• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Nieruchomości Lubuskie

Znalezionych ofert: 654

15868129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27365691 15868129 Syndyk sprzeda lokal mieszkalny - I PRZETARG Syndyk Masy Upadłości Piotra Pawlaczyka – Magdalena Żylińska, sygnatura akt GW1GGUp32024, zaprasza do udziału w pierwszym pisemnym, ofertowym, nieograniczonym przetargu dotycz...

Lubiszyn (Lubuskie, gm. Lubiszyn)

261 900 PLN (3 446 zł/m2)

3
-
76 m2
-
15827804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625331 15827804 Syndyk masy upadłości Ireneusza Pejs zawiadamia, że posiada na sprzedaż z wolnej ręki, składnik masy upadłości w postaci nieruchomości – udziału 340 w prawie własności nieruchomości położonej przy ul. ...

Kije (Lubuskie, gm. Sulechów)

9 600 PLN (10 zł/m2)

-
-
933 m2
-
15845564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26863220 15845564 Burmistrz Rzepina B U R M I S T R Z R Z E P I N A Ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ewid. 1518 o pow. 0,0541...

Rzepin (Lubuskie, gm. Rzepin)

81 150 PLN (150 zł/m2)

-
-
541 m2
-
15883972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27691569 15883972 W toku postępowania upadłościowego dłużnika: ANETTY KRYSTYNY ZIENTARA w upadłości konsumenckiej, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości: 1) udział wynoszący 16 części nieruchomości ...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

35 800 PLN (716 zł/m2)

3
-
50 m2
-
15846152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26877075 15846152 Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym sygn. akt GW1GGUp-s1112023 posiada na sprzedaż składnik majątkowy, którym jest prawo własności niezabudowanej nieruchomości, dla której Sąd ...

Trzebów (Lubuskie, gm. Sulęcin)

20 000 PLN (3 zł/m2)

-
-
5820 m2
-
15871073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27456567 15871073 W toku postępowania upadłościowego dłużnika: ANETTY KRYSTYNY ZIENTARA w upadłości konsumenckiej, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości: 1) udział wynoszący 46 części nieruchomości ...

Świdnica (Lubuskie, gm. Świdnica)

485 300 PLN (2 941 zł/m2)

5
-
165 m2
-
15866600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27321340 15866600 OGŁOSZENIE Burmistrz Kargowej, zgodnie z zarządzeniem nr 0050.24.2026 z dnia 16 lutego 2026 r. w sprawie sprzedaży nieruchomości, ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabud...

Smolno Wielkie (Lubuskie, gm. Kargowa)

121 000 PLN (124 zł/m2)

-
-
978 m2
-
15845563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26863221 15845563 Burmistrz Rzepina B U R M I S T R Z R Z E P I N A Ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ewid. 47445 o pow. 0,066...

Rzepin (Lubuskie, gm. Rzepin)

99 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
660 m2
-
15794740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26078664 15794740 Syndyk sprzeda nieruchomości – II próba sprzedaży Udział w wysokości 1216 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 7 o funkcji mieszkalnej, położonej w Sulechowie przy Al. Niepodległości nr 17 składającej się ...

Sulechów (Lubuskie, gm. Sulechów)

79 275 PLN (2 734 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15643458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23137753 15643458 Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową zabudowaną w Wielotów – I próba sprzedaży W toku postępowania upadłościowego Justyny Sykała Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) prawo własności nieruchomoś...

Gubin (Lubuskie, gm. Gubin)

365 500 PLN (3 416 zł/m2)

3
-
107 m2
-
14407456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 31797 14407456 Gola, działka budowlana, 20 arów, sprzedam, 130 000 zł. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20 arów. Wg MPZP oznaczona symbolem M,U i przeznaczona pod tereny istniejącej zabudowy zagrodowej, jednorodzinnej i usług. Działka nieuzbrojona...

Gola (Lubuskie, gm. Sława)

130 000 PLN

-
-
1977 m2
-
14407255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31786 14407255 Zielona Góra, budynek biurowy 3500 m2, sprzedam, 2 100 000 zł. Na ogrodzonym terenie o powierzchni 1 891 m2,znajduje się budynek biurowy oraz budynek techniczny i trafostacja. Obiekt biurowy o zróżnicowanych kondygnacjach (główna część 3 kondy...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

2 100 000 PLN (600 zł/m2)

1
1
3500 m2
-