- Nieruchomości woj. Lubuskie
Mieszkanie 2 pokojowe
- Pokoje2
- Łazienki1
- Powierzchnia 34m2
- Rodzaj Mieszkanie
- Cena 1 500 PLN
- Miasto-
- Rok budowy1932
Opis szczegółowy
Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe w dobrej lokalizacji na Zawarciu.
Główne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• rozkład pomieszczeń• zabudowa kuchni i sprzęt w cenie
Nieruchomość złożona z: • salon z jadalnią 12,3 m.kw• aneks kuchenny 4 m.kw• sypialnia 12 m.kw• przedpokój 3 m.kw• łazienka 3 m.kw
W skład nieruchomości wchodzi też:
• piwnica
Typ ogrzewania: ogrzewanie miejskie.
Typ własności: własność.
Ofertą najmu jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,30 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim budynku na Zawarciu.
Ściany szpachlowane i malowane, w pokojach na podłodze panele, okna PCV z zamontowanymi roletami zewnętrznymi.
Ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła woda z bojlera elektrycznego.
Spokojna okolica, w pobliżu liczne sklepy, szkoła.
Więcej zdjęć i plan powierzchni na metrohouse.pl/GYRO175
ZADZWOŃ: XXXXXX643. Czekamy na telefon od Ciebie.
---
Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcy
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer oferty w agencji: GYRO175
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 14776112
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 4 / 4
Cechy oferty
- System ogrzewania: Miejskie