• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Nieruchomości Lubuskie

Znalezionych ofert: 661

15893479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27911754 15893479 4 - pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Łężyca - Ciesielska w Zielonej Górze.Wysoki standardW skład mieszkania wchodzi:Pokój dzienny + aneks 26,5 mkwPokój 9,6 mkwPokój 11,1 mkwPokój 9,7 mkwŁazienka 4,0 mkwWC 1,4 mkwPrzedpokój 9,3 mkwBalkon 8,9 mk...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

929 000 PLN (13 085 zł/m2)

4
1
71 m2
2019
15885754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
70M 4 pokoje w Zielonej Górze 27740610 15885754 Na sprzedaż mieszkanie 69,66 m² - Zielona Góra, os. PomorskiePrzestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Zielona Góra. Lokal znajduje się na 4. piętrze (5. kondygnacja) i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży ...

Zielona Góra (Jany) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15875552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27527415 15875552 Twój biznes potrzebuje bazy bez ograniczeń? Przy Niwicy 33 czeka przestrzeń, która łączy solidność przedwojennej architektury z logistyczną wygodą. To 110,3 m² na parterze kamienicy z 1928 roku – idealne płótno dla przedsiębiorcy, który nie uznaje pó...

Niwica (Lubuskie, gm. Trzebiel)

199 000 PLN (1 804 zł/m2)

1
-
110.3 m2
1928
15693910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24072839 15693910 Mieszkanie na starówce! Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję!TYLKO W METROHOUSE!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,2m2 w Zielonej Górze przy Alei Niepodległości. Lokal znajduje się na 2. piętrze w przedwojennej kamieni...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

360 000 PLN (9 474 zł/m2)

2
1
38 m2
1924
15827051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633297 15827051 Ekskluzywny, dwupoziomowy apartament klasy premium 80,7 m² (ok. 120 m² po podłodze)3 pokoje sauna 2 łazienki klimatyzacja smart homeCena: 1 250 000 złNa sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament zaprojektowany według indywidualnej koncepcji re...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
1
120 m2
2003
15875155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525592 15875155 Wielki potencjał i przestronny dom z duszą w Nowogrodzie Bobrzańskim!Szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem, którą możesz zaadaptować według własnych potrzeb? Ta oferta jest dla Ciebie! Dom w Nowogrodzie Bobrzańskim to wielka przestrzeń do zago...

Nowogród Bobrzański (Lubuskie, gm. Nowogród Bobrzański)

329 000 PLN (4 492 zł/m2)

4
1
73.24 m2
1936
15881402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27630130 15881402 Dzień otwarty już 18 maja ( poniedziałek) od 16:00 do 17:00Umów się na swoją prezentację: 509 365 593 Na sprzedaż wolnostojący dom z dużym potencjałem – Krosno Odrzańskie, ul. Chopina Oferujemy wolnostojący dom o powierzchni 130 m² z użytkowym poddas...

Krosno Odrzańskie (Lubuskie, gm. Krosno Odrzańskie)

599 000 PLN (2 604 zł/m2)

4
1
230 m2
2012
15870802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie,blisko centrum 27439334 15870802 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 32,9 m², położonego na 2. piętrze w niskim, zadbanym budynku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz zachodnią ekspozycją, dzięki której wnętrza są ja...

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

299 000 PLN (9 344 zł/m2)

2
1
32 m2
1965
15877275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 2 pokojowe mieszkanie,w super lokalizacji 27563839 15877275 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,2 m², położonego na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym, zadbanym budynku z 1995 roku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz zachodnią ekspozycją, dzię...

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

349 000 PLN (7 426 zł/m2)

2
1
47 m2
1995
15822024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26580564 15822024 OFERTA INWESTYCYJNA! STRATEGICZNA LOKALIZACJA! BUDYNEK W PEŁNI SKOMERCJALIZOWANY , DŁUGOLETNIE UMOWY Z NAJEMCAMI! POWIERZCHNIA DZIAŁKI 3145 m ² Budynek handlowo-usługowy, dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, wykona...

Gubin (Lubuskie, gm. Gubin)

8 950 000 PLN (5 668 zł/m2)

11
-
1579 m2
-
15875965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27526059 15875965 Szukasz mieszkania w centrum, ale z dostępem do zieleni i spokojem za oknem? Marzysz o jasnym wnętrzu, dużej łazience z wyjściem na balkon i widokiem na park? Na sprzedaż przedstawiamy przytulną i gotową do wprowadzenia kawalerkę położoną na 1. piętr...

Lubsko (Lubuskie, gm. Lubsko)

169 000 PLN (5 993 zł/m2)

1
1
28.2 m2
1972
15875811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27525982 15875811 Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem ,piwnicą oraz garażem położone na 4 piętrze zadbanego budynku przy ul. Dworc...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

299 000 PLN (3 437 zł/m2)

3
1
87 m2
1982