• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Lubuskie Żary

Znalezionych ofert: 2

15882652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27671300 15882652 Na sprzedaż funkcjonująca stacja paliw zlokalizowana w mieście przy jednej z głównych dróg komunikacyjnych części miasta.Nieruchomość stanowi gotowy obiekt biznesowy z pełną infrastrukturą paliwową, przystosowany do obsługi klientów indywidualnych or...

Żary (Lubuskie, gm. Żary)

4 100 000 PLN (4 218 zł/m2)

1
-
972 m2
2012
15306284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15334850 15306284 Żary, lokal usługowy, 104,8 m2, sprzedam, 225 000zł. Na sprzedaż lokal zlokalizowany na skrzyżowaniu ulicy Zakopiańskiej i Żagańskiej. Nieruchomość nadaje się do remontu, co daje duże możliwości adaptacyjne. Lokal może pełnić funkcje mieszkalną ...

Żary (Lubuskie, gm. Żary)

225 000 PLN (2 163 zł/m2)

1
1
104 m2
-