• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Nieruchomości Lubuskie

Znalezionych ofert: 651

15889108 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27844673 15889108 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania o powierzchni 45,93 m² , usytuowanego na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Lisiej ,w Zielonej Górze. To miejsce łączy w sobie wygodę, eleg...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

2 300 PLN (50 zł/m2)

2
1
45.93 m2
2022
15889092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27844661 15889092 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCINaftowa 4 to adres, który kojarzy większość Zielonogórzan. Od zawsze z powodzeniem działały tu różne biznesy. Ten adres nie musi nikogo uwodzić marmurem, złotem ani designerską kawą w błyszczącym lo...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

2 290 000 PLN (4 039 zł/m2)

1
-
567 m2
1970
15725921 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24689222 15725921 LOKAL UŻYTKOWO–HANDLOWY DO WYNAJĘCIA – ŻAGAŃ, UL. BRACKA Zapraszamy do wynajęcia lokalu użytkowo-handlowego o powierzchni 83,5 m², położonego w samym centrum Żagania – przy ulicy Brackiej, w bezpośrednim sąsiedztwie głównego ciągu handlowego miasta. ...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

2 950 PLN (35 zł/m2)

11
-
83.5 m2
-
15712605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24424106 15712605 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1143 m², położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Nowa Kopernia w powiecie żagańskim. Atuty nieruchomości: Działka ma regularny kształt i płaską powierzchnię, co ułatwia realizację budowy ...

Nowa Kopernia (Lubuskie, gm. Szprotawa)

75 000 PLN

-
-
1143 m2
-
15725920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24689221 15725920 LOKAL UŻYTKOWO–HANDLOWY NA SPRZEDAŻ – ŻAGAŃ, UL. BRACKA Zapraszamy do zakupu lokalu użytkowo-handlowego o powierzchni 83,5 m², położonego w samym sercu Żagania – przy ulicy Brackiej, w bezpośrednim sąsiedztwie głównego ciągu handlowego miasta.Lokal s...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

399 000 PLN (4 778 zł/m2)

1
-
83.5 m2
-
15461167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19078606 15461167 Polecamy działkę budowlaną przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną z możliwością prowadzenia usług turystycznych. Działka położona jest w otoczeniu lasów i jezior Przemęckiego Parku Krajobrazowego. Do najbliższego Jeziora Lgińsko jest ok 1km drogą pr...

Lgiń (Lubuskie, gm. Wschowa)

120 000 PLN

-
-
962 m2
-
15885754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
70M 4 pokoje w Zielonej Górze 27740610 15885754 Na sprzedaż mieszkanie 69,66 m² - Zielona Góra, os. PomorskiePrzestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Zielona Góra. Lokal znajduje się na 4. piętrze (5. kondygnacja) i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży ...

Zielona Góra (Jany) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15883135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673538 15883135 Wyjątkowy dom wolnostojący z basenem, sauną i pięknym ogrodem. Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż niezwykle przestronny dom wolnostojący, usytuowany na działce o powierzchni 1320 m² w prestiżowej sypialni Gorzowa. To miejsce jest prawdziwą enklawą...

Kłodawa (Lubuskie, gm. Kłodawa)

1 399 000 PLN (9 084 zł/m2)

4
2
154 m2
2009
15868129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27365691 15868129 Syndyk sprzeda lokal mieszkalny - I PRZETARG Syndyk Masy Upadłości Piotra Pawlaczyka – Magdalena Żylińska, sygnatura akt GW1GGUp32024, zaprasza do udziału w pierwszym pisemnym, ofertowym, nieograniczonym przetargu dotycz...

Lubiszyn (Lubuskie, gm. Lubiszyn)

261 900 PLN (3 446 zł/m2)

3
-
76 m2
-
15871073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27456567 15871073 W toku postępowania upadłościowego dłużnika: ANETTY KRYSTYNY ZIENTARA w upadłości konsumenckiej, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości: 1) udział wynoszący 46 części nieruchomości ...

Świdnica (Lubuskie, gm. Świdnica)

485 300 PLN (2 941 zł/m2)

5
-
165 m2
-
15866600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27321340 15866600 OGŁOSZENIE Burmistrz Kargowej, zgodnie z zarządzeniem nr 0050.24.2026 z dnia 16 lutego 2026 r. w sprawie sprzedaży nieruchomości, ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabud...

Smolno Wielkie (Lubuskie, gm. Kargowa)

121 000 PLN (124 zł/m2)

-
-
978 m2
-
15827804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625331 15827804 Syndyk masy upadłości Ireneusza Pejs zawiadamia, że posiada na sprzedaż z wolnej ręki, składnik masy upadłości w postaci nieruchomości – udziału 340 w prawie własności nieruchomości położonej przy ul. ...

Kije (Lubuskie, gm. Sulechów)

9 600 PLN (10 zł/m2)

-
-
933 m2
-