• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

na sprzedaż Lubuskie Górzyca

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Górzyca

Znaleźliśmy 620 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Lubuskie

15818210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26620215 15818210 DZIAŁKA POD KOŻUCHOWEM Z PROJEKTEM BUDOWLANYM W OKAZYJNEJ CENIE !!!TYLKO W METROHOUSE! NIE SZUKAJ DALEJ!Oferujemy do sprzedaży atrakcyjna działkę o łącznej powierzchni 5971 m2 w Podbrzeziu Dolnym, w bezpośrednim sąsiedztwie Kożuchowa. Ofertę stanowią...

Podbrzezie Dolne (Lubuskie, gm. Kożuchów)

330 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
5971 m2
-
15781423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25828612 15781423 Rudawica - zabudowana działka z potencjałem w spokojnej, zielonej okolicyMarzysz o własnym miejscu, gdzie przestrzeń, natura i spokój idą w parze? Ta nieruchomość w malowniczej Rudawicy to prawdziwa okazja dla osób, które szukają domu z duszą i możli...

Rudawica (Lubuskie, gm. Żagań)

340 000 PLN (1 133 zł/m2)

3
1
300 m2
1925
15566087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21470132 15566087 ATRAKCYJNA DZIAŁKA POD INWESTYCJĘ W CENTRUM ZIELONEJ GÓRYULICA WROCŁAWSKA ZARAZ PRZY STACJI BENZYNOWEJ ORLENProstokątna działka o powierzchni 308m2 zabudowana aktualnie jednokondygnacyjnym budynkiem gospodarczym. Sprzedawana z pozwoleniem na rozbudow...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

499 000 PLN (1 620 zł/m2)

-
-
308 m2
-
15337492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16166486 15337492 Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Dzietrzychowice w pobliżu Żagania Oferujemy do sprzedaży działkę leśną o powierzchni 0,46 ha. Zabudowa możliwa po wycięciu części lasu i otrzymaniu stosownych zgód. Działka usytuowana jest w sąsiedztwie zespoł...

Dzietrzychowice (Lubuskie, gm. Żagań)

80 000 PLN (17 zł/m2)

-
-
4600 m2
-
15161020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11298287 15161020 Na sprzedaż oferujemy bardzo zadbane gospodarstwo rolne położone w urokliwej, otoczonej pięknymi lasami wsi-koloni na pograniczu województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego, 30 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego i 10 km od Myśliborza, idealnie...

Podlesie (Lubuskie, gm. Lubiszyn)

550 000 PLN (6 044 zł/m2)

3
1
91 m2
1930
15868837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27392323 15868837 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania (70,69 m²) położonego w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul.Wolności, w Sulechowie.Słoneczne mieszkanie o powie...

Sulechów (Lubuskie, gm. Sulechów)

466 000 PLN (6 592 zł/m2)

3
1
70.69 m2
1902
15888484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27814538 15888484 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGACHZgodnie z § 6 ust. 5a Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzenia przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz.U. z 2021r. poz. 2213) Burmistrz Świebodzina...

Świebodzin (Lubuskie, gm. Świebodzin)

105 000 PLN

-
-
605 m2
-
13895990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202821 13895990 TEREN PRZY LESIE O POW 11,230 ha POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, SILNA, PSZCZEW, BLISKO JEZIOR, CHŁOP, TRZY TONIE Teren po powierzchni 11,2300 ha. położony bezpośrednio przy ścianie lasu, droga dojazdowa asfaltowa. Teren jest uzbrojony w: kanalizację, li...

Silna (Lubuskie, gm. Pszczew)

5 615 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
112300 m2
-
15710304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24373179 15710304 OFERTA TYLKO W METROHOUSE!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!!Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w zadbanym bloku, położone na spokojnym osiedlu w sąsiedztwie lasu i terenów zielonych. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do infrastruktury o...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

355 000 PLN (6 961 zł/m2)

2
1
51 m2
1997
15812691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem – kamienica, centrum 26544744 15812691 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73,70 m², usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy, zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących przestrzeni do własnej aranżacji lub lokaty kapitału.C...

Drezdenko (Lubuskie, gm. Drezdenko)

230 000 PLN (3 151 zł/m2)

3
1
73 m2
1895
15830257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26665880 15830257 Na sprzedaż oferujemy Państwu urokliwe działki w miejscowości Kuźnik, niedaleko Międzyrzecza ( 4km) . Położone nieopodal lasu, w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie pól i pojedynczych domków jednorodzinnych. Działki posiadają służebność w d...

Kuźnik (Międzyrzecz-wybudowanie) (Lubuskie, gm. Międzyrzecz)

204 000 PLN (170 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15705983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24295664 15705983 Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki w malowniczej miejscowości Rokitno idealne miejsce na realizację wymarzonego domu. Ta atrakcyjna parcela o powierzchni 1244 m, oznaczona numerem 4928, znajduje się w spokojnym otoczeniu nowo po...

Rokitno (Lubuskie, gm. Przytoczna)

99 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
1244 m2
-