• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Nieruchomości Lubuskie

Znalezionych ofert: 595

15893650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27915367 15893650 Dom z potencjałem przy Pałacu – Stary Kisielin, ul. Pionierów Lubuskich!Wyjątkowa okazja na rynku nieruchomości: solidny dom z cegły położony w najbardziej reprezentacyjnej części Starego Kisielina, bezpośrednio przy zabytkowym zespole pałacowo-parko...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

399 000 PLN (3 912 zł/m2)

2
1
102 m2
1927
15893649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27915366 15893649 OSTATNIA TAKA DZIAŁKA W LINII – PRZYTOK, WIDOK NA WINNICE I GWARANCJA MPZPWyobraź sobie poranki z widokiem na skąpane w słońcu winnice i wieczory w ciszy, którą przerywa jedynie szum pobliskiego lasu. Działka nr 30490 w Przytoku to nie tylko grunt – ...

Przytok (Lubuskie, gm. Zabór)

249 000 PLN

-
-
1275 m2
-
15885754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
70M 4 pokoje w Zielonej Górze 27740610 15885754 Na sprzedaż mieszkanie 69,66 m² - Zielona Góra, os. PomorskiePrzestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Zielona Góra. Lokal znajduje się na 4. piętrze (5. kondygnacja) i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży ...

Zielona Góra (Jany) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15897695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28008097 15897695 Szukasz mieszkania idealnego na start, pod inwestycję lub dla seniora? Ta oferta zasługuje na uwagę!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m², położone na parterze.Układ mieszkania:- jasny salon z otwartą kuchnią,- osobna sypialnia,- ła...

Lubsko (Lubuskie, gm. Lubsko)

225 000 PLN (6 818 zł/m2)

2
1
33 m2
1960
15887496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27784503 15887496 Oferujemy do sprzedaży część budynku, która obecnie wykorzystywana jest zarówno jako biuro, jak i mieszkania. Równie dobrze jednak może pełnić rolę przychodni lekarskiej, lub 3 osobnych mieszkań. Doskonała oferta dla inwestora  i TYLKO W METROHOUSE!N...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

790 000 PLN (3 135 zł/m2)

10
-
252 m2
2006
15888431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27814065 15888431 Oferujemy do sprzedaży duże mieszkanie na osiedlu Malarzy w Zielonej Górze.OFERTA TYLKO W METROHOUSE!Mieszkanie stanowi część domu i znajduje sie na I piętrze budynku przy ulicy Wyczółkowskiego w Zielonej Górze. Jego powierzchnia to blisko 120 m2. Po...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

750 000 PLN (6 356 zł/m2)

4
2
118 m2
1997
13895990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202821 13895990 TEREN PRZY LESIE O POW 11,230 ha POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, SILNA, PSZCZEW, BLISKO JEZIOR, CHŁOP, TRZY TONIE Teren po powierzchni 11,2300 ha. położony bezpośrednio przy ścianie lasu, droga dojazdowa asfaltowa. Teren jest uzbrojony w: kanalizację, li...

Silna (Lubuskie, gm. Pszczew)

5 615 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
112300 m2
-
13895729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2202508 13895729 GRUNT ROLNY POD FOTOWOLTAIKĘ w powiat Zielonogórski. GRUNT ROLNY o powierzchni 44,73 ha położony w powiecie Zielonogórskim w odległości ok.15 km od Zielonej Góry.Grunt płaski , suchy, bonitacji od III - V:RIIIa- 0,23 haRIIIb-1,53 haRIV a-4,65 haRIV...

Drzonów (Lubuskie, gm. Świdnica)

6 709 500 PLN (15 zł/m2)

-
-
447300 m2
-
13895746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202555 13895746 NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ Z MPZP, SILNA, GMINA PSZCZEW.- odległość od jeziora Chłop- ok. 1km Pięknie położony teren w otulinie lasów, przeznaczony pod zabudowę letniskową o funkcji mieszkalnej z dopuszczeniem funkcji pensjonato...

Silna (Lubuskie, gm. Pszczew)

412 776 PLN (39 zł/m2)

-
-
10584 m2
-
13895698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202492 13895698 NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA POD ZABUDOWĘ LETNISKOWO -USŁUGOWĄ W SILNEJ GMINA PSZCZEW.-JEST MPZP z 2011 r - Grunt o powierzchni 61523 mkw ha w tym 1 ha lasu - klasyfikacja - RV, RVI- jest wstępny podział terenu na mniejsze działki- obowiązuje aktualny miejs...

Silna (Lubuskie, gm. Pszczew)

2 460 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
81386 m2
-
15883135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673538 15883135 Wyjątkowy dom wolnostojący z basenem, sauną i pięknym ogrodem. Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż niezwykle przestronny dom wolnostojący, usytuowany na działce o powierzchni 1320 m² w prestiżowej sypialni Gorzowa. To miejsce jest prawdziwą enklawą...

Kłodawa (Lubuskie, gm. Kłodawa)

1 399 000 PLN (9 084 zł/m2)

4
2
154 m2
2009
15875832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526019 15875832 Na sprzedaż oferujemy komfortowe, mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, usytuowane na 4 piętrze bloku na osiedlu na Górce w Żaganiu.Lokalizacja:- Idealna lokalizacja - wszystko w zasięgu ręki.- W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, bazarek, szkoła,...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

249 000 PLN (5 633 zł/m2)

3
1
44.2 m2
1978