• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Działki na sprzedaż Lubuskie

Znalezionych ofert: 242

15827804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625331 15827804 Syndyk masy upadłości Ireneusza Pejs zawiadamia, że posiada na sprzedaż z wolnej ręki, składnik masy upadłości w postaci nieruchomości – udziału 340 w prawie własności nieruchomości położonej przy ul. ...

Kije (Lubuskie, gm. Sulechów)

9 600 PLN (10 zł/m2)

-
-
933 m2
-
15845564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26863220 15845564 Burmistrz Rzepina B U R M I S T R Z R Z E P I N A Ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ewid. 1518 o pow. 0,0541...

Rzepin (Lubuskie, gm. Rzepin)

81 150 PLN (150 zł/m2)

-
-
541 m2
-
15846152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26877075 15846152 Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym sygn. akt GW1GGUp-s1112023 posiada na sprzedaż składnik majątkowy, którym jest prawo własności niezabudowanej nieruchomości, dla której Sąd ...

Trzebów (Lubuskie, gm. Sulęcin)

20 000 PLN (3 zł/m2)

-
-
5820 m2
-
15866600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27321340 15866600 OGŁOSZENIE Burmistrz Kargowej, zgodnie z zarządzeniem nr 0050.24.2026 z dnia 16 lutego 2026 r. w sprawie sprzedaży nieruchomości, ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabud...

Smolno Wielkie (Lubuskie, gm. Kargowa)

121 000 PLN (124 zł/m2)

-
-
978 m2
-
15845563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26863221 15845563 Burmistrz Rzepina B U R M I S T R Z R Z E P I N A Ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ewid. 47445 o pow. 0,066...

Rzepin (Lubuskie, gm. Rzepin)

99 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
660 m2
-
15893193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27903306 15893193 Oferuję na sprzedaż działkę numer 1254 o powierzchni 400mkw w miejscowości Zielona Góra-Barcikowice.Jest to działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy. Działka ma regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 25 x 16m. Działka od trzech s...

Zielona Góra (Barcikowice) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

150 000 PLN (375 zł/m2)

-
-
400 m2
-
15424066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18243290 15424066 PRZYTOK działka budowlanaDziałka 3 km od Zielonej Góry Z pozwoleniem na budowę Media : prąd,gaz,woda, Największą zaletą niniejszej działki niewątpliwie jest lokalizacja, otoczone lasami, polami golfowymi oraz kortami tenisowymi, stanowią idealne mie...

Przytok (Lubuskie, gm. Zabór)

139 000 PLN (171 zł/m2)

-
-
814 m2
-
15815774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26591809 15815774 Szukasz przestrzeni, spokoju i gotowych formalności?Ta działka 2432 w miejscowości Koźla (woj. lubuskie) to idealna propozycja dla Ciebie.Powierzchnia 2400 m² zapewnia komfort, prywatność i wiele możliwości aranżacyjnych.Warunki zabudowy i zagospodar...

Koźla (Lubuskie, gm. Świdnica)

199 000 PLN (83 zł/m2)

-
-
2400 m2
-
15606422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22326432 15606422 Działka budowlana na sprzedaż, ścisłe centrum miasta, 380 m2 Na sprzedaż działka budowlana położona w ścisłym centrum miasta, na terenie oznaczonym symbolem MS-3. Lokalizacja gwarantuje doskonałą ekspozycję, a także pełny dostęp do infrastruktury mi...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

499 000 PLN

-
-
380 m2
-
15606423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22326431 15606423 Działka budowlana na sprzedaż w ścisłym centrum miasta Żaganiu o powierzchni 491 m2 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 491 m2, położona w ścisłym centrum Żagania, tuż przy rynku. Lokalizacja gwarantuje doskonałą ekspozycję oraz do...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

599 000 PLN

-
-
491 m2
-
14407456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 31797 14407456 Gola, działka budowlana, 20 arów, sprzedam, 130 000 zł. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20 arów. Wg MPZP oznaczona symbolem M,U i przeznaczona pod tereny istniejącej zabudowy zagrodowej, jednorodzinnej i usług. Działka nieuzbrojona...

Gola (Lubuskie, gm. Sława)

130 000 PLN

-
-
1977 m2
-
14003653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 31757 14003653 Gola koło Sławy, działka rolna, sprzedam,450 000 zł. Na sprzedaż działka rolna z przeznaczeniem -aktywizacja gospodarcza, o powierzchni 41 arów. Prąd - w odległości 80 m od granicy działki. Wzdłuż drogi dojazdowej położone rury wodno-kanalizac...