• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Mieszkania na sprzedaż Lubuskie

Znalezionych ofert: 197

15613682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22479559 15613682 Szprotawa, mieszkanie 3 pokoje, 62 m2, sprzedam, cena 359 000 zł. Nowa cena! Oferta wyłącznie w WGN Nieruchomości. Sprzedam mieszkanie na pierwszym piętrze. Nieruchomość składa się z trzech ustawnych pokoi, kuchni, łazienki i toalety. Do...

Szprotawa (Lubuskie, gm. Szprotawa)

359 000 PLN (5 698 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15585355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21885208 15585355 Małomice, mieszkanie 2 pokoje, 41 m2, cena 125 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w 4- rodzinnej kamienicy przy ulicy Słowackiego. Mieszkanie położone jest na parterze budynku, do mieszkania przynależy piwnica i komórka. ...

Małomice (Lubuskie, gm. Małomice)

125 000 PLN (3 049 zł/m2)

2
1
41 m2
1930
15537956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20774081 15537956 Szprotawa, mieszkanie 2 pokoje, 73 m2, sprzedam, cena 345 000 zł. Nowa cena! Oferta wyłącznie w WGN Nieruchomości. Sprzedam duże, ustawne mieszkanie w centrum Szprotawy. Nieruchomość mieści się na drugim piętrze i składa się z dwóch ust...

Szprotawa (Lubuskie, gm. Szprotawa)

345 000 PLN (4 726 zł/m2)

2
1
73 m2
-
15723515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24633581 15723515 Małomice, mieszkanie 1 pokój, 39 m2, cena 119 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż duża kawalerka na parterze w 4- rodzinnej kamienicy przy ulicy Mieszka I. Mieszkanie składa się z: - kuchni z kuchnią węglową 14 m2, - pokoju dziennego z piecem...

Małomice (Lubuskie, gm. Małomice)

119 000 PLN (3 132 zł/m2)

1
1
38 m2
1930
15701737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24223329 15701737 Żagań, mieszkanie 3 pokoje, 83,30 m2, cena 275 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż oferuję Państwu przestronne mieszkanie na parterze kamienicy przy ulicy Księżnej Żaganny. Mieszkanie rozkładowe, od strony ulicy 2 duże pokoje, od podwórka sypialn...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

275 000 PLN (3 313 zł/m2)

3
1
83 m2
1930
15645577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23202723 15645577 Żagań, mieszkanie 2 pokoje, 47,60 m2, sprzedam, cena 249900 zł. Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, usytuowane w bloku przy ulicy Lubuskiej. Lokal z dużym potencjałem adaptacyjnym, wymaga odświeżenia, bądź indywidualnej aranżacji. Na pod...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

249 900 PLN (5 317 zł/m2)

2
1
47 m2
-
15575840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21658891 15575840 Małomice, mieszkanie 3 pokoje, 64,5 m2, garaż, cena 259 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż oferuję Państwu rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w kamienicy na 1 piętrze. Cena zawiera również działkę 100 m2 z garażem, pełna własność. Mieszkanie ...

Małomice (Lubuskie, gm. Małomice)

259 000 PLN (4 047 zł/m2)

3
1
64 m2
1930
15485152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19609097 15485152 Szprotawa, mieszkanie 3 pokoje, 93,45 m2, cena 467 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż oferuję Państwu przestronny apartament po kapitalnym remoncie, na 1 piętrze w centrum miasta. Mieszkanie składa się z: - słonecznego salonu 30 m2, - pokoju...

Szprotawa (Centrum) (Lubuskie, gm. Szprotawa)

467 000 PLN (5 022 zł/m2)

3
1
93 m2
1930
15650474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23318014 15650474 Szprotawa, mieszkanie 2 pokoje, 61 m2, sprzedam, cena 329 000 zł. Oferta wyłącznie w WGN Nieruchomości. Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum miasta, z widokiem na ratusz. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze i składa się: - ...

Szprotawa (Lubuskie, gm. Szprotawa)

329 000 PLN (5 393 zł/m2)

2
1
61 m2
-
15560464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21327823 15560464 Małomice, mieszkanie 1 pokój, 27 m2, sprzedam, cena 99 000 zł. Oferta wyłącznie w WGN Nieruchomości. Sprzedam kawalerkę w Małomicach. Lokal mieści się na parterze i składa się z kuchni, pokoju i łazienki. Wszystkie pomieszczenia są ustawn...

Małomice (Lubuskie, gm. Małomice)

99 000 PLN (3 667 zł/m2)

1
1
27 m2
-
15515819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20281471 15515819 Szprotawa, mieszkanie 3 pokoje, 62 m2, sprzedam, cena 300 000 zł. Nowa cena! Oferta wyłącznie w WGN Nieruchomości. Sprzedam mieszkanie w Szprotawie. Nieruchomość mieści się w kamienicy na pierwszym piętrze. Lokal składa się z trzech pok...

Szprotawa (Lubuskie, gm. Szprotawa)

300 000 PLN (4 839 zł/m2)

3
1
62 m2
-
15744038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25034170 15744038 Szprotawa, Wiechlice, mieszkanie 2 pokoje, 37,06 m2, sprzedam, cena 239000 zł. Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie przy ulicy Lipowej w Wiechlicach. Mieszkanie kilka lat temu przeszło gruntowny remont, wymieniono wszystkie instalacje, na ...

Wiechlice (Lubuskie, gm. Szprotawa)

239 000 PLN (6 459 zł/m2)

2
1
37 m2
-