• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Nieruchomości Lubuskie

Znalezionych ofert: 666

15893645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27915361 15893645 Na sprzedaż oferowana jest działka inwestycyjna o powierzchni 1,25 ha (12 500 m²), położona w miejscowości Wiechlice (gmina Szprotawa), w obszarze o wyraźnie ukształtowanej funkcji gospodarczej.Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję dla inwestoró...

Wiechlice (Lubuskie, gm. Szprotawa)

1 230 000 PLN

-
-
12500 m2
-
15893650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27915367 15893650 Dom z potencjałem przy Pałacu – Stary Kisielin, ul. Pionierów Lubuskich!Wyjątkowa okazja na rynku nieruchomości: solidny dom z cegły położony w najbardziej reprezentacyjnej części Starego Kisielina, bezpośrednio przy zabytkowym zespole pałacowo-parko...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

399 000 PLN (3 912 zł/m2)

2
1
102 m2
1927
15893649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27915366 15893649 OSTATNIA TAKA DZIAŁKA W LINII – PRZYTOK, WIDOK NA WINNICE I GWARANCJA MPZPWyobraź sobie poranki z widokiem na skąpane w słońcu winnice i wieczory w ciszy, którą przerywa jedynie szum pobliskiego lasu. Działka nr 30490 w Przytoku to nie tylko grunt – ...

Przytok (Lubuskie, gm. Zabór)

249 000 PLN

-
-
1275 m2
-
15893622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27915134 15893622 Wyciąg z ogłoszeniao przetargu ustnym nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości będących własnością Gminy Babimost Lp. Oznaczenie nieruchomościNr działkiPow. działkiw haNr księgi wieczystejOpis nieruchomościi przeznaczenie w planie zagospodarowania p...

Podmokle Małe (Lubuskie, gm. Babimost)

88 486 PLN

-
-
870 m2
-
15883135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673538 15883135 Wyjątkowy dom wolnostojący z basenem, sauną i pięknym ogrodem. Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż niezwykle przestronny dom wolnostojący, usytuowany na działce o powierzchni 1320 m² w prestiżowej sypialni Gorzowa. To miejsce jest prawdziwą enklawą...

Kłodawa (Lubuskie, gm. Kłodawa)

1 399 000 PLN (9 084 zł/m2)

4
2
154 m2
2009
15875655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526184 15875655 Działka budowlana w pierwszej linii brzegowej – Stare Kramsko, jezioro Wojnowskie! Wyjątkowa oferta dla osób szukających miejsca z bezpośrednim dostępem do wody i prywatnej przestrzeni do wypoczynku. Działka nr 4014 o powierzchni 0,1286 ha położona j...

Stare Kramsko (Lubuskie, gm. Babimost)

350 000 PLN

-
-
1286 m2
-
15822024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26580564 15822024 OFERTA INWESTYCYJNA! STRATEGICZNA LOKALIZACJA! BUDYNEK W PEŁNI SKOMERCJALIZOWANY , DŁUGOLETNIE UMOWY Z NAJEMCAMI! POWIERZCHNIA DZIAŁKI 3145 m ² Budynek handlowo-usługowy, dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, wykona...

Gubin (Lubuskie, gm. Gubin)

8 950 000 PLN (5 668 zł/m2)

11
-
1579 m2
-
15893479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27911754 15893479 4 - pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Łężyca - Ciesielska w Zielonej Górze.Wysoki standardW skład mieszkania wchodzi:Pokój dzienny + aneks 26,5 mkwPokój 9,6 mkwPokój 11,1 mkwPokój 9,7 mkwŁazienka 4,0 mkwWC 1,4 mkwPrzedpokój 9,3 mkwBalkon 8,9 mk...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

929 000 PLN (13 085 zł/m2)

4
1
71 m2
2019
15885754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
70M 4 pokoje w Zielonej Górze 27740610 15885754 Na sprzedaż mieszkanie 69,66 m² - Zielona Góra, os. PomorskiePrzestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Zielona Góra. Lokal znajduje się na 4. piętrze (5. kondygnacja) i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży ...

Zielona Góra (Jany) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15875552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27527415 15875552 Twój biznes potrzebuje bazy bez ograniczeń? Przy Niwicy 33 czeka przestrzeń, która łączy solidność przedwojennej architektury z logistyczną wygodą. To 110,3 m² na parterze kamienicy z 1928 roku – idealne płótno dla przedsiębiorcy, który nie uznaje pó...

Niwica (Lubuskie, gm. Trzebiel)

199 000 PLN (1 804 zł/m2)

1
-
110.3 m2
1928
15693910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24072839 15693910 Mieszkanie na starówce! Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję!TYLKO W METROHOUSE!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,2m2 w Zielonej Górze przy Alei Niepodległości. Lokal znajduje się na 2. piętrze w przedwojennej kamieni...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

360 000 PLN (9 474 zł/m2)

2
1
38 m2
1924
15827051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633297 15827051 Ekskluzywny, dwupoziomowy apartament klasy premium 80,7 m² (ok. 120 m² po podłodze)3 pokoje sauna 2 łazienki klimatyzacja smart homeCena: 1 250 000 złNa sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament zaprojektowany według indywidualnej koncepcji re...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
1
120 m2
2003