• Nieruchomości woj. Lubuskie
 

Nieruchomości Lubuskie

Znalezionych ofert: 658

15883135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673538 15883135 Wyjątkowy dom wolnostojący z basenem, sauną i pięknym ogrodem. Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż niezwykle przestronny dom wolnostojący, usytuowany na działce o powierzchni 1320 m² w prestiżowej sypialni Gorzowa. To miejsce jest prawdziwą enklawą...

Kłodawa (Lubuskie, gm. Kłodawa)

1 399 000 PLN (9 084 zł/m2)

4
2
154 m2
2009
14407456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 31797 14407456 Gola, działka budowlana, 20 arów, sprzedam, 130 000 zł. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20 arów. Wg MPZP oznaczona symbolem M,U i przeznaczona pod tereny istniejącej zabudowy zagrodowej, jednorodzinnej i usług. Działka nieuzbrojona...

Gola (Lubuskie, gm. Sława)

130 000 PLN

-
-
1977 m2
-
14407255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31786 14407255 Zielona Góra, budynek biurowy 3500 m2, sprzedam, 2 100 000 zł. Na ogrodzonym terenie o powierzchni 1 891 m2,znajduje się budynek biurowy oraz budynek techniczny i trafostacja. Obiekt biurowy o zróżnicowanych kondygnacjach (główna część 3 kondy...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

2 100 000 PLN (600 zł/m2)

1
1
3500 m2
-
14003653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 31757 14003653 Gola koło Sławy, działka rolna, sprzedam,450 000 zł. Na sprzedaż działka rolna z przeznaczeniem -aktywizacja gospodarcza, o powierzchni 41 arów. Prąd - w odległości 80 m od granicy działki. Wzdłuż drogi dojazdowej położone rury wodno-kanalizac...

Gola (Lubuskie, gm. Sława)

450 000 PLN

-
-
4100 m2
-
14770894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 31858 14770894 Tarnówek, Kuźnica Głogowska, dom 400 m2, sprzedam, 850 000 zł. Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym na działce o powierzchni 9 arów, położony w miejscowości Tarnówek. Dom typu bliżniak o powierzchni 400 m2 położony na działce o wymiarac...

Tarnówek (Lubuskie, gm. Witnica)

850 000 PLN (2 125 zł/m2)

6
1
400 m2
-
15890685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27883120 15890685 Twoje miejsce blisko natury - działka budowlana 1247 m² Szukasz idealnego miejsca na dom w spokojnej, zielonej okolicy? Ta działka spełni Twoje oczekiwania!Położona w kameralnym kompleksie 20 działek, z wydanymi warunkami zabudowybezterminowo - możes...

Jesiona (Lubuskie, gm. Kolsko)

124 700 PLN

-
-
1247 m2
-
15863454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27248725 15863454 Tarnów Jezierny, gmina Sława, działka budowlana, 1181 m2, sprzedaż, 150 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Tarnów Jezierny w gminie Sława. JEST MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU CAŁOŚCI- JEST TO 6 DZIAŁEK O POWIERZCHNIACH OD 10-1...

Tarnów Jezierny (Lubuskie, gm. Sława)

150 000 PLN

-
-
1181 m2
-
15727079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24711618 15727079 ...

Zielona Góra (Jarogniewice) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

849 000 PLN

-
-
7206 m2
-
15694092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24076567 15694092 Kupujący NIE PŁACI PROWIZJI! Są miejsca, w których od pierwszego kroku czujesz spokój, bezpieczeństwo i domową atmosferę.Ten wolnostojący dom położony w zielonych, sielskich Barcikowicach jest właśnie takim miejscem – gotowy, by zamieszkać i zacząć n...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 249 000 PLN (9 041 zł/m2)

4
1
138.15 m2
2019
15588886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21946007 15588886 ...

Zielona Góra (Zatonie) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

440 000 PLN

-
-
1846 m2
-
15575199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21644350 15575199 Sława, działka inwestycyjna, 31 138m2, sprzedam, 3 500 000 zł. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 3,1 ha położona w miejscowości Sława, woj. lubuskie. Działka jest przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego k...

Sława (Lubuskie, gm. Sława)

3 500 000 PLN

-
-
31138 m2
-
15476481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19415703 15476481 Twoja oaza spokoju pod lasem – dom z duszą i hektarem możliwości!...

Dobrzęcin (Lubuskie, gm. Czerwieńsk)

320 000 PLN (4 571 zł/m2)

3
1
70 m2
1930