• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Mieszkania na sprzedaż Lubuskie

Znalezionych ofert: 197

15476458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19415692 15476458 W ofercie naszego biura znajduje się mieszkanie na nowo powstającym Osiedlu w Nowej Soli, które będzie kompleksem 3-ch budynków mieszkalnych wielorodzinnych.Mieszkanie położone jest na 1 piętrze budynku. Na powierzchni 46,11 m2&...

Nowa Sól (Lubuskie, gm. Nowa Sól)

316 753 PLN (6 870 zł/m2)

2
1
46.11 m2
2024
15553059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 51m2. ul. Kościuszki, Super oferta ! Kamienica , niski czynsz ! 21035966 15553059 Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe , zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy ul. Kościuszki w Nowej Soli. Na metrażu 51m2 rozmieszczono 3 pokoje , kuchnie, łazienkę z WC oraz przedpokój. Lokal na IIIp. Mieszkanie po remoncie, og...

Nowa Sól, ul. Kościuszki

319 000 PLN (6 255 zł/m2)

3
1
51 m2
-
15484870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19598985 15484870 Kupujący nie płaci prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 - pokojowe o pow. 55,5 m2 (Osiedle 6. Dzielnica , Nowa Sól, ul. Konstruktorów). Wykończone i urządzone w wysokim standardzie, zaprojektowane indywidualnie przez renomowan...

Nowa Sól (Lubuskie, gm. Nowa Sól)

650 000 PLN (11 818 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
15476467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19415690 15476467 W ofercie naszego biura znajduje się mieszkanie na nowo powstającym Osiedlu w Zielonej Górze, które będzie kompleksem 3-ch budynków mieszkalnych wielorodzinnych.Mieszkanie położone jest na parterze budynku. Na powierzchni 67,65 m2 r...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

567 583 PLN (8 390 zł/m2)

3
1
67.65 m2
-
15476475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19415687 15476475 W ofercie naszego biura znajduje się mieszkanie na nowo powstającym Osiedlu w Zielonej Górze, które będzie kompleksem 3-ch budynków mieszkalnych wielorodzinnych.Mieszkanie położone jest na parterze budynku. Na powierzchni 43,41 m2 r...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

407 619 PLN (9 390 zł/m2)

2
1
43.41 m2
2023
15476462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19415686 15476462 W ofercie naszego biura znajduje się mieszkanie na nowo powstającym Osiedlu w Zielonej Górze, które będzie kompleksem 2-ch budynków mieszkalnych wielorodzinnych.Mieszkanie położone jest na 1-szym piętrze budynku. Na powierzchni 56,48 m2&...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

473 867 PLN (8 390 zł/m2)

3
1
56.48 m2
2023
15476468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19415691 15476468 W ofercie naszego biura znajduje się mieszkanie na nowo powstającym Osiedlu w Nowej Soli, które będzie kompleksem 3-ch budynków mieszkalnych wielorodzinnych.Mieszkanie położone jest na 1 piętrze budynku. Na powierzchni 70,62&nbs...

Nowa Sól (Lubuskie, gm. Nowa Sól)

458 323 PLN (6 490 zł/m2)

3
1
70.62 m2
2024
15460414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 35,8m2 , os. Konstytucji , super układ + ogródek działkowy ! 19056501 15460414 Oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę w bloku mieszkalnym na os. Konstytucji 3-go Maja w Nowej Soli. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze , powierzchnia 35,8m2 !! Super układ , duży salon , przestronna kuchnia. Możliwość zrobienia 2 pokoi ! Duży...

Nowa Sól, os. Konstytucji

209 000 PLN (5 429 zł/m2)

1
1
38.5 m2
-
15431566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie , PARTER ! Centrum miasta . 47m2 , blok ! 18412503 15431566 Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w blisko centrum Nowej Soli , w bloku na parterze. Mieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z 2 niezależnych pokoi , kuchni, łazienka z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie w bardzo dobrym syanie techni...

Nowa Sól, ul. Sikorskiego

269 000 PLN (5 723 zł/m2)

2
1
47 m2
-
14249230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2561593 14249230 Sprzedam mieszkanie dwupokojowe 50 m2 z tarasem na os. Europejskim. Sprzedam mieszkanie dwupokojowe na os. Europejskim, Mieszkanie ma pokój z aneksem kuchennym, 2 sypielnie, łazienkę i przedpokój.Powierzchnia użytkowa mieszkania 49 m2, pow. tarasu 8m...

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

350 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
1
49 m2
2012
15123761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 10382546 15123761 NA SPRZEDAŻ DUŻE MIESZKANIE W KAMIENICYDzięki sporemu metrażowi mieszkanie idealne do różnorodnej adaptacji!Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy w centrum miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze, ...

Gorzów Wielkopolski (Śródmieście) (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

365 000 PLN (3 989 zł/m2)

3
1
91.5 m2
1901
15391518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokoje , 83 m2, PARTER ! Super oferta ! 17517591 15391518 Witam, oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Nowej Soli , zlokalizowane na parterze budynku przy ul. W.Polskiego. Mieszkanie bardzo słoneczne, ustawne. Lokal składa się z 4 pokoi, dużej łazienki z WC , kuchni oraz przedpokoju. Do mieszkania pr...

Nowa Sól, Wojska Polskiego

349 000 PLN (4 205 zł/m2)

4
1
83 m2
-