszczeń gospodarczych, zlokalizowaną w malowniczej wsi Wichów, położoną...

Wichów (Lubuskie, gm. Brzeźnica)

155 000 PLN (2 109 zł/m2)

3
-
73.5 m2
1943
15883593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675283 15883593 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania wcentralnwj części miasta Rzepin, woj. lubuskie. Położone jest na parterze w ocieplonej kamienicy.Powierzchnia lokalu to nieco ponad 36m2, składa się na nią dobrze doświetlony salon od stron...

Rzepin, Tadeusza Kościuszki

199 000 PLN (5 503 zł/m2)

2
1
36.16 m2
1950
15860648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27182955 15860648 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,54 m², położone na 3 piętrze niskiego bloku bez windy, przy ul. Sokolej w Zielonej Górze. Lokal znajduje się w centralnej części miasta, w pobliżu szkół, prze...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

550 000 PLN (9 237 zł/m2)

3
-
59.54 m2
1986
15882975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673429 15882975 3 pokoje w świetnej lokalizacji ( Łatwy dojazd ) Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w miejscowości Bieganów (gm. Cybinka), To doskonała propozycja dla osób pracujących w Niemczech lub regularnie dojeżdżających za granicę – bliskość przejś...

Bieganów (Lubuskie, gm. Cybinka)

315 000 PLN (5 431 zł/m2)

3
1
58 m2
1978
15881074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27622382 15881074 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, w Zielonej Górze na popularnym Osiedlu Przyjaźni. Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 60,36 m² i dysponuje dodatkową przestrzenią w ...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

460 000 PLN (7 353 zł/m2)

3
1
62.56 m2
1981
15745028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25049295 15745028 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż, oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 1. piętrze zabytkowej kamienicy usytuowanej w samym sercu miasta, nieopodal rynku, przy ulicy Grottgera w Zielonej Górze.Podc...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

300 000 PLN (7 299 zł/m2)

2
-
41.1 m2
1902