• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Nieruchomości Lubuskie

Znalezionych ofert: 657

15868758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne, bezczynszowe mieszkanie w kamienicy! 27390184 15868758 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,85 m², położone w kamienicy w spokojnej części Starego Kurowa. Lokal jest po remoncie i gotowy do zamieszkania od razu.W skład mieszkania wchodzą:przestronny, jasny salon z wyjściem na ...

Stare Kurowo (Lubuskie, gm. Stare Kurowo)

290 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
1
58 m2
1920
15883135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673538 15883135 Wyjątkowy dom wolnostojący z basenem, sauną i pięknym ogrodem. Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż niezwykle przestronny dom wolnostojący, usytuowany na działce o powierzchni 1320 m² w prestiżowej sypialni Gorzowa. To miejsce jest prawdziwą enklawą...

Kłodawa (Lubuskie, gm. Kłodawa)

1 399 000 PLN (9 084 zł/m2)

4
2
154 m2
2009
15161020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11298287 15161020 Na sprzedaż oferujemy bardzo zadbane gospodarstwo rolne położone w urokliwej, otoczonej pięknymi lasami wsi-koloni na pograniczu województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego, 30 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego i 10 km od Myśliborza, idealnie...

Podlesie (Lubuskie, gm. Lubiszyn)

550 000 PLN (6 044 zł/m2)

3
1
91 m2
1930
15507006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20090326 15507006 Na sprzedaż oferujemy bardzo zadbane gospodarstwo rolne położone w urokliwej, otoczonej pięknymi lasami wsi-koloni na pograniczu województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego, 30 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego i 10 km od Myśliborza, idealnie...

Podlesie (Lubuskie, gm. Lubiszyn)

550 000 PLN (6 044 zł/m2)

3
1
91 m2
1930
15885754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
70M 4 pokoje w Zielonej Górze 27740610 15885754 Na sprzedaż mieszkanie 69,66 m² - Zielona Góra, os. PomorskiePrzestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Zielona Góra. Lokal znajduje się na 4. piętrze (5. kondygnacja) i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży ...

Zielona Góra (Jany) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15860514 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27182962 15860514 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.Przedstawiamy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę miasta, w samym centrum Zielonej Góry, przy ul. Staffa, o łącznej powierzchni 48 m², ulokowane na drugim piętrze niskiego blo...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 800 PLN (38 zł/m2)

3
1
48 m2
-
15889108 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27844673 15889108 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania o powierzchni 45,93 m² , usytuowanego na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Lisiej ,w Zielonej Górze. To miejsce łączy w sobie wygodę, eleg...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

2 300 PLN (50 zł/m2)

2
1
45.93 m2
2022
15889092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27844661 15889092 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCINaftowa 4 to adres, który kojarzy większość Zielonogórzan. Od zawsze z powodzeniem działały tu różne biznesy. Ten adres nie musi nikogo uwodzić marmurem, złotem ani designerską kawą w błyszczącym lo...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

2 290 000 PLN (4 039 zł/m2)

1
-
567 m2
1970
15875750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527329 15875750 Masz dość betonowej dżungli i skomplikowanych formalności? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 969 m², która łączy w sobie to, co najtrudniejsze do znalezienia: bezpośrednie sąsiedztwo natury oraz pełne zaplecze techniczne. To nie jest ...

Zielona Góra (Nowy kisielin) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

265 000 PLN

-
-
969 m2
-
15875786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527323 15875786 Zapomnij o ekipach remontowych i kurzu!Przy ul. Armii Krajowej czeka na Ciebie mieszkanie, które jest definicją standardu „pod klucz”. To nie jest odświeżony lokal – to przestrzeń, która przeszła gruntowny remont i pachnie nowością. Idealna propozycj...

Sulechów (Lubuskie, gm. Sulechów)

269 000 PLN (6 205 zł/m2)

2
1
43.35 m2
1925
15875994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527326 15875994 Zmień adres na taki, o którym inni marzą w wakacje!Odkryj 1805 m² czystej przestrzeni w Zaborze – miejscu, gdzie Twój płot styka się z kojącą ścianą gęstego lasu. To propozycja dla tych, którzy szukają azylu od zgiełku, zachowując jednocześnie błyska...

Zabór (Lubuskie, gm. Zabór)

289 000 PLN

-
-
1805 m2
-
15875433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527411 15875433 Poczuj przestrzeń, która zapiera dech w piersiach. Przy ul. Parafialnej czeka na Ciebie prawdziwa rezydencja – 100,70 m² luksusowej powierzchni w starannie odrestaurowanej kamienicy z 1848 roku. To oferta dla koneserów, którzy zamiast zwykłego metraż...

Nowa Sól (Lubuskie, gm. Nowa Sól)

489 000 PLN (4 856 zł/m2)

3
1
100.7 m2
1848