• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Działki na sprzedaż Lubuskie Janczewo Ogrodowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ogrodowa i Janczewo

Znaleźliśmy 242 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Lubuskie

15424066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18243290 15424066 PRZYTOK działka budowlanaDziałka 3 km od Zielonej Góry Z pozwoleniem na budowę Media : prąd,gaz,woda, Największą zaletą niniejszej działki niewątpliwie jest lokalizacja, otoczone lasami, polami golfowymi oraz kortami tenisowymi, stanowią idealne mie...

Przytok (Lubuskie, gm. Zabór)

139 000 PLN (171 zł/m2)

-
-
814 m2
-
15893193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27903306 15893193 Oferuję na sprzedaż działkę numer 1254 o powierzchni 400mkw w miejscowości Zielona Góra-Barcikowice.Jest to działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy. Działka ma regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 25 x 16m. Działka od trzech s...

Zielona Góra (Barcikowice) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

150 000 PLN (375 zł/m2)

-
-
400 m2
-
15818210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26620215 15818210 DZIAŁKA POD KOŻUCHOWEM Z PROJEKTEM BUDOWLANYM W OKAZYJNEJ CENIE !!!TYLKO W METROHOUSE! NIE SZUKAJ DALEJ!Oferujemy do sprzedaży atrakcyjna działkę o łącznej powierzchni 5971 m2 w Podbrzeziu Dolnym, w bezpośrednim sąsiedztwie Kożuchowa. Ofertę stanowią...

Podbrzezie Dolne (Lubuskie, gm. Kożuchów)

330 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
5971 m2
-
15566087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21470132 15566087 ATRAKCYJNA DZIAŁKA POD INWESTYCJĘ W CENTRUM ZIELONEJ GÓRYULICA WROCŁAWSKA ZARAZ PRZY STACJI BENZYNOWEJ ORLENProstokątna działka o powierzchni 308m2 zabudowana aktualnie jednokondygnacyjnym budynkiem gospodarczym. Sprzedawana z pozwoleniem na rozbudow...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

499 000 PLN (1 620 zł/m2)

-
-
308 m2
-
15337492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16166486 15337492 Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Dzietrzychowice w pobliżu Żagania Oferujemy do sprzedaży działkę leśną o powierzchni 0,46 ha. Zabudowa możliwa po wycięciu części lasu i otrzymaniu stosownych zgód. Działka usytuowana jest w sąsiedztwie zespoł...

Dzietrzychowice (Lubuskie, gm. Żagań)

80 000 PLN (17 zł/m2)

-
-
4600 m2
-
15888484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27814538 15888484 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGACHZgodnie z § 6 ust. 5a Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzenia przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz.U. z 2021r. poz. 2213) Burmistrz Świebodzina...

Świebodzin (Lubuskie, gm. Świebodzin)

105 000 PLN

-
-
605 m2
-
13895990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202821 13895990 TEREN PRZY LESIE O POW 11,230 ha POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, SILNA, PSZCZEW, BLISKO JEZIOR, CHŁOP, TRZY TONIE Teren po powierzchni 11,2300 ha. położony bezpośrednio przy ścianie lasu, droga dojazdowa asfaltowa. Teren jest uzbrojony w: kanalizację, li...

Silna (Lubuskie, gm. Pszczew)

5 615 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
112300 m2
-
15830257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26665880 15830257 Na sprzedaż oferujemy Państwu urokliwe działki w miejscowości Kuźnik, niedaleko Międzyrzecza ( 4km) . Położone nieopodal lasu, w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie pól i pojedynczych domków jednorodzinnych. Działki posiadają służebność w d...

Kuźnik (Międzyrzecz-wybudowanie) (Lubuskie, gm. Międzyrzecz)

204 000 PLN (170 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15705983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24295664 15705983 Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki w malowniczej miejscowości Rokitno idealne miejsce na realizację wymarzonego domu. Ta atrakcyjna parcela o powierzchni 1244 m, oznaczona numerem 4928, znajduje się w spokojnym otoczeniu nowo po...

Rokitno (Lubuskie, gm. Przytoczna)

99 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
1244 m2
-
15173385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 11661756 15173385 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż prezentujemy nieruchomość gruntową o pow. 99.100 m² (9.91 ha), zabudowaną budynkiem parterowym magazynowo-produkcyjnym o pow. użytkowej 737 m², w którym znajduje się również mieszkanie ...

Ostrzyce (Lubuskie, gm. Trzebiechów)

995 000 PLN

-
-
99100 m2
-
15671290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23670568 15671290 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż jedna z pięciu działek budowlanych (nr 3479), z decyzją o warunkach zabudowy, położona w Jarogniewicach - najbardziej na południe wysuniętej części zielonogórskiej dzielnicy Nowe Miasto....

Zielona Góra (Jarogniewice) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

127 000 PLN

-
-
1295 m2
-
15376686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17148904 15376686 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA ROLNO-BUDOWLANA Z DOMKIEM W RYBAKOWIE PRZY LESIE, BLISKO JEZIORA. Na sprzedaż działka o powierzchni 1200 m2 z małym domkiem do kapitalnego remontu, znajdująca się w przepięknej miejscowości Rybakowo. Działka znajduje się przy sam...

Rybakowo (Lubuskie, gm. Kłodawa)

249 000 PLN

-
-
1200 m2
-