• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Nieruchomości Lubuskie

Znalezionych ofert: 658

15742598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24996055 15742598 Oferujemy atrakcyjną działkę położoną w bliskiej odległości od centrum Gorzowa, o powierzchni 1185 m². Nieruchomość jest w całości ogrodzona, co zapewnia prywatność i bezpieczeństwo. Ogrodzenie wykonane jest z kutych elementów na podmurówce, a od str...

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

399 000 PLN

-
-
1185 m2
-
15885754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
70M 4 pokoje w Zielonej Górze 27740610 15885754 Na sprzedaż mieszkanie 69,66 m² - Zielona Góra, os. PomorskiePrzestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Zielona Góra. Lokal znajduje się na 4. piętrze (5. kondygnacja) i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży ...

Zielona Góra (Jany) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15665127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584075 15665127 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż przedstawiamy wyjątkową nieruchomość stwarzającą szerokie możliwości wykorzystania położoną przy ulicy Kożuchowskiej, w Chotkowie, pow. żagański, woj. lubuskie - idealną opcję na siedlis...

Chotków (Lubuskie, gm. Brzeźnica)

1 400 000 PLN (3 390 zł/m2)

7
-
413 m2
1819
15889646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27856580 15889646 Lokal handlowo-usługowy 133 m² parking ciąg pieszy duże osiedle 49,00 netto PLNm2Do wynajęcia atrakcyjny ustawny lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 133m²Oferta idealna pod działalność handlową, usługową, kawiarnię, lodziarnię, showro...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

7 995 PLN (60 zł/m2)

3
1
133 m2
1970
15889773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27861170 15889773 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBezczynszowe mieszkanie przy rynku Nowego Miasteczka o powierzchni 48,81 m2. Mieszkanie składa się 2 dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki, toalety, dużej jasnej kuchni z balkonem oraz spiżarki. W mieszkaniu jest og...

Nowa Sól (Lubuskie, gm. Nowa Sól)

230 000 PLN (4 792 zł/m2)

2
-
48 m2
1916
15889108 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27844673 15889108 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania o powierzchni 45,93 m² , usytuowanego na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Lisiej w Zielonej Górze. To miejsce łączy w sobie wygodę, elega...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

2 300 PLN (50 zł/m2)

2
1
45.93 m2
2022
15875970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27526080 15875970 Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem w samym sercu Żagania – z widokiem na ratusz!Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna kawalerka o powierzchni 34,57 m², położona na 3. piętrze w ścisłym centrum Żagań. To miejsce, które zachwyca nie tylko lokalizac...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

209 000 PLN (6 046 zł/m2)

1
1
34.57 m2
1920
15868129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27365691 15868129 Syndyk sprzeda lokal mieszkalny - I PRZETARG Syndyk Masy Upadłości Piotra Pawlaczyka – Magdalena Żylińska, sygnatura akt GW1GGUp32024, zaprasza do udziału w pierwszym pisemnym, ofertowym, nieograniczonym przetargu dotycz...

Lubiszyn (Lubuskie, gm. Lubiszyn)

261 900 PLN (3 446 zł/m2)

3
-
76 m2
-
15827804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625331 15827804 Syndyk masy upadłości Ireneusza Pejs zawiadamia, że posiada na sprzedaż z wolnej ręki, składnik masy upadłości w postaci nieruchomości – udziału 340 w prawie własności nieruchomości położonej przy ul. ...

Kije (Lubuskie, gm. Sulechów)

9 600 PLN (10 zł/m2)

-
-
933 m2
-
15845564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26863220 15845564 Burmistrz Rzepina B U R M I S T R Z R Z E P I N A Ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ewid. 1518 o pow. 0,0541...

Rzepin (Lubuskie, gm. Rzepin)

81 150 PLN (150 zł/m2)

-
-
541 m2
-
15859551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27168717 15859551 W toku postępowania upadłościowego dłużnika: SEBASTIANA SZCZEPAŃSKIEGO w upadłości konsumenckiej, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości: 1) nieruchomość lokalową, położoną w miejsc...

Witosław (Lubuskie, gm. Świebodzin)

326 000 PLN (5 344 zł/m2)

3
-
61 m2
-
15846152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26877075 15846152 Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym sygn. akt GW1GGUp-s1112023 posiada na sprzedaż składnik majątkowy, którym jest prawo własności niezabudowanej nieruchomości, dla której Sąd ...

Trzebów (Lubuskie, gm. Sulęcin)

20 000 PLN (3 zł/m2)

-
-
5820 m2
-