• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Nieruchomości Lubuskie

Znalezionych ofert: 663

15875750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527329 15875750 Masz dość betonowej dżungli i skomplikowanych formalności? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 969 m², która łączy w sobie to, co najtrudniejsze do znalezienia: bezpośrednie sąsiedztwo natury oraz pełne zaplecze techniczne. To nie jest ...

Zielona Góra (Nowy kisielin) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

265 000 PLN

-
-
969 m2
-
15875786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527323 15875786 Zapomnij o ekipach remontowych, stresie i rosnących cenach materiałów! Przy ul. Armii Krajowej czeka na Ciebie mieszkanie, które jest definicją standardu „pod klucz”. To nie jest tylko odświeżony lokal – to przestrzeń po gruntownym, kapitałowym remon...

Sulechów (Lubuskie, gm. Sulechów)

269 000 PLN (6 205 zł/m2)

2
1
43.35 m2
1925
15877158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27562531 15877158 REZERWACJANa sprzedaż kawalerka 36,98 m² – gotowa do zamieszkaniaNa sprzedaż oferuję funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 36,98 m², zlokalizowaną na parterze. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających pierwszego mieszkania, jak i dla inwesto...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

199 000 PLN (5 381 zł/m2)

1
1
36.98 m2
1940
15875433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527411 15875433 Poczuj przestrzeń, która zapiera dech w piersiach. Przy ul. Parafialnej czeka na Ciebie prawdziwa rezydencja – 100,70 m² luksusowej powierzchni w starannie odrestaurowanej kamienicy z 1848 roku. To oferta dla koneserów, którzy zamiast zwykłego metraż...

Nowa Sól (Lubuskie, gm. Nowa Sól)

489 000 PLN (4 856 zł/m2)

3
1
100.7 m2
1848
15877747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27578102 15877747 REZERWACJANa sprzedaż przestronne mieszkanie 59,7 m² – Żary, ul. ChopinaNa sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 59,7 m², położone na trzecim piętrze w bloku w jednej z najbardziej komfortowych lokalizacji w Żarach – przy ul. Chopina. Dodatkowo d...

Żary (Lubuskie, gm. Żary)

333 000 PLN (5 179 zł/m2)

3
1
64.3 m2
1980
15875552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27527415 15875552 Twój biznes potrzebuje bazy bez ograniczeń? Przy ul. Niwicy 33 czeka przestrzeń, która łączy solidność przedwojennej architektury z logistyczną wygodą. To 110,3 m² na parterze kamienicy z 1928 roku – idealne płótno dla przedsiębiorcy, który szuka kon...

Niwica (Lubuskie, gm. Trzebiel)

199 000 PLN (1 804 zł/m2)

1
-
110.3 m2
1928
15875401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527335 15875401 Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle standardowych ofert? Odkryj 72,3 m² komfortu w Sulechowie. To przestrzeń, która łączy funkcjonalny układ z niesamowitym poczuciem swobody. Czyste, zadbane wnętrza i widok, który codziennie zachwyca, czyni...

Sulechów (Lubuskie, gm. Sulechów)

449 000 PLN (6 210 zł/m2)

3
1
72.3 m2
-
15875994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527326 15875994 Zmień adres na taki, o którym inni marzą w wakacje!Odkryj 1805 m² czystej przestrzeni w Zaborze – miejscu, gdzie Twój płot styka się z kojącą ścianą gęstego lasu. To propozycja dla tych, którzy szukają azylu od zgiełku, zachowując jednocześnie błyska...

Zabór (Lubuskie, gm. Zabór)

289 000 PLN

-
-
1805 m2
-
15885754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
70M 4 pokoje w Zielonej Górze 27740610 15885754 Na sprzedaż mieszkanie 69,66 m² - Zielona Góra, os. PomorskiePrzestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Zielona Góra. Lokal znajduje się na 4. piętrze (5. kondygnacja) i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży ...

Zielona Góra (Jany) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15868129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27365691 15868129 Syndyk sprzeda lokal mieszkalny - I PRZETARG Syndyk Masy Upadłości Piotra Pawlaczyka – Magdalena Żylińska, sygnatura akt GW1GGUp32024, zaprasza do udziału w pierwszym pisemnym, ofertowym, nieograniczonym przetargu dotycz...

Lubiszyn (Lubuskie, gm. Lubiszyn)

261 900 PLN (3 446 zł/m2)

3
-
76 m2
-
15871073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27456567 15871073 W toku postępowania upadłościowego dłużnika: ANETTY KRYSTYNY ZIENTARA w upadłości konsumenckiej, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości: 1) udział wynoszący 46 części nieruchomości ...

Świdnica (Lubuskie, gm. Świdnica)

485 300 PLN (2 941 zł/m2)

5
-
165 m2
-
15866600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27321340 15866600 OGŁOSZENIE Burmistrz Kargowej, zgodnie z zarządzeniem nr 0050.24.2026 z dnia 16 lutego 2026 r. w sprawie sprzedaży nieruchomości, ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabud...

Smolno Wielkie (Lubuskie, gm. Kargowa)

121 000 PLN (124 zł/m2)

-
-
978 m2
-