• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Mieszkania na sprzedaż Lubuskie

Znalezionych ofert: 200

15885754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
70M 4 pokoje w Zielonej Górze 27740610 15885754 Na sprzedaż mieszkanie 69,66 m² - Zielona Góra, os. PomorskiePrzestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Zielona Góra. Lokal znajduje się na 4. piętrze (5. kondygnacja) i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży ...

Zielona Góra (Jany) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15875965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27526059 15875965 Szukasz mieszkania w centrum, ale z dostępem do zieleni i spokojem za oknem? Marzysz o jasnym wnętrzu, dużej łazience z wyjściem na balkon i widokiem na park? Na sprzedaż przedstawiamy przytulną i gotową do wprowadzenia kawalerkę położoną na 1. piętr...

Lubsko (Lubuskie, gm. Lubsko)

169 000 PLN (5 993 zł/m2)

1
1
28.2 m2
1972
15875284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27525596 15875284 Szukasz przestronnego mieszkania gotowego do wprowadzenia w bardzo dobrym standardzie? Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz piwnicą położone na 1 piętrze zadbanego budynku przy ul. Brzozowe...

Tomaszowo (Lubuskie, gm. Żagań)

419 000 PLN (5 918 zł/m2)

4
1
70.8 m2
1980
15875758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27526147 15875758 Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 56,9 m², które daje poczucie wygody i domowej atmosfery już od pierwszego wejścia. To miejsce, w którym łatwo wyobrazić sobie wspólne obiady, spokojne wieczory i codzienne życie w komfortowej...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

299 000 PLN (5 255 zł/m2)

2
-
56.9 m2
-
15875094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27525516 15875094 Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez żadnych remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest idealna dla Ciebie.Na sprzedaż oferujemy przestronne, w pełni urządzone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,74 m², położone na 3. pięt...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

289 000 PLN (3 766 zł/m2)

3
1
76.74 m2
1942
15875781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526197 15875781 Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Potrzebujesz przestrzeni dla siebie lub rodziny, garażu w cenie i świetnej lokalizacji? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż oferuję przestronne 3-pokojowe mieszkanie o impo...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

299 000 PLN (3 425 zł/m2)

3
1
87.3 m2
1972
15875811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27525982 15875811 Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem ,piwnicą oraz garażem położone na 4 piętrze zadbanego budynku przy ul. Dworc...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

299 000 PLN (3 437 zł/m2)

3
1
87 m2
1982
15875832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526019 15875832 Na sprzedaż oferujemy komfortowe, mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, usytuowane na 4 piętrze bloku na osiedlu na Górce w Żaganiu.Lokalizacja:- Idealna lokalizacja - wszystko w zasięgu ręki.- W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, bazarek, szkoła,...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

249 000 PLN (5 633 zł/m2)

3
1
44.2 m2
1978
15868129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27365691 15868129 Syndyk sprzeda lokal mieszkalny - I PRZETARG Syndyk Masy Upadłości Piotra Pawlaczyka – Magdalena Żylińska, sygnatura akt GW1GGUp32024, zaprasza do udziału w pierwszym pisemnym, ofertowym, nieograniczonym przetargu dotycz...

Lubiszyn (Lubuskie, gm. Lubiszyn)

261 900 PLN (3 446 zł/m2)

3
-
76 m2
-
15859551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27168717 15859551 W toku postępowania upadłościowego dłużnika: SEBASTIANA SZCZEPAŃSKIEGO w upadłości konsumenckiej, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości: 1) nieruchomość lokalową, położoną w miejsc...

Witosław (Lubuskie, gm. Świebodzin)

326 000 PLN (5 344 zł/m2)

3
-
61 m2
-
15794740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26078664 15794740 Syndyk sprzeda nieruchomości – II próba sprzedaży Udział w wysokości 1216 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 7 o funkcji mieszkalnej, położonej w Sulechowie przy Al. Niepodległości nr 17 składającej się ...

Sulechów (Lubuskie, gm. Sulechów)

79 275 PLN (2 734 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15676689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23775643 15676689 INWESTYCJA TOMASZOWO – ŻAGAŃZielona Góra – 45 km Granica z Niemcami – 19 kmProsimy o niekontaktowanie się agentów i pośredników nieruchomości. Sprzedaż bezpośrednia – dziękujemy za uszanowanie czasu obu stron.Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mi...

Tomaszowo (Lubuskie, gm. Żagań)

229 000 PLN (2 337 zł/m2)

5
-
98 m2
1980