• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Nieruchomości Lubuskie

Znalezionych ofert: 593

15877746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27578101 15877746 Dom z dużą działką i szerokim potencjałem – SzprotawaNa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 267,98 m², położony na dużej działce o powierzchni 4525 m² w Szprotawie. Nieruchomość stanowi bardzo dobrą propozycję zarówno dla rodziny szu...

Szprotawa (Lubuskie, gm. Szprotawa)

1 071 732 PLN (3 999 zł/m2)

6
2
267.98 m2
2009
15877131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562430 15877131 REZERWACJAMieszkanie 2-pokojowe 46,9 m² Tomaszowo, ul. BrzozowaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,9 m², zlokalizowane na 4. piętrze w niskim, zadbanym budynku w spokojnej części Tomaszowa.Układ pomieszczeń:Mieszkanie składa się z ...

Tomaszowo (Lubuskie, gm. Żagań)

210 000 PLN (4 478 zł/m2)

2
1
46.9 m2
1975
15883135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673538 15883135 Wyjątkowy dom wolnostojący z basenem, sauną i pięknym ogrodem. Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż niezwykle przestronny dom wolnostojący, usytuowany na działce o powierzchni 1320 m² w prestiżowej sypialni Gorzowa. To miejsce jest prawdziwą enklawą...

Kłodawa (Lubuskie, gm. Kłodawa)

1 399 000 PLN (9 084 zł/m2)

4
2
154 m2
2009
15885754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
70M 4 pokoje w Zielonej Górze 27740610 15885754 Na sprzedaż mieszkanie 69,66 m² - Zielona Góra, os. PomorskiePrzestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Zielona Góra. Lokal znajduje się na 4. piętrze (5. kondygnacja) i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży ...

Zielona Góra (Jany) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15867129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże 3 pokojowe mieszkanie z murowanym garażem 27335512 15867129 Nieruchomości ApartamentMikołaj Krzyżosiak513 383 116      Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 97 m² (bez uwzględnienia strychu, garażu, piwnicy oraz dwóch pomieszczeń gospodarczych), zloka...

Wschowa (Lubuskie, gm. Wschowa)

294 000 PLN (2 333 zł/m2)

3
1
126 m2
1914
15868129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27365691 15868129 Syndyk sprzeda lokal mieszkalny - I PRZETARG Syndyk Masy Upadłości Piotra Pawlaczyka – Magdalena Żylińska, sygnatura akt GW1GGUp32024, zaprasza do udziału w pierwszym pisemnym, ofertowym, nieograniczonym przetargu dotycz...

Lubiszyn (Lubuskie, gm. Lubiszyn)

261 900 PLN (3 446 zł/m2)

3
-
76 m2
-
15827804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625331 15827804 Syndyk masy upadłości Ireneusza Pejs zawiadamia, że posiada na sprzedaż z wolnej ręki, składnik masy upadłości w postaci nieruchomości – udziału 340 w prawie własności nieruchomości położonej przy ul. ...

Kije (Lubuskie, gm. Sulechów)

9 600 PLN (10 zł/m2)

-
-
933 m2
-
15845564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26863220 15845564 Burmistrz Rzepina B U R M I S T R Z R Z E P I N A Ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ewid. 1518 o pow. 0,0541...

Rzepin (Lubuskie, gm. Rzepin)

81 150 PLN (150 zł/m2)

-
-
541 m2
-
15883972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27691569 15883972 W toku postępowania upadłościowego dłużnika: ANETTY KRYSTYNY ZIENTARA w upadłości konsumenckiej, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości: 1) udział wynoszący 16 części nieruchomości ...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

35 800 PLN (716 zł/m2)

3
-
50 m2
-
15846152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26877075 15846152 Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym sygn. akt GW1GGUp-s1112023 posiada na sprzedaż składnik majątkowy, którym jest prawo własności niezabudowanej nieruchomości, dla której Sąd ...

Trzebów (Lubuskie, gm. Sulęcin)

20 000 PLN (3 zł/m2)

-
-
5820 m2
-
15871073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27456567 15871073 W toku postępowania upadłościowego dłużnika: ANETTY KRYSTYNY ZIENTARA w upadłości konsumenckiej, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości: 1) udział wynoszący 46 części nieruchomości ...

Świdnica (Lubuskie, gm. Świdnica)

485 300 PLN (2 941 zł/m2)

5
-
165 m2
-
15866600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27321340 15866600 OGŁOSZENIE Burmistrz Kargowej, zgodnie z zarządzeniem nr 0050.24.2026 z dnia 16 lutego 2026 r. w sprawie sprzedaży nieruchomości, ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabud...

Smolno Wielkie (Lubuskie, gm. Kargowa)

121 000 PLN (124 zł/m2)

-
-
978 m2
-