• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Mieszkania na sprzedaż Lubuskie

Znalezionych ofert: 197

15881614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27641784 15881614 Witam na sprzedaż mam kawalerkę po kapitalnym remoncie nowa instalacja wodno-kanalizacyjna i elektryczna z dodatkowym zabezpieczeniem .Łazienka do wykończenia według własnych marzeń chodzi o glazurę wanna lub prysznic itp. Mieszkanko przestronne anek...

Chrobrów (Lubuskie, gm. Żagań)

110 000 PLN (4 104 zł/m2)

1
-
26.8 m2
1972
15878975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27603129 15878975 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPo kapitalnym remoncie z pięknym widokiem na Park Słowiański i panoramę Gorzowa.Mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Dąbrowskiej, po kapitalnym remoncie z myślą o własnych potrzebach.Sprzedaję ze względu na zmianę życi...

Gorzów Wielkopolski (Staszica) (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

349 000 PLN (7 587 zł/m2)

3
-
46 m2
1981
15839214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe na parterze! 26748349 15839214 Nieruchomości ApartamentMikołaj Krzyżosiak513 383 116 Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze w bloku o pow. 50,38 m2 przy ul. Stablewskiego. Mieszkanie do własnej aranżacji. Na powierzchnię mieszkania skł...

Wschowa (Lubuskie, gm. Wschowa)

185 600 PLN (3 502 zł/m2)

3
1
53 m2
-
15819629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26629267 15819629 Mieszkanie z balkonem Garaż Stare Drzewce OKAZJA!!! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 40 m2. Cena sprzedaży wynosi 149,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z płyty z 1975r., na 1 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pok...

Stare Drzewce (Lubuskie, gm. Szlichtyngowa)

149 000 PLN (3 725 zł/m2)

2
-
40 m2
1975
15871838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27476233 15871838 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie 37m2 z szerokiej palety metrażowej inwestycji Apartamenty Lubikowo, znajdujące się tuż nad malowniczym Jeziorem Lubikowskim z plażą i przystanią na aktywny wypoczynek. Miejsce jest idealne dla o...

Przytoczna (Lubikowo) (Lubuskie, gm. Przytoczna)

283 783 PLN (7 670 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15876677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże 3 pokojowe z balkonem na I piętrze! 27544862 15876677 Nieruchomości ApartamentMikołaj Krzyżosiak 513 383 116   Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 72,12 m², usytuowane na 1 piętrze w spokojnej okolicy. Do mieszkania przynależy duża piwnica (15,50...

Wschowa (Lubuskie, gm. Wschowa)

377 000 PLN (4 333 zł/m2)

3
1
87 m2
-
15874979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 w 1 – mieszkanie + kawalerka na poddaszu 27522132 15874979 Na sprzedaż przytulne, zadbane mieszkanie o powierzchni 37,10 m², położone w kamienicy w Drezdenku. To idealna propozycja dla osób, które szukają gotowego lokum, ale jednocześnie chcą mieć coś „więcej”.Mieszkanie, do którego możesz wprowadzić się od ...

Drezdenko (Lubuskie, gm. Drezdenko)

310 000 PLN (8 378 zł/m2)

2
1
37 m2
1885
15873145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27512978 15873145 OGŁOSZENIE GPM 162026Burmistrza Strzelec Krajeńskichz 16 kwietnia 2026 r.Burmistrz Strzelec Krajeńskich ogłasza I nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Gilowie 201 o pow. 37,78 m² wraz z udziałem 1401000 w częścia...

Gilów (Lubuskie, gm. Strzelce Krajeńskie)

54 000 PLN (1 429 zł/m2)

1
-
37.78 m2
-
15872605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27499052 15872605 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCIKupno nieruchomości często oznacza miesiące remontów, planowania i zaangażowania. Tutaj oznacza coś znacznie przyjemniejszego tj. wniesienie walizek i rozpoczęcie nowego rozdziału życia bez potrzeby...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

999 000 PLN (9 514 zł/m2)

3
-
105 m2
1997
15836660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26716998 15836660 NOWA CENA - ZAMIESZKAJ W ŁADNEJ KAMIENICY ! CENA DO NEGOCJACJI!!! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 64 m2. Cena sprzedaży wynosi 288,000 zł. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1902r., na 2 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ...

Wschowa (Lubuskie, gm. Wschowa)

288 000 PLN (4 500 zł/m2)

3
-
64 m2
1902
15860583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27182963 15860583 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania, położonego na niezwykle lubianym Osiedlu Leśnym w Zielonej Górze, przy ul. Cisowej. To idealna propozycja dla osób ceniących ci...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

589 000 PLN (8 080 zł/m2)

3
1
72.9 m2
1998
15866135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27313565 15866135 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCIZapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 56,2 m², położonego na 4. piętrze niskiego, zadbanego bloku po termomodernizacji, na lubianym osiedlu prz...

Nowa Sól (Lubuskie, gm. Nowa Sól)

350 000 PLN (6 228 zł/m2)

3
-
56.2 m2
1977