• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Nieruchomości Lubuskie

Znalezionych ofert: 589

15811923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26444848 15811923 Wyjątkowe, przestronne i słoneczne mieszkanie na Osiedlu Leśnym natura tuż za oknem!OKAZJA. OBNIŻKA CENY!Oferujemy na sprzedaż przestronne, ustawne i w pełni wyposażone mieszkanie, które zachwyca idealnym stanem technicznym i wysoką jakością wykończ...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

719 000 PLN (8 877 zł/m2)

3
1
81 m2
2008
15795272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26092785 15795272 Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesność spotyka się z naturą!Ten komfortowy dom o powierzchni 73 m² z własnym ogrodem o wielkości około 75 m² to idealna propozycja dla osób, które marzą o spokojnej przestrzeni blisko lasu, a jednocześnie chcą pozost...

Płoty (Lubuskie, gm. Czerwieńsk)

549 000 PLN (7 625 zł/m2)

4
2
72 m2
2025
15742669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24997982 15742669 Przedmiotem sprzedaży jest szykowny, ponadczasowygotowy do zamieszkania dom wolnostojący z dwustanowiskowym garażem,otoczony bajecznym ogrodem z urokliwymi zakamarkami pozwalającymi naznalezienie ukojenia po pracowitym dniu.Posesja zlokalizowana jest...

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

1 700 000 PLN (6 377 zł/m2)

5
2
266.6 m2
2005
14407456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 31797 14407456 Gola, działka budowlana, 20 arów, sprzedam, 130 000 zł. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20 arów. Wg MPZP oznaczona symbolem M,U i przeznaczona pod tereny istniejącej zabudowy zagrodowej, jednorodzinnej i usług. Działka nieuzbrojona...

Gola (Lubuskie, gm. Sława)

130 000 PLN

-
-
1977 m2
-
14407255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31786 14407255 Zielona Góra, budynek biurowy 3500 m2, sprzedam, 2 100 000 zł. Na ogrodzonym terenie o powierzchni 1 891 m2,znajduje się budynek biurowy oraz budynek techniczny i trafostacja. Obiekt biurowy o zróżnicowanych kondygnacjach (główna część 3 kondy...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

2 100 000 PLN (600 zł/m2)

1
1
3500 m2
-
14003653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 31757 14003653 Gola koło Sławy, działka rolna, sprzedam,450 000 zł. Na sprzedaż działka rolna z przeznaczeniem -aktywizacja gospodarcza, o powierzchni 41 arów. Prąd - w odległości 80 m od granicy działki. Wzdłuż drogi dojazdowej położone rury wodno-kanalizac...

Gola (Lubuskie, gm. Sława)

450 000 PLN

-
-
4100 m2
-
14770894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 31858 14770894 Tarnówek, Kuźnica Głogowska, dom 400 m2, sprzedam, 850 000 zł. Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym na działce o powierzchni 9 arów, położony w miejscowości Tarnówek. Dom typu bliżniak o powierzchni 400 m2 położony na działce o wymiarac...

Tarnówek (Lubuskie, gm. Witnica)

850 000 PLN (2 125 zł/m2)

6
1
400 m2
-
15896879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27990978 15896879 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDziałki mają powierzchnię 13066m2, sprzedajemy całość i cena podana jest za wszystkie działki.Jeżeli jest zdolność kredytowa to pomogę w załatwieniu kredytowania na zakup tej nieruchomości (oprocentowanie ...

Gorzów Wielkopolski (Górczyn) (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

1 698 580 PLN (130 zł/m2)

-
-
13066 m2
-
15863454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27248725 15863454 Tarnów Jezierny, gmina Sława, działka budowlana, 1181 m2, sprzedaż, 150 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Tarnów Jezierny w gminie Sława. JEST MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU CAŁOŚCI- JEST TO 6 DZIAŁEK O POWIERZCHNIACH OD 10-1...

Tarnów Jezierny (Lubuskie, gm. Sława)

150 000 PLN

-
-
1181 m2
-
15575199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21644350 15575199 Sława, działka inwestycyjna, 31 138m2, sprzedam, 3 500 000 zł. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 3,1 ha położona w miejscowości Sława, woj. lubuskie. Działka jest przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego k...

Sława (Lubuskie, gm. Sława)

3 500 000 PLN

-
-
31138 m2
-
15863452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27248723 15863452 Tarnów Jezierny, gmina Sława, działka budowlana, 1001 m2, sprzedaż, 150 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Tarnów Jezierny w gminie Sława. JEST MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU CAŁOŚCI- JEST TO 6 DZIAŁEK O POWIERZCHNIACH OD 10-1...

Tarnów Jezierny (Lubuskie, gm. Sława)

150 000 PLN

-
-
1001 m2
-
15863450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27248721 15863450 Tarnów Jezierny, gmina Sława, działka budowlana, 1045 m2, sprzedaż, 150 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Tarnów Jezierny w gminie Sława. JEST MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU CAŁOŚCI- JEST TO 6 DZIAŁEK O POWIERZCHNIACH OD 10-1...