• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Nieruchomości Lubuskie

Znalezionych ofert: 658

15875155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525592 15875155 Wielki potencjał i przestronny dom z duszą w Nowogrodzie Bobrzańskim!Szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem, którą możesz zaadaptować według własnych potrzeb? Ta oferta jest dla Ciebie! Dom w Nowogrodzie Bobrzańskim to wielka przestrzeń do zago...

Nowogród Bobrzański (Lubuskie, gm. Nowogród Bobrzański)

329 000 PLN (4 492 zł/m2)

4
1
73.24 m2
1936
15881402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27630130 15881402 Dzień otwarty już 18 maja ( poniedziałek) od 16:00 do 17:00Umów się na swoją prezentację: 509 365 593 Na sprzedaż wolnostojący dom z dużym potencjałem – Krosno Odrzańskie, ul. Chopina Oferujemy wolnostojący dom o powierzchni 130 m² z użytkowym poddas...

Krosno Odrzańskie (Lubuskie, gm. Krosno Odrzańskie)

599 000 PLN (2 604 zł/m2)

4
1
230 m2
2012
15870802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie,blisko centrum 27439334 15870802 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 32,9 m², położonego na 2. piętrze w niskim, zadbanym budynku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz zachodnią ekspozycją, dzięki której wnętrza są ja...

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

299 000 PLN (9 344 zł/m2)

2
1
32 m2
1965
15877275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 2 pokojowe mieszkanie,w super lokalizacji 27563839 15877275 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,2 m², położonego na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym, zadbanym budynku z 1995 roku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz zachodnią ekspozycją, dzię...

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

349 000 PLN (7 426 zł/m2)

2
1
47 m2
1995
15822024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26580564 15822024 OFERTA INWESTYCYJNA! STRATEGICZNA LOKALIZACJA! BUDYNEK W PEŁNI SKOMERCJALIZOWANY , DŁUGOLETNIE UMOWY Z NAJEMCAMI! POWIERZCHNIA DZIAŁKI 3145 m ² Budynek handlowo-usługowy, dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, wykona...

Gubin (Lubuskie, gm. Gubin)

8 950 000 PLN (5 668 zł/m2)

11
-
1579 m2
-
15875965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27526059 15875965 Szukasz mieszkania w centrum, ale z dostępem do zieleni i spokojem za oknem? Marzysz o jasnym wnętrzu, dużej łazience z wyjściem na balkon i widokiem na park? Na sprzedaż przedstawiamy przytulną i gotową do wprowadzenia kawalerkę położoną na 1. piętr...

Lubsko (Lubuskie, gm. Lubsko)

169 000 PLN (5 993 zł/m2)

1
1
28.2 m2
1972
15875811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27525982 15875811 Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem ,piwnicą oraz garażem położone na 4 piętrze zadbanego budynku przy ul. Dworc...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

299 000 PLN (3 437 zł/m2)

3
1
87 m2
1982
15875496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526070 15875496 Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny gotowy do zamieszkania, położony w spokojnej miejscowości Świbna. Nieruchomość znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji – z szybkim dojazdem zarówno do Żar (ok. 12 minut) i Lubska (ok. 10 minut), dzięki cze...

Żary (Lubuskie, gm. Żary)

799 000 PLN (3 716 zł/m2)

5
2
215 m2
-
15875832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526019 15875832 Na sprzedaż oferujemy komfortowe, mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, usytuowane na 4 piętrze bloku na osiedlu na Górce w Żaganiu.Lokalizacja:- Idealna lokalizacja - wszystko w zasięgu ręki.- W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, bazarek, szkoła,...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

249 000 PLN (5 633 zł/m2)

3
1
44.2 m2
1978
15868129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27365691 15868129 Syndyk sprzeda lokal mieszkalny - I PRZETARG Syndyk Masy Upadłości Piotra Pawlaczyka – Magdalena Żylińska, sygnatura akt GW1GGUp32024, zaprasza do udziału w pierwszym pisemnym, ofertowym, nieograniczonym przetargu dotycz...

Lubiszyn (Lubuskie, gm. Lubiszyn)

261 900 PLN (3 446 zł/m2)

3
-
76 m2
-
15827804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625331 15827804 Syndyk masy upadłości Ireneusza Pejs zawiadamia, że posiada na sprzedaż z wolnej ręki, składnik masy upadłości w postaci nieruchomości – udziału 340 w prawie własności nieruchomości położonej przy ul. ...

Kije (Lubuskie, gm. Sulechów)

9 600 PLN (10 zł/m2)

-
-
933 m2
-
15845564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26863220 15845564 Burmistrz Rzepina B U R M I S T R Z R Z E P I N A Ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ewid. 1518 o pow. 0,0541...

Rzepin (Lubuskie, gm. Rzepin)

81 150 PLN (150 zł/m2)

-
-
541 m2
-