• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Nieruchomości Lubuskie

Znalezionych ofert: 661

15889646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27856580 15889646 Lokal handlowo-usługowy 133 m² parking ciąg pieszy duże osiedle 49,00 netto PLNm2Do wynajęcia atrakcyjny ustawny lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 133m²Oferta idealna pod działalność handlową, usługową, kawiarnię, lodziarnię, showro...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

7 995 PLN (60 zł/m2)

3
1
133 m2
1970
15875370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27562022 15875370 Wyobraź sobie miejsce, w którym możesz stworzyć nie tylko wymarzony dom dla swojej rodziny, ale także przestrzeń pod własną działalność. To nieruchomość, która daje możliwości – wystarczy wizja i odrobina wyobraźni.Oferujemy dom do własnej aranżacji,...

Sieniawa Żarska (Lubuskie, gm. Żary)

449 000 PLN (2 763 zł/m2)

6
1
162.5 m2
1939
15886786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27766900 15886786 Do sprzedania duża, blisko 2 ha działka rolna w zielonogórskiej Zawadzie. OFERTA TYLKO W METROHOUSE!Całość nieruchomości stanowi obecnie 3 mniejsze działki o powierzchniach odpowiednio:- 6445 m2 - klasa IV,- 5904 m2 - klasa IV,- 7543 m2 - klasa IVV.I...

Zawada (Lubuskie, gm. Gubin)

225 000 PLN (11 zł/m2)

-
-
19892 m2
-
15887496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27784503 15887496 Oferujemy do sprzedaży część budynku, która obecnie wykorzystywana jest zarówno jako biuro, jak i mieszkania. Równie dobrze jednak może pełnić rolę przychodni lekarskiej, lub 3 osobnych mieszkań. Doskonała oferta dla inwestora  i TYLKO W METROHOUSE!N...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

790 000 PLN (3 135 zł/m2)

10
-
252 m2
2006
15886991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27773311 15886991 DZIAŁKA 4400 m2 Z WARUNKAMI ZABUDOWY!TYLKO W METROHOUSE! NIE SZUKAJ DALEJ.!Mamy do zaoferowanie atrakcyjną działkę o powierzchni 4400 m2. Cena to 249 tys. zł, czyli niespełna 57 zł za m2. Do działki zostały wydane bezterminowe warunki zabudowy z wszy...

Nowy Jaromierz (Lubuskie, gm. Kargowa)

249 000 PLN (57 zł/m2)

-
-
4400 m2
-
15871314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27464877 15871314 Mieszkanie w spokojnej okolicy, ale blisko Centrum (okolice ulicy Batorego). Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z techniczną możliwością przerobienia na 3 pokoje z aneksem kuchennym. Mieszkanie znajduje sie na 3 piętrze niskiego bloku. W klatce spokoj...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

489 000 PLN (10 404 zł/m2)

2
1
47 m2
1985
15888431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27814065 15888431 Oferujemy do sprzedaży duże mieszkanie na osiedlu Malarzy w Zielonej Górze.OFERTA TYLKO W METROHOUSE!Mieszkanie stanowi część domu i znajduje sie na I piętrze budynku przy ulicy Wyczółkowskiego w Zielonej Górze. Jego powierzchnia to blisko 120 m2. Po...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

750 000 PLN (6 356 zł/m2)

4
2
118 m2
1997
15818210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26620215 15818210 DZIAŁKA POD KOŻUCHOWEM Z PROJEKTEM BUDOWLANYM W OKAZYJNEJ CENIE !!!TYLKO W METROHOUSE! NIE SZUKAJ DALEJ!Oferujemy do sprzedaży atrakcyjna działkę o łącznej powierzchni 5971 m2 w Podbrzeziu Dolnym, w bezpośrednim sąsiedztwie Kożuchowa. Ofertę stanowią...

Podbrzezie Dolne (Lubuskie, gm. Kożuchów)

330 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
5971 m2
-
15848459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26938219 15848459 ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA NA PRZEDMIEŚCIACH KOŻUCHOWA !!!TYLKO W METROHOUSE!Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1765 m² w cenie 130 000 PLN, dostępna w Kożuchowie, Podbrzezie Dolne, Kolonia Górska. Praktycznie jest to 'goto...

Podbrzezie Dolne (Lubuskie, gm. Kożuchów)

130 000 PLN (74 zł/m2)

-
-
1765 m2
-
15750228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25119510 15750228 SUPER OBNIŻKA o 100 tys. zł. TYLKO DO KOŃCA MAJA!TYLKO W METROHOUSE !!! NIE SZUKAJ DALEJ !!!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!ZAPRASZAMY INNE BIURA DO WSPÓŁPRACY PRZY TEJ OFERCIE !!!Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży duży dom o powierzchni łącznej...

Łagów (Lubuskie, gm. Łagów)

790 000 PLN (3 930 zł/m2)

8
3
201 m2
1999
15693910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24072839 15693910 Mieszkanie na starówce! Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję!TYLKO W METROHOUSE!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,2m2 w Zielonej Górze przy Alei Niepodległości. Lokal znajduje się na 2. piętrze w przedwojennej kamieni...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

360 000 PLN (9 474 zł/m2)

2
1
38 m2
1924
15827051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633297 15827051 Ekskluzywny, dwupoziomowy apartament klasy premium 80,7 m² (ok. 120 m² po podłodze)3 pokoje sauna 2 łazienki klimatyzacja smart homeCena: 1 250 000 złNa sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament zaprojektowany według indywidualnej koncepcji re...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
1
120 m2
2003