• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Nieruchomości Lubuskie

Znalezionych ofert: 593

15875531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 8 pokojowe 27526173 15875531 Szukasz lukratywnej inwestycji? A może masz środki do zainwestowania, ale nie wiesz, gdzie najlepiej ulokować je, by przynosiły dodatkowy zysk?Jeśli zależy Ci na pasywnym dochodzie, który nie wymaga dużego zaangażowania, mam dla Ciebie rozwiązanie, k...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

999 000 PLN (8 013 zł/m2)

8
4
124.68 m2
2017
15885754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
70M 4 pokoje w Zielonej Górze 27740610 15885754 Na sprzedaż mieszkanie 69,66 m² - Zielona Góra, os. PomorskiePrzestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Zielona Góra. Lokal znajduje się na 4. piętrze (5. kondygnacja) i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży ...

Zielona Góra (Jany) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15883135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673538 15883135 Wyjątkowy dom wolnostojący z basenem, sauną i pięknym ogrodem. Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż niezwykle przestronny dom wolnostojący, usytuowany na działce o powierzchni 1320 m² w prestiżowej sypialni Gorzowa. To miejsce jest prawdziwą enklawą...

Kłodawa (Lubuskie, gm. Kłodawa)

1 399 000 PLN (9 084 zł/m2)

4
2
154 m2
2009
15875832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526019 15875832 Na sprzedaż oferujemy komfortowe, mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, usytuowane na 4 piętrze bloku na osiedlu na Górce w Żaganiu.Lokalizacja:- Idealna lokalizacja - wszystko w zasięgu ręki.- W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, bazarek, szkoła,...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

249 000 PLN (5 633 zł/m2)

3
1
44.2 m2
1978
15811923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26444848 15811923 Wyjątkowe, przestronne i słoneczne mieszkanie na Osiedlu Leśnym natura tuż za oknem!OKAZJA. OBNIŻKA CENY!Oferujemy na sprzedaż przestronne, ustawne i w pełni wyposażone mieszkanie, które zachwyca idealnym stanem technicznym i wysoką jakością wykończ...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

719 000 PLN (8 877 zł/m2)

3
1
81 m2
2008
15795272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26092785 15795272 Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesność spotyka się z naturą!Ten komfortowy dom o powierzchni 73 m² z własnym ogrodem o wielkości około 75 m² to idealna propozycja dla osób, które marzą o spokojnej przestrzeni blisko lasu, a jednocześnie chcą pozost...

Płoty (Lubuskie, gm. Czerwieńsk)

549 000 PLN (7 625 zł/m2)

4
2
72 m2
2025
15868129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27365691 15868129 Syndyk sprzeda lokal mieszkalny - I PRZETARG Syndyk Masy Upadłości Piotra Pawlaczyka – Magdalena Żylińska, sygnatura akt GW1GGUp32024, zaprasza do udziału w pierwszym pisemnym, ofertowym, nieograniczonym przetargu dotycz...

Lubiszyn (Lubuskie, gm. Lubiszyn)

261 900 PLN (3 446 zł/m2)

3
-
76 m2
-
15827804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625331 15827804 Syndyk masy upadłości Ireneusza Pejs zawiadamia, że posiada na sprzedaż z wolnej ręki, składnik masy upadłości w postaci nieruchomości – udziału 340 w prawie własności nieruchomości położonej przy ul. ...

Kije (Lubuskie, gm. Sulechów)

9 600 PLN (10 zł/m2)

-
-
933 m2
-
15845564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26863220 15845564 Burmistrz Rzepina B U R M I S T R Z R Z E P I N A Ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ewid. 1518 o pow. 0,0541...

Rzepin (Lubuskie, gm. Rzepin)

81 150 PLN (150 zł/m2)

-
-
541 m2
-
15846152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26877075 15846152 Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym sygn. akt GW1GGUp-s1112023 posiada na sprzedaż składnik majątkowy, którym jest prawo własności niezabudowanej nieruchomości, dla której Sąd ...

Trzebów (Lubuskie, gm. Sulęcin)

20 000 PLN (3 zł/m2)

-
-
5820 m2
-
15871073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27456567 15871073 W toku postępowania upadłościowego dłużnika: ANETTY KRYSTYNY ZIENTARA w upadłości konsumenckiej, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości: 1) udział wynoszący 46 części nieruchomości ...

Świdnica (Lubuskie, gm. Świdnica)

485 300 PLN (2 941 zł/m2)

5
-
165 m2
-
15866600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27321340 15866600 OGŁOSZENIE Burmistrz Kargowej, zgodnie z zarządzeniem nr 0050.24.2026 z dnia 16 lutego 2026 r. w sprawie sprzedaży nieruchomości, ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabud...

Smolno Wielkie (Lubuskie, gm. Kargowa)

121 000 PLN (124 zł/m2)

-
-
978 m2
-