• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Mieszkania na sprzedaż Lubuskie

Znalezionych ofert: 197

15863906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do własnej aranżacji! 27257727 15863906 Nieruchomości ApartamentMikołaj Krzyżosiak 513 383 116Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 pokojowe, położone na I piętrze w bloku w poszukiwanej lokalizacji. Powierzchnia uż...

Wschowa (Lubuskie, gm. Wschowa)

280 000 PLN (3 544 zł/m2)

2
1
79 m2
-
15833995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe gotowe do wprowadzenia 27039758 15833995 Nieruchomości ApartamentMikołaj Krzyżosiak513 383 116              Oferta dostępna tylko w naszym biurze!   Jeśli szukasz mieszkania , które łączy przestrzeń,wygodę i świetną lokalizację, ta oferta jest dla Ciebie!    Na sprzedaż ustawne i funkcjonal...

Wschowa (Lubuskie, gm. Wschowa)

333 000 PLN (4 897 zł/m2)

3
1
68 m2
1950
15846203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
REZERWACJA 26877849 15846203 Nieruchomości ApartamentMikołaj Krzyżosiak 513 383 116 Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Mieszkanie 60 m² Garaż Działka 5 arówNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 60 m², położone na 2 piętrze w zadba...

Wschowa (Lubuskie, gm. Wschowa)

366 000 PLN (6 100 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15848110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parterowe mieszkanie z dużym potencjałem 26932997 15848110 Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w kamienicy w miejscowości Dobiegniew, w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, a jednocześnie w niewielkiej odległości od centrum miasta, co zapewni...

Dobiegniew (Lubuskie, gm. Dobiegniew)

270 000 PLN (3 803 zł/m2)

3
1
71 m2
1900
15711271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe Kunowice + ogródek; garaż 24395735 15711271 Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie w Kunowicach w kamienicy przy ul. Dworcowej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 79,81 m2 znajduje się na 1 piętrze.Mieszkanie składa się z:- przedpokój, salon, 2 sypialnie, kuchnia, łazienka...

Słubice (Lubuskie, gm. Słubice)

450 000 PLN (5 696 zł/m2)

3
1
79 m2
1960
15841770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w bloku na parterze, 28m2, po generalnym remoncie , SUPER LOKALIZACJA ! 26795990 15841770 Oferujemy PAństwu na sprzedaż , kawalerke o powierzchni 28m2 , zlokalizowana w centrum Nowej Soli. Mieszkanie położone na parterze bloku 4 piętrowego. Mieszkanie po generalnym remoncie, nowe instalacje elektryczna wodna, okna PCV na podłogach panel...

Nowa Sól, Centrum

239 000 PLN (8 536 zł/m2)

1
1
28 m2
-
15667840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe w Centrum Słubic 23609712 15667840 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Słubic.Mieszkanie znajduje się wysokim parterze  - 3 piętro w kamienicy przy ul. Kościuszki. Blisko szkoła, przedszkole i supermarkety.Mieszkanie składa się z 2 sypialni, dużego salonu, kuchni, łazienki z ...

Słubice (Lubuskie, gm. Słubice)

400 000 PLN (7 018 zł/m2)

3
1
57 m2
1960
15822118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem ul. Agrestowa 26589400 15822118 Na sprzedaż klimatyczne i przestronne, bezczynszowe - 3-pokojowe mieszkanie w budynku jednorodzinnym - dwulokalowym w Słubicach przy ul. Agrestowej z ogródkiem i miejscem parkingowym. Mieszkanie znajduje się na parterze i jest w stanie deweloperskim....

Słubice (Lubuskie, gm. Słubice)

448 172 PLN (7 727 zł/m2)

3
1
58 m2
2026
15674994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23741699 15674994 Nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w Gorzowie Wlkp. gotowe do zamieszkania! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Mamy coś wyjątkowego! -59,5 m²- 3 pokoje + garderoba- Ogromny taras ok. 30 m²!- Nowy blok z 2020 roku- W pełni wyposażone ...

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

645 000 PLN (10 932 zł/m2)

3
1
59 m2
2020
15748252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25108314 15748252 Na sprzedaż – przestronne mieszkanie 3‑stronne, 4 pokoje, Radęcin + ogródek działkowy i budynek gospodarczyPowierzchnia mieszkania: 79 m²Szczegóły nieruchomościLokalizacja: Radęcin (woj. lubuskie)Piętro: 2 z 2Liczba pokoi: 4Powierzchnia pokoi: 18 m²,...

Radęcin (Lubuskie, gm. Dobiegniew)

199 000 PLN (2 519 zł/m2)

4
1
79 m2
1970
15830549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4-pokojowe - 86m2 w centrum Ośna 26674902 15830549 Na sprzedaż klimatyczne i przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej około 86m2 - w kamienicy, w centrum Ośna Lubuskiego przy ul. Słubickiej 12- z ogródkiem, strychem, piwnicą i pomieszczeniem np. na biuro, warsztat z łazienką.Miesz...

Ośno Lubuskie (Lubuskie, gm. Ośno Lubuskie)

419 000 PLN (4 656 zł/m2)

4
1
90 m2
1958
15824095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26650035 15824095 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Zielonej Górze na Osiedlu Przyjaźni przy ul. Słowackiej, idealne dla rodzin oraz osób ceniących komfort, przestrzeń i doskonałą lokalizację. Mieszkanie posiada sp...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

488 000 PLN (8 322 zł/m2)

3
1
58.64 m2
1980