• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Nieruchomości Lubuskie

Znalezionych ofert: 595

15875864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526118 15875864 Dom, który rozwiązuje problem za mało miejsca raz na zawsze. Jeśli szukasz przestrzeni, wygodnego układu i budynku gotowego do zamieszkania bez przeciągających się remontów — ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania. To dom, do którego można wejść, u...

Górzyca (Lubuskie, gm. Górzyca)

1 000 000 PLN (3 540 zł/m2)

8
2
282.5 m2
1999
15875204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527841 15875204 Poranna kawa na tarasie. Szum Drawy zamiast hałasu miasta. Wieczorem ognisko, rozmowy, śmiech i rzeka, która spokojnie płynie obok.To może być Twoje życie ...- Działka przy samej rzece Drawie- Wydane warunki zabudowy To miejsce może być różne — zależ...

Drawiny (Lubuskie, gm. Drezdenko)

287 000 PLN

-
-
6600 m2
-
15875933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27525995 15875933 Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Iłowa, powiat Żagański, woj. lubuskie, przy drodze wojewódzkiej.Lokalizacja:- Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej na wylocie z Iłowej w stronę Ruszowa.- Działki położone w...

Iłowa (Lubuskie, gm. Iłowa)

337 000 PLN

-
-
3921 m2
-
15875799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526967 15875799 Na sprzedaż działki inwestycyjne położone w miejscowości Iłowa, powiat Żagański, woj. lubuskie, przy drodze wojewódzkiej.Lokalizacja:- Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej na wylocie z Iłowej w stronę Ruszowa.- Doskonała widoc...

Iłowa (Lubuskie, gm. Iłowa)

1 299 999 PLN

-
-
5274 m2
-
15508406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezydencja w Stylu Hiszpańskim. 20114758 15508406 Rezydencja w Stylu Hiszpańskim - Luksus i Spokój pod Zieloną Górą.Unikatowa nieruchomość o powierzchni 34 700 m² w malowniczej okolicy, 10 km od centrum Zielonej Góry.Szukasz wyjątkowego miejsca do życia lub prowadzenia prestiżowej działalności? Ta n...

Buchałów (Lubuskie, gm. Świdnica)

8 500 000 PLN (7 944 zł/m2)

8
4
1070 m2
2000
13895990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202821 13895990 TEREN PRZY LESIE O POW 11,230 ha POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, SILNA, PSZCZEW, BLISKO JEZIOR, CHŁOP, TRZY TONIE Teren po powierzchni 11,2300 ha. położony bezpośrednio przy ścianie lasu, droga dojazdowa asfaltowa. Teren jest uzbrojony w: kanalizację, li...

Silna (Lubuskie, gm. Pszczew)

5 615 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
112300 m2
-
13895729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2202508 13895729 GRUNT ROLNY POD FOTOWOLTAIKĘ w powiat Zielonogórski. GRUNT ROLNY o powierzchni 44,73 ha położony w powiecie Zielonogórskim w odległości ok.15 km od Zielonej Góry.Grunt płaski , suchy, bonitacji od III - V:RIIIa- 0,23 haRIIIb-1,53 haRIV a-4,65 haRIV...

Drzonów (Lubuskie, gm. Świdnica)

6 709 500 PLN (15 zł/m2)

-
-
447300 m2
-
13895746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202555 13895746 NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ Z MPZP, SILNA, GMINA PSZCZEW.- odległość od jeziora Chłop- ok. 1km Pięknie położony teren w otulinie lasów, przeznaczony pod zabudowę letniskową o funkcji mieszkalnej z dopuszczeniem funkcji pensjonato...

Silna (Lubuskie, gm. Pszczew)

412 776 PLN (39 zł/m2)

-
-
10584 m2
-
13895698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202492 13895698 NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA POD ZABUDOWĘ LETNISKOWO -USŁUGOWĄ W SILNEJ GMINA PSZCZEW.-JEST MPZP z 2011 r - Grunt o powierzchni 61523 mkw ha w tym 1 ha lasu - klasyfikacja - RV, RVI- jest wstępny podział terenu na mniejsze działki- obowiązuje aktualny miejs...

Silna (Lubuskie, gm. Pszczew)

2 460 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
81386 m2
-
15885754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
70M 4 pokoje w Zielonej Górze 27740610 15885754 Na sprzedaż mieszkanie 69,66 m² - Zielona Góra, os. PomorskiePrzestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Zielona Góra. Lokal znajduje się na 4. piętrze (5. kondygnacja) i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży ...

Zielona Góra (Jany) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15781423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25828612 15781423 Rudawica - zabudowana działka z potencjałem w spokojnej, zielonej okolicyMarzysz o własnym miejscu, gdzie przestrzeń, natura i spokój idą w parze? Ta nieruchomość w malowniczej Rudawicy to prawdziwa okazja dla osób, które szukają domu z duszą i możli...

Rudawica (Lubuskie, gm. Żagań)

340 000 PLN (1 133 zł/m2)

3
1
300 m2
1925
15827051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633297 15827051 Ekskluzywny, dwupoziomowy apartament klasy premium 80,7 m² (ok. 120 m² po podłodze)3 pokoje sauna 2 łazienki klimatyzacja smart homeCena: 1 250 000 złNa sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament zaprojektowany według indywidualnej koncepcji re...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
1
120 m2
2003