• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Domy na sprzedaż Lubuskie

Znalezionych ofert: 140

15875496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526070 15875496 Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny gotowy do zamieszkania, położony w spokojnej miejscowości Świbna. Nieruchomość znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji – z szybkim dojazdem zarówno do Żar (ok. 12 minut) i Lubska (ok. 10 minut), dzięki cze...

Żary (Lubuskie, gm. Żary)

799 000 PLN (3 716 zł/m2)

5
2
215 m2
-
15871073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27456567 15871073 W toku postępowania upadłościowego dłużnika: ANETTY KRYSTYNY ZIENTARA w upadłości konsumenckiej, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości: 1) udział wynoszący 46 części nieruchomości ...

Świdnica (Lubuskie, gm. Świdnica)

485 300 PLN (2 941 zł/m2)

5
-
165 m2
-
15643458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23137753 15643458 Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową zabudowaną w Wielotów – I próba sprzedaży W toku postępowania upadłościowego Justyny Sykała Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) prawo własności nieruchomoś...

Gubin (Lubuskie, gm. Gubin)

365 500 PLN (3 416 zł/m2)

3
-
107 m2
-
15459422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19031625 15459422 Odkryj Swój Wymarzony Dom i Warsztat w Nowym Raduszcu pod Krosnem Odrzańskim Położony na rozległej działce o powierzchni 0,4 hektara w urokliwej miejscowości Nowy Raduszec, ten niewykończony dom jednorodzinny oferuje wyjątkową okazję do stworzenia id...

Nowy Raduszec (Lubuskie, gm. Krosno Odrzańskie)

399 000 PLN (1 946 zł/m2)

3
-
205 m2
2007
15771578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25588330 15771578 Przytok popularna miejscowość tz. sypialnia Zielonej Góry Zjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. Dobry dojazd do Zielonej Góry oraz trasy S3 .Dojazd do centrum Zielonej Góry zajmuje zaledwie 10 minutNajwiększą zaletą niewątpliwie jest lokalizacja, ot...

Przytok (Lubuskie, gm. Zabór)

199 000 PLN (2 488 zł/m2)

3
-
80 m2
1940
15781423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25828612 15781423 Rudawica - zabudowana działka z potencjałem w spokojnej, zielonej okolicyMarzysz o własnym miejscu, gdzie przestrzeń, natura i spokój idą w parze? Ta nieruchomość w malowniczej Rudawicy to prawdziwa okazja dla osób, które szukają domu z duszą i możli...

Rudawica (Lubuskie, gm. Żagań)

340 000 PLN (1 133 zł/m2)

3
1
300 m2
1925
15736371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24872613 15736371 DO SPRZEDANIA OBIEKT INWESTYCYJNY LOKALIZACJA : CENTRUM BLEDZEWA = RYNEK Bledzew jest położony w województwie LUBUSKIM, na zachodnim brzegu Odry ok 25 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Miasteczko jest urokliwe , stale się rozwija , są trasy rowe...

Bledzew (Lubuskie, gm. Bledzew)

490 000 PLN (663 zł/m2)

11
-
739 m2
1925
15883135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673538 15883135 Wyjątkowy dom wolnostojący z basenem, sauną i pięknym ogrodem. Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż niezwykle przestronny dom wolnostojący, usytuowany na działce o powierzchni 1320 m² w prestiżowej sypialni Gorzowa. To miejsce jest prawdziwą enklawą...

Kłodawa (Lubuskie, gm. Kłodawa)

1 399 000 PLN (9 084 zł/m2)

4
2
154 m2
2009
14770894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 31858 14770894 Tarnówek, Kuźnica Głogowska, dom 400 m2, sprzedam, 850 000 zł. Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym na działce o powierzchni 9 arów, położony w miejscowości Tarnówek. Dom typu bliżniak o powierzchni 400 m2 położony na działce o wymiarac...

Tarnówek (Lubuskie, gm. Witnica)

850 000 PLN (2 125 zł/m2)

6
1
400 m2
-
15694092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24076567 15694092 Kupujący NIE PŁACI PROWIZJI! Są miejsca, w których od pierwszego kroku czujesz spokój, bezpieczeństwo i domową atmosferę.Ten wolnostojący dom położony w zielonych, sielskich Barcikowicach jest właśnie takim miejscem – gotowy, by zamieszkać i zacząć n...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 249 000 PLN (9 041 zł/m2)

4
1
138.15 m2
2019
15476481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19415703 15476481 Twoja oaza spokoju pod lasem – dom z duszą i hektarem możliwości!...

Dobrzęcin (Lubuskie, gm. Czerwieńsk)

320 000 PLN (4 571 zł/m2)

3
1
70 m2
1930
15787629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25931595 15787629 KOSZTY BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!Wyjątkowa nieruchomość w Kożuchowie czeka na nowego właściciela! Jeśli szukasz niebanalnego miejsca, które daje więcej niż standardowa kostka z lat 90., trafiłeś pod właściwy adres. Prezentujemy dom, który łączy funkc...

Kożuchów (Lubuskie, gm. Kożuchów)

399 999 PLN (2 687 zł/m2)

3
2
148.86 m2
2011