• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Nieruchomości Lubuskie

Znalezionych ofert: 593

15606422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22326432 15606422 Działka budowlana na sprzedaż, ścisłe centrum miasta, 380 m2 Na sprzedaż działka budowlana położona w ścisłym centrum miasta, na terenie oznaczonym symbolem MS-3. Lokalizacja gwarantuje doskonałą ekspozycję, a także pełny dostęp do infrastruktury mi...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

499 000 PLN

-
-
380 m2
-
15606423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22326431 15606423 Działka budowlana na sprzedaż w ścisłym centrum miasta Żaganiu o powierzchni 491 m2 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 491 m2, położona w ścisłym centrum Żagania, tuż przy rynku. Lokalizacja gwarantuje doskonałą ekspozycję oraz do...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

599 000 PLN

-
-
491 m2
-
15897108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27995018 15897108 Oferujemy działkę na sprzedaż w malowniczej Dębowej Łęce, w gminie Wschowa, woj. lubuskie. To idealne miejsce na inwestycję w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury oraz jezior. Spok...

Dębowa Łęka (Lubuskie, gm. Wschowa)

2 200 000 PLN

-
-
70400 m2
-
15897107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27995016 15897107 Oferujemy działki na sprzedaż w malowniczej Dębowej Łęce, w gminie Wschowa, woj. lubuskie. To idealne miejsce na budowę wymarzonego domu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury oraz...

Dębowa Łęka (Lubuskie, gm. Wschowa)

57 999 PLN

-
-
1188 m2
-
15877744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27578106 15877744 Szukasz miejsca, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? A może zależy Ci na inwestycji w spokojnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta daje Ci obie możliwości.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 4. piętrze w bl...

Żary (Lubuskie, gm. Żary)

275 000 PLN (5 978 zł/m2)

2
1
46 m2
1980
15885754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
70M 4 pokoje w Zielonej Górze 27740610 15885754 Na sprzedaż mieszkanie 69,66 m² - Zielona Góra, os. PomorskiePrzestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Zielona Góra. Lokal znajduje się na 4. piętrze (5. kondygnacja) i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży ...

Zielona Góra (Jany) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15811923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26444848 15811923 Wyjątkowe, przestronne i słoneczne mieszkanie na Osiedlu Leśnym natura tuż za oknem!OKAZJA. OBNIŻKA CENY!Oferujemy na sprzedaż przestronne, ustawne i w pełni wyposażone mieszkanie, które zachwyca idealnym stanem technicznym i wysoką jakością wykończ...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

719 000 PLN (8 877 zł/m2)

3
1
81 m2
2008
15795272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26092785 15795272 Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesność spotyka się z naturą!Ten komfortowy dom o powierzchni 73 m² z własnym ogrodem o wielkości około 75 m² to idealna propozycja dla osób, które marzą o spokojnej przestrzeni blisko lasu, a jednocześnie chcą pozost...

Płoty (Lubuskie, gm. Czerwieńsk)

549 000 PLN (7 625 zł/m2)

4
2
72 m2
2025
15742669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24997982 15742669 Przedmiotem sprzedaży jest szykowny, ponadczasowygotowy do zamieszkania dom wolnostojący z dwustanowiskowym garażem,otoczony bajecznym ogrodem z urokliwymi zakamarkami pozwalającymi naznalezienie ukojenia po pracowitym dniu.Posesja zlokalizowana jest...

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

1 700 000 PLN (6 377 zł/m2)

5
2
266.6 m2
2005
14407456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 31797 14407456 Gola, działka budowlana, 20 arów, sprzedam, 130 000 zł. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20 arów. Wg MPZP oznaczona symbolem M,U i przeznaczona pod tereny istniejącej zabudowy zagrodowej, jednorodzinnej i usług. Działka nieuzbrojona...

Gola (Lubuskie, gm. Sława)

130 000 PLN

-
-
1977 m2
-
14407255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31786 14407255 Zielona Góra, budynek biurowy 3500 m2, sprzedam, 2 100 000 zł. Na ogrodzonym terenie o powierzchni 1 891 m2,znajduje się budynek biurowy oraz budynek techniczny i trafostacja. Obiekt biurowy o zróżnicowanych kondygnacjach (główna część 3 kondy...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

2 100 000 PLN (600 zł/m2)

1
1
3500 m2
-
14003653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 31757 14003653 Gola koło Sławy, działka rolna, sprzedam,450 000 zł. Na sprzedaż działka rolna z przeznaczeniem -aktywizacja gospodarcza, o powierzchni 41 arów. Prąd - w odległości 80 m od granicy działki. Wzdłuż drogi dojazdowej położone rury wodno-kanalizac...

Gola (Lubuskie, gm. Sława)

450 000 PLN

-
-
4100 m2
-