• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Nieruchomości Lubuskie

Znalezionych ofert: 659

15770756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25564172 15770756 Na sprzedaż: Zabytkowa kamienica w centrum Gorzowa Wielkopolskiego – gotowy projekt inwestycyjny Cena: 1 450 000 zł Powierzchnia całkowita: 700 m² Powierzchnia użytkowa: 523 m² Powierzchnia piwnicy: 177 m² Na sprzedaż zabytkowa kamienica zlokalizowan...

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

1 090 000 PLN (1 557 zł/m2)

12
-
700 m2
1898
15885754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
70M 4 pokoje w Zielonej Górze 27740610 15885754 Na sprzedaż mieszkanie 69,66 m² - Zielona Góra, os. PomorskiePrzestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Zielona Góra. Lokal znajduje się na 4. piętrze (5. kondygnacja) i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży ...

Zielona Góra (Jany) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15770734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25563331 15770734 Na sprzedaż: Zabytkowa kamienica w centrum Gorzowa Wielkopolskiego – gotowy projekt inwestycyjny Cena: 1 450 000 zł Powierzchnia całkowita: 700 m² Powierzchnia użytkowa: 523 m² Powierzchnia piwnicy: 177 m² Na sprzedaż zabytkowa kamienica zlokalizowan...

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

1 090 000 PLN (1 557 zł/m2)

12
-
700 m2
1898
15877744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27578106 15877744 Szukasz miejsca, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? A może zależy Ci na inwestycji w spokojnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta daje Ci obie możliwości.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 4. piętrze w bl...

Żary (Lubuskie, gm. Żary)

275 000 PLN (5 978 zł/m2)

2
1
46 m2
1980
15701492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na sprzedaż centrum/I piętro 24218980 15701492 Nieruchomości ApartamentMikołaj Krzyżosiak513 383 116                 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !Na sprzedaż duże 2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze we Wschowie przy ul. Niepodległości. Mieszkanie mierzy 61,20 m2. Na jego powierzc...

Wschowa (Lubuskie, gm. Wschowa)

305 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
1
61 m2
1922
15824051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OKAZJA! Działka pod domek letniskowy – Osiek 26616565 15824051 Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1 378 m², położoną w miejscowości Osiek, gmina Dobiegniew, powiat strzelecko-drezdenecki. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z przeznaczeniem UTL - teren zabudowy le...

Osiek (Lubuskie, gm. Dobiegniew)

130 000 PLN

-
-
1378 m2
-
15868129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27365691 15868129 Syndyk sprzeda lokal mieszkalny - I PRZETARG Syndyk Masy Upadłości Piotra Pawlaczyka – Magdalena Żylińska, sygnatura akt GW1GGUp32024, zaprasza do udziału w pierwszym pisemnym, ofertowym, nieograniczonym przetargu dotycz...

Lubiszyn (Lubuskie, gm. Lubiszyn)

261 900 PLN (3 446 zł/m2)

3
-
76 m2
-
15871073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27456567 15871073 W toku postępowania upadłościowego dłużnika: ANETTY KRYSTYNY ZIENTARA w upadłości konsumenckiej, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości: 1) udział wynoszący 46 części nieruchomości ...

Świdnica (Lubuskie, gm. Świdnica)

485 300 PLN (2 941 zł/m2)

5
-
165 m2
-
15866600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27321340 15866600 OGŁOSZENIE Burmistrz Kargowej, zgodnie z zarządzeniem nr 0050.24.2026 z dnia 16 lutego 2026 r. w sprawie sprzedaży nieruchomości, ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabud...

Smolno Wielkie (Lubuskie, gm. Kargowa)

121 000 PLN (124 zł/m2)

-
-
978 m2
-
15827804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625331 15827804 Syndyk masy upadłości Ireneusza Pejs zawiadamia, że posiada na sprzedaż z wolnej ręki, składnik masy upadłości w postaci nieruchomości – udziału 340 w prawie własności nieruchomości położonej przy ul. ...

Kije (Lubuskie, gm. Sulechów)

9 600 PLN (10 zł/m2)

-
-
933 m2
-
15845564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26863220 15845564 Burmistrz Rzepina B U R M I S T R Z R Z E P I N A Ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ewid. 1518 o pow. 0,0541...

Rzepin (Lubuskie, gm. Rzepin)

81 150 PLN (150 zł/m2)

-
-
541 m2
-
15859551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27168717 15859551 W toku postępowania upadłościowego dłużnika: SEBASTIANA SZCZEPAŃSKIEGO w upadłości konsumenckiej, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości: 1) nieruchomość lokalową, położoną w miejsc...

Witosław (Lubuskie, gm. Świebodzin)

326 000 PLN (5 344 zł/m2)

3
-
61 m2
-