• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Nieruchomości Lubuskie

Znalezionych ofert: 659

15875750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527329 15875750 Masz dość betonowej dżungli i skomplikowanych formalności? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 969 m², która łączy w sobie to, co najtrudniejsze do znalezienia: bezpośrednie sąsiedztwo natury oraz pełne zaplecze techniczne. To nie jest ...

Zielona Góra (Nowy kisielin) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

265 000 PLN

-
-
969 m2
-
15875786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527323 15875786 Zapomnij o ekipach remontowych i kurzu!Przy ul. Armii Krajowej czeka na Ciebie mieszkanie, które jest definicją standardu „pod klucz”. To nie jest odświeżony lokal – to przestrzeń, która przeszła gruntowny remont i pachnie nowością. Idealna propozycj...

Sulechów (Lubuskie, gm. Sulechów)

269 000 PLN (6 205 zł/m2)

2
1
43.35 m2
1925
15884899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27714350 15884899 Szukasz nieruchomości, która nie tylko chroni kapitał, ale realnie zyskuje na wartości? Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Zielonej Góry. Kamienica z 1919 roku przy ul. Kupieckiej to...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

339 000 PLN (5 494 zł/m2)

2
1
61.7 m2
1919
15875994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527326 15875994 Zmień adres na taki, o którym inni marzą w wakacje!Odkryj 1805 m² czystej przestrzeni w Zaborze – miejscu, gdzie Twój płot styka się z kojącą ścianą gęstego lasu. To propozycja dla tych, którzy szukają azylu od zgiełku, zachowując jednocześnie błyska...

Zabór (Lubuskie, gm. Zabór)

289 000 PLN

-
-
1805 m2
-
15885754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
70M 4 pokoje w Zielonej Górze 27740610 15885754 Na sprzedaż mieszkanie 69,66 m² - Zielona Góra, os. PomorskiePrzestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Zielona Góra. Lokal znajduje się na 4. piętrze (5. kondygnacja) i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży ...

Zielona Góra (Jany) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15875433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527411 15875433 Poczuj przestrzeń, która zapiera dech w piersiach. Przy ul. Parafialnej czeka na Ciebie prawdziwa rezydencja – 100,70 m² luksusowej powierzchni w starannie odrestaurowanej kamienicy z 1848 roku. To oferta dla koneserów, którzy zamiast zwykłego metraż...

Nowa Sól (Lubuskie, gm. Nowa Sól)

489 000 PLN (4 856 zł/m2)

3
1
100.7 m2
1848
15875552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27527415 15875552 Twój biznes potrzebuje bazy bez ograniczeń? Przy Niwicy 33 czeka przestrzeń, która łączy solidność przedwojennej architektury z logistyczną wygodą. To 110,3 m² na parterze kamienicy z 1928 roku – idealne płótno dla przedsiębiorcy, który nie uznaje pó...

Niwica (Lubuskie, gm. Trzebiel)

249 000 PLN (2 257 zł/m2)

1
-
110.3 m2
1928
15875401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527335 15875401 Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle standardowych ofert? Odkryj 72,3 m² komfortu w Sulechowie. To przestrzeń, która łączy funkcjonalny układ z niesamowitym poczuciem swobody. Czyste, zadbane wnętrza i widok, który codziennie zachwyca, czyni...

Sulechów (Lubuskie, gm. Sulechów)

449 000 PLN (6 210 zł/m2)

3
1
72.3 m2
-
15875198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27527343 15875198 Szukasz przestrzeni, która nie narzuca ram? Przy ul. Legnickiej czeka na Ciebie 95,38 m² czystego potencjału. To nie jest zwykłe mieszkanie – to nieruchomość z wyjątkową historią. Lokal funkcjonował wcześniej jako punkt usługowy, co otwiera przed Tob...

Kożuchów (Lubuskie, gm. Kożuchów)

139 000 PLN (1 457 zł/m2)

4
2
95.38 m2
1939
15889108 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27844673 15889108 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania o powierzchni 45,93 m² , usytuowanego na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Lisiej ,w Zielonej Górze. To miejsce łączy w sobie wygodę, eleg...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

2 300 PLN (50 zł/m2)

2
1
45.93 m2
2022
15889092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27844661 15889092 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCINaftowa 4 to adres, który kojarzy większość Zielonogórzan. Od zawsze z powodzeniem działały tu różne biznesy. Ten adres nie musi nikogo uwodzić marmurem, złotem ani designerską kawą w błyszczącym lo...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

2 290 000 PLN (4 039 zł/m2)

1
-
567 m2
1970
15725921 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24689222 15725921 LOKAL UŻYTKOWO–HANDLOWY DO WYNAJĘCIA – ŻAGAŃ, UL. BRACKA Zapraszamy do wynajęcia lokalu użytkowo-handlowego o powierzchni 83,5 m², położonego w samym centrum Żagania – przy ulicy Brackiej, w bezpośrednim sąsiedztwie głównego ciągu handlowego miasta. ...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

2 950 PLN (35 zł/m2)

11
-
83.5 m2
-