• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Mieszkania na sprzedaż Lubuskie

Znalezionych ofert: 183

15885754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
70M 4 pokoje w Zielonej Górze 27740610 15885754 Na sprzedaż mieszkanie 69,66 m² - Zielona Góra, os. PomorskiePrzestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Zielona Góra. Lokal znajduje się na 4. piętrze (5. kondygnacja) i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży ...

Zielona Góra (Jany) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15827051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633297 15827051 Ekskluzywny, dwupoziomowy apartament klasy premium 80,7 m² (ok. 120 m² po podłodze)3 pokoje sauna 2 łazienki klimatyzacja smart homeCena: 1 250 000 złNa sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament zaprojektowany według indywidualnej koncepcji re...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
1
120 m2
2003
15868129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27365691 15868129 Syndyk sprzeda lokal mieszkalny - I PRZETARG Syndyk Masy Upadłości Piotra Pawlaczyka – Magdalena Żylińska, sygnatura akt GW1GGUp32024, zaprasza do udziału w pierwszym pisemnym, ofertowym, nieograniczonym przetargu dotycz...

Lubiszyn (Lubuskie, gm. Lubiszyn)

261 900 PLN (3 446 zł/m2)

3
-
76 m2
-
15794740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26078664 15794740 Syndyk sprzeda nieruchomości – II próba sprzedaży Udział w wysokości 1216 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 7 o funkcji mieszkalnej, położonej w Sulechowie przy Al. Niepodległości nr 17 składającej się ...

Sulechów (Lubuskie, gm. Sulechów)

79 275 PLN (2 734 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15897695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28008097 15897695 Szukasz mieszkania idealnego na start, pod inwestycję lub dla seniora? Ta oferta zasługuje na uwagę!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m², położone na parterze.Układ mieszkania:- jasny salon z otwartą kuchnią,- osobna sypialnia,- ła...

Lubsko (Lubuskie, gm. Lubsko)

225 000 PLN (6 818 zł/m2)

2
1
33 m2
1960
15888431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27814065 15888431 Oferujemy do sprzedaży duże mieszkanie na osiedlu Malarzy w Zielonej Górze.OFERTA TYLKO W METROHOUSE!Mieszkanie stanowi część domu i znajduje sie na I piętrze budynku przy ulicy Wyczółkowskiego w Zielonej Górze. Jego powierzchnia to blisko 120 m2. Po...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

750 000 PLN (6 356 zł/m2)

4
2
118 m2
1997
15875832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526019 15875832 Na sprzedaż oferujemy komfortowe, mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, usytuowane na 4 piętrze bloku na osiedlu na Górce w Żaganiu.Lokalizacja:- Idealna lokalizacja - wszystko w zasięgu ręki.- W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, bazarek, szkoła,...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

249 000 PLN (5 633 zł/m2)

3
1
44.2 m2
1978
15811923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26444848 15811923 Wyjątkowe, przestronne i słoneczne mieszkanie na Osiedlu Leśnym natura tuż za oknem!OKAZJA. OBNIŻKA CENY!Oferujemy na sprzedaż przestronne, ustawne i w pełni wyposażone mieszkanie, które zachwyca idealnym stanem technicznym i wysoką jakością wykończ...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

719 000 PLN (8 877 zł/m2)

3
1
81 m2
2008
15870802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie,blisko centrum 27439334 15870802 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 32,9 m², położonego na 2. piętrze w niskim, zadbanym budynku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz zachodnią ekspozycją, dzięki której wnętrza są ja...

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

299 000 PLN (9 344 zł/m2)

2
1
32 m2
1965
15877275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 2 pokojowe mieszkanie,w super lokalizacji 27563839 15877275 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,2 m², położonego na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym, zadbanym budynku z 1995 roku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz zachodnią ekspozycją, dzię...

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

349 000 PLN (7 426 zł/m2)

2
1
47 m2
1995
15693910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24072839 15693910 Mieszkanie na starówce! Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję!TYLKO W METROHOUSE!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,2m2 w Zielonej Górze przy Alei Niepodległości. Lokal znajduje się na 2. piętrze w przedwojennej kamieni...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

360 000 PLN (9 474 zł/m2)

2
1
38 m2
1924
15867129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże 3 pokojowe mieszkanie z murowanym garażem 27335512 15867129 Nieruchomości ApartamentMikołaj Krzyżosiak513 383 116      Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 97 m² (bez uwzględnienia strychu, garażu, piwnicy oraz dwóch pomieszczeń gospodarczych), zloka...

Wschowa (Lubuskie, gm. Wschowa)

294 000 PLN (2 333 zł/m2)

3
1
126 m2
1914