• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

na sprzedaż Lubuskie Kolsko

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kolsko

Znaleźliśmy 624 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Lubuskie

15875965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27526059 15875965 Szukasz mieszkania w centrum, ale z dostępem do zieleni i spokojem za oknem? Marzysz o jasnym wnętrzu, dużej łazience z wyjściem na balkon i widokiem na park? Na sprzedaż przedstawiamy przytulną i gotową do wprowadzenia kawalerkę położoną na 1. piętr...

Lubsko (Lubuskie, gm. Lubsko)

169 000 PLN (5 993 zł/m2)

1
1
28.2 m2
1972
15875284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27525596 15875284 Szukasz przestronnego mieszkania gotowego do wprowadzenia w bardzo dobrym standardzie? Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz piwnicą położone na 1 piętrze zadbanego budynku przy ul. Brzozowe...

Tomaszowo (Lubuskie, gm. Żagań)

419 000 PLN (5 918 zł/m2)

4
1
70.8 m2
1980
15424066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18243290 15424066 PRZYTOK działka budowlanaDziałka 3 km od Zielonej Góry Z pozwoleniem na budowę Media : prąd,gaz,woda, Największą zaletą niniejszej działki niewątpliwie jest lokalizacja, otoczone lasami, polami golfowymi oraz kortami tenisowymi, stanowią idealne mie...

Przytok (Lubuskie, gm. Zabór)

139 000 PLN (171 zł/m2)

-
-
814 m2
-
15893193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27903306 15893193 Oferuję na sprzedaż działkę numer 1254 o powierzchni 400mkw w miejscowości Zielona Góra-Barcikowice.Jest to działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy. Działka ma regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 25 x 16m. Działka od trzech s...

Zielona Góra (Barcikowice) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

150 000 PLN (375 zł/m2)

-
-
400 m2
-
15781423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25828612 15781423 Rudawica - zabudowana działka z potencjałem w spokojnej, zielonej okolicyMarzysz o własnym miejscu, gdzie przestrzeń, natura i spokój idą w parze? Ta nieruchomość w malowniczej Rudawicy to prawdziwa okazja dla osób, które szukają domu z duszą i możli...

Rudawica (Lubuskie, gm. Żagań)

340 000 PLN (1 133 zł/m2)

3
1
300 m2
1925
15710304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24373179 15710304 OFERTA TYLKO W METROHOUSE!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!!Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w zadbanym bloku, położone na spokojnym osiedlu w sąsiedztwie lasu i terenów zielonych. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do infrastruktury o...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

355 000 PLN (6 961 zł/m2)

2
1
51 m2
1997
15818210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26620215 15818210 DZIAŁKA POD KOŻUCHOWEM Z PROJEKTEM BUDOWLANYM W OKAZYJNEJ CENIE !!!TYLKO W METROHOUSE! NIE SZUKAJ DALEJ!Oferujemy do sprzedaży atrakcyjna działkę o łącznej powierzchni 5971 m2 w Podbrzeziu Dolnym, w bezpośrednim sąsiedztwie Kożuchowa. Ofertę stanowią...

Podbrzezie Dolne (Lubuskie, gm. Kożuchów)

330 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
5971 m2
-
15566087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21470132 15566087 ATRAKCYJNA DZIAŁKA POD INWESTYCJĘ W CENTRUM ZIELONEJ GÓRYULICA WROCŁAWSKA ZARAZ PRZY STACJI BENZYNOWEJ ORLENProstokątna działka o powierzchni 308m2 zabudowana aktualnie jednokondygnacyjnym budynkiem gospodarczym. Sprzedawana z pozwoleniem na rozbudow...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

499 000 PLN (1 620 zł/m2)

-
-
308 m2
-
15337492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16166486 15337492 Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Dzietrzychowice w pobliżu Żagania Oferujemy do sprzedaży działkę leśną o powierzchni 0,46 ha. Zabudowa możliwa po wycięciu części lasu i otrzymaniu stosownych zgód. Działka usytuowana jest w sąsiedztwie zespoł...

Dzietrzychowice (Lubuskie, gm. Żagań)

80 000 PLN (17 zł/m2)

-
-
4600 m2
-
15161020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11298287 15161020 Na sprzedaż oferujemy bardzo zadbane gospodarstwo rolne położone w urokliwej, otoczonej pięknymi lasami wsi-koloni na pograniczu województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego, 30 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego i 10 km od Myśliborza, idealnie...

Podlesie (Lubuskie, gm. Lubiszyn)

550 000 PLN (6 044 zł/m2)

3
1
91 m2
1930
15868837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27392323 15868837 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania (70,69 m²) położonego w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul.Wolności, w Sulechowie.Słoneczne mieszkanie o powie...

Sulechów (Lubuskie, gm. Sulechów)

466 000 PLN (6 592 zł/m2)

3
1
70.69 m2
1902
15888484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27814538 15888484 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGACHZgodnie z § 6 ust. 5a Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzenia przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz.U. z 2021r. poz. 2213) Burmistrz Świebodzina...

Świebodzin (Lubuskie, gm. Świebodzin)

105 000 PLN

-
-
605 m2
-