• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Nieruchomości Lubuskie

Znalezionych ofert: 658

15337492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16166486 15337492 Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Dzietrzychowice w pobliżu Żagania Oferujemy do sprzedaży działkę leśną o powierzchni 0,46 ha. Zabudowa możliwa po wycięciu części lasu i otrzymaniu stosownych zgód. Działka usytuowana jest w sąsiedztwie zespoł...

Dzietrzychowice (Lubuskie, gm. Żagań)

80 000 PLN (17 zł/m2)

-
-
4600 m2
-
15566087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21470132 15566087 ATRAKCYJNA DZIAŁKA POD INWESTYCJĘ W CENTRUM ZIELONEJ GÓRYULICA WROCŁAWSKA ZARAZ PRZY STACJI BENZYNOWEJ ORLENProstokątna działka o powierzchni 308m2 zabudowana aktualnie jednokondygnacyjnym budynkiem gospodarczym. Sprzedawana z pozwoleniem na rozbudow...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

499 000 PLN (1 620 zł/m2)

-
-
308 m2
-
15781423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25828612 15781423 Rudawica - zabudowana działka z potencjałem w spokojnej, zielonej okolicyMarzysz o własnym miejscu, gdzie przestrzeń, natura i spokój idą w parze? Ta nieruchomość w malowniczej Rudawicy to prawdziwa okazja dla osób, które szukają domu z duszą i możli...

Rudawica (Lubuskie, gm. Żagań)

340 000 PLN (1 133 zł/m2)

3
1
300 m2
1925
15818210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26620215 15818210 DZIAŁKA POD KOŻUCHOWEM Z PROJEKTEM BUDOWLANYM W OKAZYJNEJ CENIE !!!TYLKO W METROHOUSE! NIE SZUKAJ DALEJ!Oferujemy do sprzedaży atrakcyjna działkę o łącznej powierzchni 5971 m2 w Podbrzeziu Dolnym, w bezpośrednim sąsiedztwie Kożuchowa. Ofertę stanowią...

Podbrzezie Dolne (Lubuskie, gm. Kożuchów)

330 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
5971 m2
-
15441163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18621415 15441163 OBNIŻKA O BLISKO 50 TYS. ZŁ. TYLKO DO KOŃCA ZIMYWYJĄTKOWA OFERTA W ZBĄSZYNKU!TYLKO W METROHOUSE. NIE SZUKAJ DALEJ.Na sprzedaż dom za cenę 750 tys. zł (poprzednia cena to 799 tys. zł).Ta nieruchomość charakteryzuje się przestronnością i świetnym rozkł...

Zbąszynek (Lubuskie, gm. Zbąszynek)

750 000 PLN (3 472 zł/m2)

5
2
216 m2
2008
15550724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20968799 15550724 Sprzedaż nieruchomości w cenie 300 000 zł zlokalizowanej w miejscowości Wielowieś. Nieruchomość ta rozciąga się na powierzchni 103,5m2 , w której mieszczą się 4 pokoje, kuchnia, łazienka (dodatkowo osobne WC), 2 piwnice i duża działka na której znajd...

Wielowieś (Lubuskie, gm. Sulęcin)

300 000 PLN (2 913 zł/m2)

4
1
103 m2
1923
15634026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22908317 15634026 DOM Z OGROMNYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM 3 NIEZALEŻNE MIESZKANIA RACULKA, ZIELONA GÓRAPROMOCJA CENOWA - NOWA CENA - 950 tys.zł.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w zabudowie bliźniaczej położona w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych części ...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

950 000 PLN (4 750 zł/m2)

7
4
200 m2
1999
15693910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24072839 15693910 Mieszkanie na starówce! Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję!TYLKO W METROHOUSE!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,2m2 w Zielonej Górze przy Alei Niepodległości. Lokal znajduje się na 2. piętrze w przedwojennej kamieni...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

360 000 PLN (9 474 zł/m2)

2
1
38 m2
1924
15750228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25119510 15750228 SUPER OBNIŻKA o 100 tys. zł. TYLKO DO KOŃCA MAJA!TYLKO W METROHOUSE !!! NIE SZUKAJ DALEJ !!!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!ZAPRASZAMY INNE BIURA DO WSPÓŁPRACY PRZY TEJ OFERCIE !!!Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży duży dom o powierzchni łącznej...

Łagów (Lubuskie, gm. Łagów)

790 000 PLN (3 930 zł/m2)

8
3
201 m2
1999
15848459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26938219 15848459 ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA NA PRZEDMIEŚCIACH KOŻUCHOWA !!!TYLKO W METROHOUSE!Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1765 m² w cenie 130 000 PLN, dostępna w Kożuchowie, Podbrzezie Dolne, Kolonia Górska. Praktycznie jest to 'goto...

Podbrzezie Dolne (Lubuskie, gm. Kożuchów)

130 000 PLN (74 zł/m2)

-
-
1765 m2
-
15767038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25517006 15767038 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej Zielona Góra, Jędrzychów!Oferujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i cenionej części Zielonej Góry Jędrzychów. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilkadziesiąt me...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 190 000 PLN (4 760 zł/m2)

6
2
250 m2
2015
15827051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633297 15827051 Ekskluzywny, dwupoziomowy apartament klasy premium 80,7 m² (ok. 120 m² po podłodze)3 pokoje sauna 2 łazienki klimatyzacja smart homeCena: 1 250 000 złNa sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament zaprojektowany według indywidualnej koncepcji re...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
1
120 m2
2003