• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Nieruchomości Lubuskie

Znalezionych ofert: 594

15897221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27997827 15897221 Marzysz o własnym kawałku raju w otoczeniu natury? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Przedstawiamy atrakcyjną działkę w malowniczej miejscowości Zamostowo, położoną wśród jezior i lasów, które zachwycają swoim urokiem. Zamostowo usytuowane jest pom...

Gorzyca (Zamostowo) (Lubuskie, gm. Międzyrzecz)

289 000 PLN (273 zł/m2)

-
-
1057 m2
-
15870802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie,blisko centrum 27439334 15870802 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 32,9 m², położonego na 2. piętrze w niskim, zadbanym budynku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz zachodnią ekspozycją, dzięki której wnętrza są ja...

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

299 000 PLN (9 344 zł/m2)

2
1
32 m2
1965
15877275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 2 pokojowe mieszkanie,w super lokalizacji 27563839 15877275 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,2 m², położonego na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym, zadbanym budynku z 1995 roku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz zachodnią ekspozycją, dzię...

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

349 000 PLN (7 426 zł/m2)

2
1
47 m2
1995
15889646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27856580 15889646 Lokal handlowo-usługowy 133 m² parking ciąg pieszy duże osiedle 49,00 netto PLNm2CENA W OFERCIE netto. Należy doliczyć podatek VAT 23%. Cena brutto to 7995 zł. Do wynajęcia atrakcyjny ustawny lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 133m²O...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

6 500 PLN (49 zł/m2)

3
1
133 m2
1970
15693910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24072839 15693910 Mieszkanie na starówce! Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję!TYLKO W METROHOUSE!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,2m2 w Zielonej Górze przy Alei Niepodległości. Lokal znajduje się na 2. piętrze w przedwojennej kamieni...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

360 000 PLN (9 474 zł/m2)

2
1
38 m2
1924
15700096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24180437 15700096 Do sprzedania działka pod zabudowę jednorodzinną w Maszewie..TYLKO W METROHOUSE!Okazyjna cena 130 tys. zł.Obecnie Gmina Maszewo nie posiada Planu Zagospodarowanie Przestrzennego, ale w studium uwarunkowań i projekcie planu, działka figuruje jako pod ...

Maszewo (Lubuskie, gm. Maszewo)

130 000 PLN (54 zł/m2)

-
-
2400 m2
-
15875828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527601 15875828 Świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,1 m², położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Zielonej Góry. Lokal nie wymaga żadnych nakładów – idealny do natychmiastowego wprowadzenia.Centralnym punktem mieszkania jest ja...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

420 000 PLN (8 917 zł/m2)

2
1
47.1 m2
1980
15875693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527593 15875693 Jeżeli szukasz mieszkania, które realnie wyróżnia się światłem, ekspozycją i prywatnością, ta oferta zasługuje na Twoją uwagę. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,52 m², położone na ostatnim, 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Lu...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

500 000 PLN (10 748 zł/m2)

3
1
46.52 m2
2025
15606422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22326432 15606422 Działka budowlana na sprzedaż, ścisłe centrum miasta, 380 m2 Na sprzedaż działka budowlana położona w ścisłym centrum miasta, na terenie oznaczonym symbolem MS-3. Lokalizacja gwarantuje doskonałą ekspozycję, a także pełny dostęp do infrastruktury mi...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

499 000 PLN

-
-
380 m2
-
15606423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22326431 15606423 Działka budowlana na sprzedaż w ścisłym centrum miasta Żaganiu o powierzchni 491 m2 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 491 m2, położona w ścisłym centrum Żagania, tuż przy rynku. Lokalizacja gwarantuje doskonałą ekspozycję oraz do...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

599 000 PLN

-
-
491 m2
-
15877744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27578106 15877744 Szukasz miejsca, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? A może zależy Ci na inwestycji w spokojnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta daje Ci obie możliwości.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 4. piętrze w bl...

Żary (Lubuskie, gm. Żary)

275 000 PLN (5 978 zł/m2)

2
1
46 m2
1980
15885754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
70M 4 pokoje w Zielonej Górze 27740610 15885754 Na sprzedaż mieszkanie 69,66 m² - Zielona Góra, os. PomorskiePrzestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Zielona Góra. Lokal znajduje się na 4. piętrze (5. kondygnacja) i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży ...

Zielona Góra (Jany) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
70 m2
1980