• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Nieruchomości Lubuskie Zielona Góra

Znalezionych ofert: 34

15885754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
70M 4 pokoje w Zielonej Górze 27740610 15885754 Na sprzedaż mieszkanie 69,66 m² - Zielona Góra, os. PomorskiePrzestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Zielona Góra. Lokal znajduje się na 4. piętrze (5. kondygnacja) i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży ...

Zielona Góra (Jany) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15886385 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27756402 15886385 Do wynajęcia lokal przemysłowy magazyn warsztat z zapleczem biurowym.CENA W OGŁOSZENIU NETTO! Należy doliczyć VAT 23%. Cena brutto to 3690,00 zł. Oferujemy na wynajem funkcjonalny lokal przemysłowy idealny pod działalność magazynową, produkcyjną lu...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

3 000 PLN (18 zł/m2)

1
-
163 m2
2006
15710304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24373179 15710304 OFERTA TYLKO W METROHOUSE!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!!Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w zadbanym bloku, położone na spokojnym osiedlu w sąsiedztwie lasu i terenów zielonych. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do infrastruktury o...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

355 000 PLN (6 961 zł/m2)

2
1
51 m2
1997
15800953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26223935 15800953 Przestronne, układne  3-pokojowe mieszkanie 57 m² na ul. Morelowej, idealne do własnej aranżacji. Jasne wnętrza, balkon od południa, funkcjonalny układ. Blisko las, park z placem zabaw, szkoła, przedszkole, poczta oraz sklepy. Świetna lokalizacja dla...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

410 000 PLN (7 193 zł/m2)

3
1
57 m2
1970
15790210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25957916 15790210 Wyjątkowa nieruchomość w sercu Zielonej Góry 79,5 m² możliwości!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania położonego tuż przy Starym Rynku, w jednej z urokliwych, zabytkowych kamienic. To idealne miejsce dla osób ceniących klima...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

395 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
2
79 m2
1930
15811923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26444848 15811923 Wyjątkowe, przestronne i słoneczne mieszkanie na Osiedlu Leśnym natura tuż za oknem!OKAZJA. OBNIŻKA CENY!Oferujemy na sprzedaż przestronne, ustawne i w pełni wyposażone mieszkanie, które zachwyca idealnym stanem technicznym i wysoką jakością wykończ...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

719 000 PLN (8 877 zł/m2)

3
1
81 m2
2008
14407255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31786 14407255 Zielona Góra, budynek biurowy 3500 m2, sprzedam, 2 100 000 zł. Na ogrodzonym terenie o powierzchni 1 891 m2,znajduje się budynek biurowy oraz budynek techniczny i trafostacja. Obiekt biurowy o zróżnicowanych kondygnacjach (główna część 3 kondy...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

2 100 000 PLN (600 zł/m2)

1
1
3500 m2
-
15875693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527593 15875693 Jeżeli szukasz mieszkania, które realnie wyróżnia się światłem, ekspozycją i prywatnością, ta oferta zasługuje na Twoją uwagę. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,52 m², położone na ostatnim, 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Lu...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

500 000 PLN (10 748 zł/m2)

3
1
46.52 m2
2025
15875538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527737 15875538 Sprzedane Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe, 42m2, po generalnym remoncie –w niskim, zadbanym bloku przy ul. Ignacego Krasickiego!Funkcjonalne, przytulne, zadbane i bardzo ustawne mieszkanie, położone na niskim piętrze w atrakcyjne...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

389 000 PLN (9 308 zł/m2)

2
1
41.79 m2
1996
15893479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27911754 15893479 4 - pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Łężyca - Ciesielska w Zielonej Górze.Wysoki standardW skład mieszkania wchodzi:Pokój dzienny + aneks 26,5 mkwPokój 9,6 mkwPokój 11,1 mkwPokój 9,7 mkwŁazienka 4,0 mkwWC 1,4 mkwPrzedpokój 9,3 mkwBalkon 8,9 mk...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

929 000 PLN (13 085 zł/m2)

4
1
71 m2
2019
15693910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24072839 15693910 Mieszkanie na starówce! Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję!TYLKO W METROHOUSE!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,2m2 w Zielonej Górze przy Alei Niepodległości. Lokal znajduje się na 2. piętrze w przedwojennej kamieni...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

360 000 PLN (9 474 zł/m2)

2
1
38 m2
1924
15827051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633297 15827051 Ekskluzywny, dwupoziomowy apartament klasy premium 80,7 m² (ok. 120 m² po podłodze)3 pokoje sauna 2 łazienki klimatyzacja smart homeCena: 1 250 000 złNa sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament zaprojektowany według indywidualnej koncepcji re...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
1
120 m2
2003