• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Nieruchomości Lubuskie

Znalezionych ofert: 654

15606422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22326432 15606422 Działka budowlana na sprzedaż, ścisłe centrum miasta, 380 m2 Na sprzedaż działka budowlana położona w ścisłym centrum miasta, na terenie oznaczonym symbolem MS-3. Lokalizacja gwarantuje doskonałą ekspozycję, a także pełny dostęp do infrastruktury mi...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

499 000 PLN

-
-
380 m2
-
15606423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22326431 15606423 Działka budowlana na sprzedaż w ścisłym centrum miasta Żaganiu o powierzchni 491 m2 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 491 m2, położona w ścisłym centrum Żagania, tuż przy rynku. Lokalizacja gwarantuje doskonałą ekspozycję oraz do...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

599 000 PLN

-
-
491 m2
-
15885754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
70M 4 pokoje w Zielonej Górze 27740610 15885754 Na sprzedaż mieszkanie 69,66 m² - Zielona Góra, os. PomorskiePrzestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Zielona Góra. Lokal znajduje się na 4. piętrze (5. kondygnacja) i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży ...

Zielona Góra (Jany) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15889646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27856580 15889646 Lokal handlowo-usługowy 133 m² parking ciąg pieszy duże osiedle 49,00 netto PLNm2CENA W OFERCIE netto. Należy doliczyć podatek VAT 23%. Cena brutto to 7995 zł. Do wynajęcia atrakcyjny ustawny lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 133m²O...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

6 500 PLN (49 zł/m2)

3
1
133 m2
1970
15836253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26707893 15836253 Funkcjonalne mieszkanie, 45 m², Gozdnica, balkon i piwnica.Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 45 m², położonego na 3 piętrze w zadbanym budynku, w centrum Gozdnicy, na spokojnym osiedlu. To idealna prop...

Gozdnica (Lubuskie, gm. Gozdnica)

195 000 PLN (4 333 zł/m2)

2
1
45 m2
1974
15781423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25828612 15781423 Rudawica - zabudowana działka z potencjałem w spokojnej, zielonej okolicyMarzysz o własnym miejscu, gdzie przestrzeń, natura i spokój idą w parze? Ta nieruchomość w malowniczej Rudawicy to prawdziwa okazja dla osób, które szukają domu z duszą i możli...

Rudawica (Lubuskie, gm. Żagań)

340 000 PLN (1 133 zł/m2)

3
1
300 m2
1925
15710304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24373179 15710304 OFERTA TYLKO W METROHOUSE!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!!Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w zadbanym bloku, położone na spokojnym osiedlu w sąsiedztwie lasu i terenów zielonych. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do infrastruktury o...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

355 000 PLN (6 961 zł/m2)

2
1
51 m2
1997
15889773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27861170 15889773 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBezczynszowe mieszkanie przy rynku Nowego Miasteczka o powierzchni 48,81 m2. Mieszkanie składa się 2 dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki, toalety, dużej jasnej kuchni z balkonem oraz spiżarki. W mieszkaniu jest og...

Nowe Miasteczko (Lubuskie, gm. Nowe Miasteczko)

230 000 PLN (4 792 zł/m2)

2
-
48 m2
1916
15822024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26580564 15822024 OFERTA INWESTYCYJNA! STRATEGICZNA LOKALIZACJA! BUDYNEK W PEŁNI SKOMERCJALIZOWANY , DŁUGOLETNIE UMOWY Z NAJEMCAMI! POWIERZCHNIA DZIAŁKI 3145 m ² Budynek handlowo-usługowy, dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, wykona...

Gubin (Lubuskie, gm. Gubin)

8 950 000 PLN (5 668 zł/m2)

11
-
1579 m2
-
15736371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24872613 15736371 DO SPRZEDANIA OBIEKT INWESTYCYJNY LOKALIZACJA : CENTRUM BLEDZEWA = RYNEK Bledzew jest położony w województwie LUBUSKIM, na zachodnim brzegu Odry ok 25 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Miasteczko jest urokliwe , stale się rozwija , są trasy rowe...

Bledzew (Lubuskie, gm. Bledzew)

490 000 PLN (663 zł/m2)

11
-
739 m2
1925
15875149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527257 15875149 Przytulne, jasne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 61 m² ul. 1 Maja Dostępne od zaraz!Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61 m², usytuowane w niskim, ocieplonym i zadbanym bloku przy ul. 1 Maja. To idealna propozycja dla rodziny cenią...

Krosno Odrzańskie (Lubuskie, gm. Krosno Odrzańskie)

339 000 PLN (5 596 zł/m2)

3
-
60.58 m2
1965
15888431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27814065 15888431 Oferujemy do sprzedaży duże mieszkanie na osiedlu Malarzy w Zielonej Górze.OFERTA TYLKO W METROHOUSE!Mieszkanie stanowi część domu i znajduje sie na I piętrze budynku przy ulicy Wyczółkowskiego w Zielonej Górze. Jego powierzchnia to blisko 120 m2. Po...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

750 000 PLN (6 356 zł/m2)

4
2
118 m2
1997