• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Lubuskie

Znalezionych ofert: 34

15756226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25246492 15756226 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIRedmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo użytkowania wiec...

Krosno Odrzańskie (Lubuskie, gm. Krosno Odrzańskie)

935 554 PLN (1 471 zł/m2)

11
-
636 m2
-
15881335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27629075 15881335 Zarząd Powiatu Słubickiegoo g ł a s z apierwszy ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanejstanowiącej własność Powiatu SłubickiegoDziałka ewidencyjnaNr 37621Pow. [ha]0,0135Powierzchnia zabudowy budynku128 m2Położenie nierucho...

Rzepin (Lubuskie, gm. Rzepin)

84 000 PLN (656 zł/m2)

1
-
128 m2
-
15577041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21689517 15577041 Lokal usługowo handlowy 80 m. kw. stan deweloperski położony na parterze budynku mieszkalnego na terenie Osiedla Sady przy głównej drodze wylotowej - kierunek SzczecinParking przy lokalu. Cena netto.Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jes...

Słubice (Lubuskie, gm. Słubice)

680 000 PLN (8 500 zł/m2)

1
-
80 m2
-
14202485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 38427 14202485 Kożuchów, lokal, 400 m2, sprzedam, 420 000 zł. Na sprzedaż budynek kina Uciecha położony w centrum miasta. Nieruchomość idealna na inwestycję i prowadzenie działalność gospodarczej. Możliwość własnej aranżacji i adaptacji budynku np. na mi...

Kożuchów (Centrum) (Lubuskie, gm. Kożuchów)

420 000 PLN (1 050 zł/m2)

4
1
400 m2
-
13859953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 37711 13859953 Zielona Góra, budynki biurowe, sprzedam, 2 100 000 zł netto. Budynki biurowe w centrum Zielonej Góry, z wewnętrznym parkingiem. Łączna powierzchnia użytkowa budynków wynosi 3499,67 m2. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 1...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

2 100 000 PLN (600 zł/m2)

11
1
3500 m2
-
15477715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19442846 15477715 Świebodzin, sprzedam funkcjonujący obiekt, powierzchnia działki 19 638 m2, powierzchnia użytkowa zabudowań 4591,52 m2, sprzedam 10 000 000 zł. Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna Przynosząca STAŁE i STABILNE ZYSKI Nieruchomość zabudowan...

Świebodzin (Lubuskie, gm. Świebodzin)

10 000 000 PLN (2 178 zł/m2)

11
1
4591 m2
1975
15457336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 18999554 15457336 Konotop, sprzedam obiekt, powierzchnia użytkowa 215 m2, działka 494 m2, 399 000 zł. Na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy znajdujący się w Konotopie położony na działce o powierzchni 494 m2, Budynek o powierzchni 215 m2 składa się z - przestr...

Konotop (Lubuskie, gm. Kolsko)

399 000 PLN (1 856 zł/m2)

4
1
215 m2
1980
15367220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16939689 15367220 Drezdenko, budynek usługowo - mieszkalny, 1305 m2, sprzedam, 730 000 PLN, netto. Budynek biurowy w centrum miasta. Nieruchomość stanowi grunt zabudowany, złożony z kilku działek o łącznej powierzchni 2087 m2. Na działce posad...

Drezdenko (Lubuskie, gm. Drezdenko)

730 000 PLN (559 zł/m2)

11
1
1305 m2
-
15744178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25037520 15744178 Wiechlice, nieruchomość mieszkalno- magazynowa, działka 58 ar, cena 3 500 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż polecam Państwu nieruchomość zabudowaną 2 budynkami parterowymi o powierzchni 1000 m2 i 830 m2 na dużej działce w strefie przemysłowej w Wiec...

Wiechlice (Lubuskie, gm. Szprotawa)

3 500 000 PLN (1 913 zł/m2)

10
1
1830 m2
1970
15635857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22947169 15635857 Szprotawa, obiekt usługowo-magazynowy, powierzchnia 600 m2, sprzedam, cena 749 000 zł. Nowa cena! Wyłącznie w WGN Nieruchomości. Przedmiotem oferty jest przestronna nieruchomość usługowo-magazynowa zlokalizowana w Szprotawie przy ul. Ko...

Szprotawa (Śródmieście) (Lubuskie, gm. Szprotawa)

749 000 PLN (1 248 zł/m2)

2
1
600 m2
-
15373970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 17086275 15373970 Małomice, obiekt przemysłowy, hala, magazyn, 170 m2, cena 390 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż nieruchomość zabudowana murowanym budynkiem o powierzchni 160 m2 na działce nr 52827 o powierzchni 329 m2. Oferowana nieruchomość znajduje się w części...

Małomice (Lubuskie, gm. Małomice)

390 000 PLN (2 438 zł/m2)

3
1
160 m2
-
15588953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 21948915 15588953 Szprotawa, obiekt warsztatowo-magazynowy, 171 m2, sprzedam, cena 390 000 zł. Nowa cena! Oferta wyłącznie w WGN Nieruchomości. Sprzedam lokal usługowy nadający się pod warsztat lub magazyny. Obiekt znajduje się przy głównej ulicy w Szpro...

Szprotawa (Lubuskie, gm. Szprotawa)

390 000 PLN (2 281 zł/m2)

3
1
171 m2
-