• Nieruchomości woj. Lubuskie

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 60.58m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 339 000 PLN
  • MiastoKrosno odrzańskie
  • Rok budowy1965

Opis szczegółowy

Przytulne, jasne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie | 61 m² | ul. 1 Maja | Dostępne od zaraz!

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61 m², usytuowane w niskim, ocieplonym i zadbanym bloku przy ul. 1 Maja. To idealna propozycja dla rodziny ceniącej przestrzeń i funkcjonalny układ pomieszczeń.
UMÓW SIĘ NA SWOJĄ PREZENTACJĘ! Zadzwoń: 50365593

Atuty nieruchomości:

- Pełen rozkład pomieszczeń – 3 osobne, ustawne pokoje.
- Osobna, widna kuchnia – dla miłośników gotowania wyposażona w widoczne na zdjęciach meble i sprzęt AGD.

W cenie mieszkania pozostaje widoczne umeblowanie, w tym:
Sypialnia: duże, wygodne łóżko oraz pojemna szafa przesuwna z lustrem w zabudowie.Salon i pozostały pokój: gotowe do własnej aranżacji.Osobne WC – praktyczne rozwiązanie zwiększające komfort codziennego użytkowania.Łazienka z prysznicem.Na podłogach panele – trwałe i estetyczne wykończenie.Ogrzewanie gazowe – nowy, niezależny piecyk gazowy zapewniający oszczędność i komfort cieplny.Przestronna piwnica i suszarniaMieszkanie częściowo umeblowane, gotowe do wprowadzenia Dostępne od zaraz, niski czynsz – możliwość szybkiej przeprowadzki.
Dzięki pełnemu rozkładowi i przestronnym wnętrzom sprawdzi się idealnie dla rodziny, pary planującej dziecko lub jako inwestycja pod wynajem.
Blok jest niski, co zapewnia kameralną atmosferę i wygodę. Okolica jest spokojna, wokół dobrzy sąsiedzi do tego świetnie skomunikowana z miastem – w pobliżu znajdują się sklepy, szpital, jednostka wojskowa, urzędy, szkoły oraz inne udogodnienia.

Zobacz wizualizacje niektórych pomieszczeń PRZED I PO i zainspiruj się, jak pięknie, przy niewielkiej inwestycji w odświeżenie możesz zmienić to mieszkanie w piękny, nowoczesny apartament!

Nie zwlekaj! Zadzwoń i umów się na prezentację – to mieszkanie czeka właśnie na Ciebie!

Barbara Marcinów
tel.: XXXXX593
e-mail:

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Doradcy finansowi współpracujący z MUVON Nieruchomości pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.
Do zdjęć wykorzystano przedmioty z MUVON Nieruchomości.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15875149
  • Data publikacji: 14 maja 2026 12:10 (1 godzinę temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 3 / 3

Cechy oferty

  • System ogrzewania: Gazowe

Mapa

Lubuskie, Krosno Odrzańskie ,
Barbara Marcinów

Barbara Marcinów

+48XXXXXX593
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Krosno Odrzańskie

nieruchomosci-lubuskie-24.pl / 15875149

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

339 000 PLN

5 596 zł/m2
Krosno Odrzańskie (Lubuskie, gm. Krosno Odrzańskie)

Barbara Marcinów

+48509365593

Główne cechy:

  • Powierzchnia 60.58m2
  • Pokoje 3
  • Rok budowy 1965

Opis - Mieszkanie

UMÓW SIĘ NA SWOJĄ PREZENTACJĘ! Zadzwoń: 50365593

Atuty nieruchomości:

- Pełen rozkład pomieszczeń – 3 osobne, ustawne pokoje.

W cenie mieszkania pozostaje widoczne umeblowanie, w tym: