• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Nieruchomości Lubuskie

Znalezionych ofert: 658

15893193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27903306 15893193 Oferuję na sprzedaż działkę numer 1254 o powierzchni 400mkw w miejscowości Zielona Góra-Barcikowice.Jest to działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy. Działka ma regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 25 x 16m. Działka od trzech s...

Zielona Góra (Barcikowice) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

150 000 PLN (375 zł/m2)

-
-
400 m2
-
15424066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18243290 15424066 PRZYTOK działka budowlanaDziałka 3 km od Zielonej Góry Z pozwoleniem na budowę Media : prąd,gaz,woda, Największą zaletą niniejszej działki niewątpliwie jest lokalizacja, otoczone lasami, polami golfowymi oraz kortami tenisowymi, stanowią idealne mie...

Przytok (Lubuskie, gm. Zabór)

139 000 PLN (171 zł/m2)

-
-
814 m2
-
15676689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23775643 15676689 INWESTYCJA TOMASZOWO – ŻAGAŃZielona Góra – 45 km Granica z Niemcami – 19 kmProsimy o niekontaktowanie się agentów i pośredników nieruchomości. Sprzedaż bezpośrednia – dziękujemy za uszanowanie czasu obu stron.Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mi...

Tomaszowo (Lubuskie, gm. Żagań)

229 000 PLN (2 337 zł/m2)

5
-
98 m2
1980
15459422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19031625 15459422 Odkryj Swój Wymarzony Dom i Warsztat w Nowym Raduszcu pod Krosnem Odrzańskim Położony na rozległej działce o powierzchni 0,4 hektara w urokliwej miejscowości Nowy Raduszec, ten niewykończony dom jednorodzinny oferuje wyjątkową okazję do stworzenia id...

Nowy Raduszec (Lubuskie, gm. Krosno Odrzańskie)

399 000 PLN (1 946 zł/m2)

3
-
205 m2
2007
15815774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26591809 15815774 Szukasz przestrzeni, spokoju i gotowych formalności?Ta działka 2432 w miejscowości Koźla (woj. lubuskie) to idealna propozycja dla Ciebie.Powierzchnia 2400 m² zapewnia komfort, prywatność i wiele możliwości aranżacyjnych.Warunki zabudowy i zagospodar...

Koźla (Lubuskie, gm. Świdnica)

199 000 PLN (83 zł/m2)

-
-
2400 m2
-
15771578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25588330 15771578 Przytok popularna miejscowość tz. sypialnia Zielonej Góry Zjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. Dobry dojazd do Zielonej Góry oraz trasy S3 .Dojazd do centrum Zielonej Góry zajmuje zaledwie 10 minutNajwiększą zaletą niewątpliwie jest lokalizacja, ot...

Przytok (Lubuskie, gm. Zabór)

199 000 PLN (2 488 zł/m2)

3
-
80 m2
1940
15885754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
70M 4 pokoje w Zielonej Górze 27740610 15885754 Na sprzedaż mieszkanie 69,66 m² - Zielona Góra, os. PomorskiePrzestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Zielona Góra. Lokal znajduje się na 4. piętrze (5. kondygnacja) i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży ...

Zielona Góra (Jany) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15836253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26707893 15836253 Funkcjonalne mieszkanie, 45 m², Gozdnica, balkon i piwnica.Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 45 m², położonego na 3 piętrze w zadbanym budynku, w centrum Gozdnicy, na spokojnym osiedlu. To idealna prop...

Gozdnica (Lubuskie, gm. Gozdnica)

195 000 PLN (4 333 zł/m2)

2
1
45 m2
1974
15606422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22326432 15606422 Działka budowlana na sprzedaż, ścisłe centrum miasta, 380 m2 Na sprzedaż działka budowlana położona w ścisłym centrum miasta, na terenie oznaczonym symbolem MS-3. Lokalizacja gwarantuje doskonałą ekspozycję, a także pełny dostęp do infrastruktury mi...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

499 000 PLN

-
-
380 m2
-
15606423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22326431 15606423 Działka budowlana na sprzedaż w ścisłym centrum miasta Żaganiu o powierzchni 491 m2 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 491 m2, położona w ścisłym centrum Żagania, tuż przy rynku. Lokalizacja gwarantuje doskonałą ekspozycję oraz do...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

599 000 PLN

-
-
491 m2
-
15889646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27856580 15889646 Lokal handlowo-usługowy 133 m² parking ciąg pieszy duże osiedle 49,00 netto PLNm2CENA W OFERCIE netto. Należy doliczyć podatek VAT 23%. Cena brutto to 7995 zł. Do wynajęcia atrakcyjny ustawny lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 133m²O...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

6 500 PLN (49 zł/m2)

3
1
133 m2
1970
15781423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25828612 15781423 Rudawica - zabudowana działka z potencjałem w spokojnej, zielonej okolicyMarzysz o własnym miejscu, gdzie przestrzeń, natura i spokój idą w parze? Ta nieruchomość w malowniczej Rudawicy to prawdziwa okazja dla osób, które szukają domu z duszą i możli...

Rudawica (Lubuskie, gm. Żagań)

340 000 PLN (1 133 zł/m2)

3
1
300 m2
1925