• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Mieszkania na sprzedaż Lubuskie

Znalezionych ofert: 197

14270602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 107695 14270602 NA SPRZEDAŻ DUŻE MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE NA OS. GÓRCZYN W GORZOWIE WLIEKPOLSKIM.***cena do negocjacji***Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe na Os. Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim Na metraż 145 m2 składają się: Pierwszy poziom (60 m2) : przedsionek,...

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

800 000 PLN (5 517 zł/m2)

4
1
145 m2
2008
15248831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 13770216 15248831 *** REZERWACJA ***Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w budownictwie czteropiętrowym, na osiedlu Słonecznym w Gorzowie Wlkp.Na powierzchni 47,65m2 rozplanowano następujące pomieszczenia: salon z balkonem, drugi pokój, ustawną kuchn...

Gorzów Wielkopolski (Os. słoneczne) (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

275 000 PLN (5 771 zł/m2)

2
1
47.65 m2
1969
15243203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe, 55 mkw, II piętro , BLOK , BALKON! Centrum 13633669 15243203 Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na II p. w bloku mieszkalnym w centrum Nowej Soli. Mieszkanie składa się z 3 pokoi , kuchnia , łazienki, osobnego WC oraz przedpokoju o łącznej powierzchni 55m2. Salon z balkonem ! W m...

Nowa Sól, Centrum

249 000 PLN (4 527 zł/m2)

3
1
55 m2
-
15218038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 12984240 15218038 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE O POWIERZCHNI 77 M2 ZNAJDUJĄCE SIĘ W CENTRUM MIASTA GORZOWA WLKP. Na sprzedaż duże mieszkanie i powierzchni 77 m2 znajdujące się na parterze w 4 piętrowej kamienicy w centrum miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie składa si...

Gorzów Wielkopolski (Śródmieście) (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

310 000 PLN (4 026 zł/m2)

4
1
77 m2
1910
15215574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 12838569 15215574 MIESZKANIE 3 POKOJOWE W CENTRUM MIASTANa sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w Kamienicy zlokalizowanej przy Centrum w Gorzowie Wielkopolskim.Mieszkanie o powierzchni 66,7 m2 składa się z: *przedpokoju *przestronnego salonu *oddzie...

380 000 PLN (5 697 zł/m2)

3
1
66.7 m2
1925
15194410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 12246267 15194410 Oferujemy mieszkanie 80,33 mkw. znajdujące się w kamienicy na 1 piętrze, na os. Słonecznym.Mieszkanie niezwykle przestronne, składa się z 3 pokoi, korytarza, kuchni oraz łazienki z wc.Do nieruchomości przynależy również piwnica.Mieszkanie jest bardzo...

398 000 PLN (4 955 zł/m2)

3
1
80.33 m2
1938
14845310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w centrum, IIp, kamienica , 46m2 , okazja ! 3203896 14845310 Witam, oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w kamienicy w Nowej Soli. Mieszkanie położone na 2p. kamienicy w centrum Nowej Soli. Kamienica zadbana, klatka schodowa po remoncie, domofon, kod . Mieszkanie składa się z 2 pokoi , aneksu kuchennego...

Nowa Sól, Centrum

185 000 PLN (4 022 zł/m2)

2
1
46 m2
-
14797478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 37,5m2, os. Kopernika ! 197682 14797478 Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na IV p w bloku mieszkalnym przy ul. Kopernika, Mieszkanie po remoncie, okna PCV, na podłogach panele oraz glazura ! Mieszkanie bardzo słoneczne. W lokalu rozmieszczono 2 pokoje ( salon z balkon...

Nowa Sól, Kopernika

220 000 PLN (5 867 zł/m2)

2
1
37.5 m2
-
14794797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe , 48m2 , IV ul.Kopernika 195899 14794797 Witam, oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe do remontu zlokalizowane na ul. Kopernika w Nowe Soli, mieszkanie na IVp w bloku mieszklanym. Lokal składa się z 3 oddzielnych pokoi ( salon z balkonem) ,łazienki z WC ,kuchni oraz przedpoko...

Nowa Sól, os. Kopernika

179 000 PLN (3 729 zł/m2)

3
1
48 m2
-
14794074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 mieszkania w na 1 KW, OKAZJA , podwórze , Garaż , po remoncie !! 195533 14794074 Wiadomości Twoje konto sendtrex id: 5532515 Twoje konto: Ogłoszenia Wiadomości Płatności Otrzymane oceny Szukam pracy Ustawienia Twoje przesyłki Firma Obserwowane: Ogłoszenia7 Wyszukiwania1 Wyloguj ...

Nowa Sól, Stare Żabno

219 000 PLN (3 369 zł/m2)

3
2
65 m2
-
14794073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe, 44,5 mkw, os. Fredry ! IVP. BLOK , BALKON ITP !! 195528 14794073 Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzeda w Nowej Soli, mieszkanie zlokalizowane na IVp. w bloku na ul. Fredry . Mieszkanie o powierzchni 44,5 mkw znajduje się na IVp. Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi ( salon z balkonem ), kuchnia , łazienki,...

Nowa Sól, ul. Aleksandra Fredry

219 000 PLN (4 921 zł/m2)

2
1
44.5 m2
-
14786115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokoje , 28.6m2 , II p. Blok 192210 14786115 Witam, oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe (przerobiona kawalerka) , w centrum Nowej Soli, w bloku. Mieszkanie 28.6m2 znajduje się na IIp. bloku mieszkalnego. Mieszkanie w trakcie remontu, wygładzone ściany, nowa elektryka, nowe drzw...

Nowa Sól, Piłsudskiego

155 000 PLN (5 536 zł/m2)

2
1
28 m2
-